Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
9. sep 2008

No a neprezradis nam to druhe meno? 🤐

meliska
9. sep 2008

zabka: a tebe sa ake mena pacia?

terezicka
9. sep 2008

Žabka uhádla si, neprezradím 😀 To sa dozviete až keď sa malá narodí, aspoň bude prekvapenie 🙂 Veď o chvíľu idem rodiť, takže tých pár dní určite vydržíte 😎

meliska
9. sep 2008

terez: co uz s tebou, ale sak vies, ze my sme zeny zvedave a nedockve... xi xi... 😀

zabka
9. sep 2008

No ja mam toho trochu viac ale este presne neviem, ked budem mat aspon dve dam vediet.... budem nad tym premyslat... 😵 .. No dobre teda terez to uz nejako vydrzime 😵

sharlotta
9. sep 2008

Meliska, pozname 😉 Ked chces, poriadne na tu nohu skocim a mozno aj hviezdy uvidim padat, tak si budem priat aj za teba...
Inak som podla prieskumov prisla na to, ze zeny, ktore nemaju take velke bolesti pri mrche nechcu epiduralku. Ja sa jej priam budem dovolavat, lebo viem, ze su to hrozne bolesti, ale mozno tym, ze som na nich zvyknuta by som to nebrala az tak hrozne, mozno...No nebudem to skusat...Kazdy mesiac mi stacia aj tie 70-percentne. Inak vo stvrtok ma prist mrcha a uz teraz sa rodeo rozbieha. Esteze som zasobena dostatocnymi zasobami voltarenu.

terezicka
9. sep 2008

Baby jasné že vydržíte, veď o chvíľu rodím 😀 A fakt dúfam že aj zajtra na poradni mi to dr potvrdí že je to už na dobrej ceste a ja sa otváram 😅 A v sobotu ideme pozrieť na svadbu kamarátom, tak si trochu zatancujeme a v nedeľu ráno ma môže Marek viesť do pôrodnice 😀 A na obed už budete vedieť že som mamina 😀 Tak mi držte palce aby mi to tak aj naozaj vyšlo 😀

mirka20
9. sep 2008

terez, tak predsa to len vyhralo druhe meno? to bude teda sok pre vsetkych, ked im poviete, ze nie emmka je na svete, ale niekto iny 😅
no, my ideme von, lebo mala je nespokojna, spinkala by, len sa jej akosi nedari

sharlotta
9. sep 2008

Jaaaj, ja najprv napisem a az potom mi dojde....ja som ta nechcela vystrasit.... 😅

pipika
9. sep 2008

Aj my ideme v sobotu na svadbu, strasne sa mi nechce, ale musime.
Baby, co poviete na tento kocik?
http://www.babydirekt.eu/kocarek-multisport
Dnes ho idem zrezervovat.

pipika
9. sep 2008

Vybrali sme si farbu 854 - kremovo oranzovy. 😵

sharlotta
9. sep 2008

Ja sa do tych kociarov vobec nevyznam, aky je medzi nimi rozdiel a na co by som sa akoze mala zamerat. Kazdopadne viem, ze viac, ako 15tis. zanho nedam!!!! 😲

terezicka
9. sep 2008

Mirka hej ustúpila som Marekovi, to s anestáva tak často, za to budem od neho ešte aj niečo chcieť 😀 😀 😀 A šok možno aj hej, ale našim som v sobotu povedala keď tu boli riadiť že asi nebude Emma ale že rozmýšľame nad iným, tak v pohode to zobrali... A peknú prechádzku prajeme 🙂
Sharlotta v pohode, ja si celé tehotenstvo nepripúšťam nič zlé, ani bolesti...Ja si proste verím že aj rýchlo porodím 😀 Ja som mávala pri krámoch bolesti, ale dalo sa to zvládnuť, takže dúfam že zvládnem relatívne v pohode aj pôrod 🙂

zabka
9. sep 2008

Idem kuknut 😉

terezicka
9. sep 2008

Pipika pekný je a dostanete k nemu aj vajíčko alebo tak??? Aj farba je pekná, ale videla si ho aj naživo? hlavne si daj pozor aby si mala dosť hlbokú vaničku keďže budete mať zimné dieťatko...
Idem sa ja offnúť, povešať prádlo a potom si idem pozrieť knihy čo som si včera požičala na Bc. prácu a ešte aj obed variť 😝 Tak zatiaľ sa majkajte krásne, papa pozdejšie 🙂

