Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
11. sep 2008

Ste zdrhli teraz všetky? 😕

mirka20
11. sep 2008

my sme tu, ale ideme von, lebo mala je nervozna a iba by sa nosila na rukach a kedze som ruky nevyhrala v loterii, tak ideme radsej do kocika 🙂 ale pred tym sa napapame

zabka
11. sep 2008

NIe ja som tu uz.... 😉

terezicka
11. sep 2008

Tak dobrú chuť prajeme Rebeke 🙂
Jejmine baby ja idem zajtra do školy, som tam bola naposledy v júni aj to len odovzdať prácu a teraz sa máme zajtra aj v sobotu už riadne učiť 😅 No to neviem ako zvládnem, nakoľko sa mi vôbec nechce 😅 🙄

zabka
11. sep 2008

Aj ja prajem dobru chut Rebeke... 😉 .. No veru to mas tesne tesne... Mne by sa tiez nechcelo aj to vydrzis cely den tam byt myslis?

terezicka
11. sep 2008

Žabka neviem ako to vydržím, zajtra začíname o 13-tej a máme s takou čo presne dodržiava 45 minútovú hodinu, potom 15 minút prestávka...A takýchto blokov robí 4 alebo 5 😅 Ale v sobotu by to malo byť lepšie, to máme s takým super starším docentom - ten je fajn...Len my ideme pozreiť na sobáš a ja mám u tohto docenta písať Bc. prácu, tak som zvedavá ako to budem stíhať 😕

zabka
11. sep 2008

NO veru ale hadam to nejako vydrzite.... Idete na dalsiu svadbu? Ja akurat dokoncujem Bc.pracu a tak sa mi nechce.... 😝

terezicka
11. sep 2008

jej Žabka aj ty si robíš VŠ? ja som o tom ani nevedela a aký odbor študuješ?

zabka
11. sep 2008

Ale isto vies, uz som to raz spominala, Manazerstvo kvality produkcie... 😉

terezicka
11. sep 2008

Možno ale teraz mi to nenapadlo...A kedy bdueš mať štátnice? A ideš potom pokraočvať aj ďalej?

zabka
11. sep 2008

NO chcela by som ist, ale to sa este uvidi.... koncom novembra.... 😝

terezicka
11. sep 2008

No veď to že sa ešte uvidí ako to budeme zvládať popri týchto našich drobcoch 🙂
Idem sa off, lebo ma chytila nejaká upraotvacia mánia, tak idem niečo ešte poriadiť kým budem obedovať 😝 Tak zatiaľ papa

pipika
11. sep 2008

Baby ja idem asi domov, nie je mi moc dobre. Uz som si vybavila odvoz. Myslite na nas, v utorok sa ukazem. Majte sa pekne, papa

zabka
11. sep 2008

Tak ahojky, pipi drzkaj sa a davajte na seba pozor, budeme na vas mysliet... 😵

mirka20
11. sep 2008

ahojte. tak my sme uz stihli prechadzku aj poobedny spanok. teraz ideme vonku umyvat auto cela rodinka, tak sa tesim 😵

zabka
11. sep 2008

AHojky je tu niekto?

zabka
12. sep 2008

Pekne ranko prajem.... 🙂

meliska
12. sep 2008

achooj zabka 🙂
ako sa vam dari?

zabka
12. sep 2008

Ahojky dobre da sa len nas to tu uz nebavi... radsej by sme sa niekde tulali... 😀

meliska
12. sep 2008

akoze v praci? 😀 to poznam... xi xi

meliska
12. sep 2008

po obchodoch by ste behali baby, zabkovie, co? 😀 😀

zabka
12. sep 2008

No no presne tak... 😀 😀

pahu
12. sep 2008

Ahojte, tak nám prichádza mrška 😠 Ale však som to vedela 😵 😉

zabka
12. sep 2008

ahojky pahu... fnuk 😠

pahu
12. sep 2008

Zabka, nefňukaj, však ja som ju očakávala, prišla presne ako hodinky 😀

bianka30
12. sep 2008

pahu a tebe uz prisla...? mne este nie ? mrcha jedna mrchata...

pahu
12. sep 2008

Bianka, už som začala špiniť 😉 Super, v Prahe budem lacná defka tento víkend, dám si 2 ibalginy a jednu vodku a budem tancovať až do rána

bianka30
12. sep 2008

tak teraz som sa pobavila...hehehehe prepac...

ozaj a nasla si stranku na ten penzion?

sharlotta
12. sep 2008

Ahojte. Mne prisla uz vcera a tiez som ju cakala. 😝 Akurat rozmyslam, ze je cas prestat drogovat. Dnes uz som voltaren zamenila za panadol ultra, ale tam je kodein, tak teraz neviem... 😒 co je lepsie.

zabka
12. sep 2008

Ta je teda presna kedy idete na tie vysetrenia?