sharlotta
9. sep 2008

Jasne, tak k tomu treba pristupovat. 😉 Inak take bolesti, ake mam ja ma vraj len 1% zien a ze v niektorych pripadoch sa vyrovnaju tym porodnym. Kazdopadne to nebudem zistovat, ci sa tie moje vyrovnaju porodnym. 😅 Ale da sa to zvladnut, len ked to mas kazdy mesiac, tak to uz je trosku vela. 😖
A je to rozne u kazdej zeny, moja sesternica hovorila, ze si myslela, ze nastali jej posledne chvile zivota a jedna kamaratka mi zase hovorila, ze to nebolo nic hrozne, ze sa dalo v pohode prezit. Inak ja som sa vraj narodila behom necelej hodiny, tak dufam, ze aj ja budem mat take poslusne dieta. 😉

mirka20
9. sep 2008

tak rebeke sa celkom paci sediet s maminkou pred pc, tak sa prechadzka na chvilu odklada 🙂
sharlott, aj ja som chcela epi, lebo pred tym ako som zacala uzivat antikoncepciu, tak som mavala dost silne bolesti, ale bohuzial mi ju nestihli dat, tak som si to prezila bez nej. ale na buduce ju uz chce, aj keby neviem co. kontrakcie bolia, porod samotny uz moc nevnimas tu bolest, ale u mna bol najhorsi ten koniec, ale to nemusi byt u vsetkych.
pipika, ten kocik je velmi peknucky.
a pripajam sa k tym, kt.idu v sobotu na svadbu, aj nas caka a uz sa moc tesime 😵
uz nezabera ani pc, takze predsa ideme von. papa

zabka
9. sep 2008

Kociarik je peknucky... 😵

sharlotta
9. sep 2008

Mirka peknu prechadzku, mne uz doma rastu rohy ☹

meliska
9. sep 2008

pipika: celkom peknucky kociarik 🙂 to za tu cenu v CZK je so vsetkym? hlboky+autosedacka+sportovy?

sharlotta: ja sa budem zameriavat na hmotnost kociara (nemame vytah) a dlzku vanicky, lebo pri nasich rozmeroch... 😀

sharlotta
9. sep 2008

No, u nas tazko povedat, my mame velky rozptyl velkosti 😀 😝 od 158 do 185 😀 A kociar ma byt hlboky, alebo ako ?

pipika
9. sep 2008

Aj v sk stoji 14200. Je k tomu autosedacka + sport + je hlboky.
Terez, prave preto sme sa rozhodli pre ten, lebo ma hlboku vanicku. A ano, videli sme ju nazivo. Staci ak im tam necham 500 sk a mozem si ho zobrat aj po porode.

zabka
9. sep 2008

Aj Rebeka si chce s nami pismenkovat to je mileeee 😉

mirka20
9. sep 2008

tak prechadzka sa opat odklada, pretoze som malickej dala troska mliecka a zaspinkala. tak som ju polozila do postielky a idem si trochu poupratovat.
pipika, presne to iste som ti chcela napisat aj ja, ako ti napisala terezka. hlboka vanicka nech je riadne velka a dlha, lebo kedze sa lili narodi v januari, tak ju budes musiet babusit a aby sa ti tam vsetko zmestilo - overal, fusak, mozno este deka...

zabka
9. sep 2008

No to je spachtosko tak moc dlho s nami nevydrzala... No ja co som kukala takyto typ kocika vtedy tak sa mi ta vanicka zdala dost mala, ked mi tam ta pani vlozila fusak tak ledva ledva... Ale mozno toto je nejaky iny druh... 😉

tete
9. sep 2008

zabka ahojky ...gratulujem k testom, a hlavne k babe..drzim palceky.... 🙂

mirka20
9. sep 2008

zabka, az taky spachtosko nie je, ved bola hore uz pol osmej 🙂
fakt si vy dve vyberajte kocik s velkou a dlhou vanickou, aby sa vam tam deturence zmestili

pipika
9. sep 2008

Ja som mala vybraty taliansky kocik Giordani odkedy som tehotna. A teraz ked sme si ho isli pozriet zdala sa mi ta vanicka mala. Aj predavacka hovorila, ze sa tam zmesti fusak,overal, deka ale dieta uz nie. 😠 Tak nam ukazala tento Cam, ze je skoro taky isty, ale vanicka je ovela vacsia.
Zabka, mali tam aj tie kociky, ktore su v polsku, ale mne sa tie vobec nepacia. Ale uznavam, ze maju hlboku vanicku.

zabka
9. sep 2008

Dakujem tete... 😉 ... Ja uz mam vybraty teda zhruba ako by mal vypadat... mam ho v albume 😵

zabka
9. sep 2008

Tak potom ano, hovorim ze ked je to iny druh tak je aj vacsi... 😉 😵