Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
15. sep 2008

Tak sme tu asi všetky tri 🙂 Ako ide voľný dník Žabka? U nás od rána prší ale to asi všade...A normálne dnes ani nepociťujem nejakú veľkú chuť ísť si ľahnúť...Síce som pred chvíľou ležala, ale to preto lebo som čakala kým mi vyschnú poličky a veci čo som poumývala. Ale dosť rýchlo som sa zvládla postaviť a pokračovať v práci

terezicka
15. sep 2008

Mirka keď doriadim u nás a zostanú mi sily a čas, tak prídem...Ale to ma ešte bude sa musieť držať tá upratovacia mánia 😅
Žabka neboj, veď kuchyňu nemáme až takú veľkú 😀

terezicka
15. sep 2008

Mirka podľa mňa tá prvá, teda mne sa zdá byť lepší ten materiál na tej prvej bundičke

mirka20
15. sep 2008

terez, ok, tak ja teda pockam 🙂

zabka
15. sep 2008

No aj u nas prsi... Mne dnes nie je ako si dobre, ma prehana... ☹ ...Mirka mne sa paci ta druha... 😉

terezicka
15. sep 2008

Mirka len čakaj, no aby si sa aj dočkala 😀 Inak som sa ťa chcela dačo ešte spýtať tuším ohľadom pôrodu, ale som zabudla čo to bolo... Nevieš mi poradiť??? Čo som tak mohla chcieť??? 😀

zabka
15. sep 2008

Ci ta prva to je, som sa pomylila.... 😉

zabka
15. sep 2008

Terez spominaj.... 🙂

mirka20
15. sep 2008

ste mi teda poradili 😵 aj maminka so segrou mi tak radili. jedna jednu, druha druhu. a teraz si vyber 😅
u nas tiez leje. chvilu prestalo, tak hned nasi zobrali malu von, ale uz su spat, lebo opat leje.
terez, netusim, co by si mohla este nevediet. ale ak si spomenies, tak sa pytaj. aj ja som ti este nieco chcela pripomenut, ale akosi som zabudla

terezicka
15. sep 2008

Mirka toto mi môžeš pomôcť vyriešiť - núkajú nám čisto nové vajíčko za 1000,-SK... Ak si pamätáš tak som ti ukazovala akú sedačku máme...Neni to vajíčko, ale je to vhodné vlastne od narodenia až po asi 15 kg... Len je to taká veľká marha...A máme sa rozhodnúť či chceme aj to vajíčko alebo nie...Tak mi prosím poraď
Žabka veď sa snažím, ale ja mám chorobu ktorej sa hovorí tehotenská demencia 😀

zabka
15. sep 2008

NIe ja som sa pomylila myslela som tu prvu mirka mne sa tiez paci ta prva.... 😉

terezicka
15. sep 2008

Žabka ja som si teiž všimla že si sa opravila, len Mirka si to nestihla asi všimnúť 😀

terezicka
15. sep 2008

No takúto nejakú sedačku máme ako je tá 6 v poradí:
http://www.predeti.sk/?idmenu=204

tak teraz nevieme či to vajíčko kúpiť alebo nie...

mirka20
15. sep 2008

zabka, nestihla som si to precitat, lebo sme pisali skoro v rovnakom case. tak si ju idem objednat. dufam, ze ju este ma.
terez, neviem, ake je to vajicko, ale asi vam bude pohodlnejsie mensie, lebo mi ju v tom aj nosime, napr.ked ideme na nakup, tak ju zobereme do vozika vo vajicku a nemusime ju nosit na rukach

zabka
15. sep 2008

Neboj vsak ty si spomenies... 😉 ... Idem kuknut terez...

zabka
15. sep 2008

ozaj to som sa chcela opytat ta stranka z ktorej objednavas je ten mimibazar? Je dobra? Terez myslis tu VECTOR?

terezicka
15. sep 2008

Mirka poslala som ti mms tak dúfam že ti príde...A mňa tiež napadlo že v obchode sa iba pripevní na kočík, keď pôjdem sama autom tak malá môže byť pri mne v predu...
Žabka vy idete kupovať vajíčko?

terezicka
15. sep 2008

hej Žabka presne tú myslím, akože farba je úplne iná, ja som len chcela ju hlavne tvarovo ukázať že akú máme...
Mirka už by si mala mať mms v mobile... A myslíte že 1000,-SK je veľa? Ja myslím že za nové vajko asi ani nie

zabka
15. sep 2008

No ten kocik co som si zatial vybrala tak k nemu je aj vajicko.... 😉

terezicka
15. sep 2008

Ja sa trošku bojím ale toho že ideme do zimy, tak aby sa nám tam malé zmestilo...

zabka
15. sep 2008

V polsku predavaju vajicka po 1000,- takze ak je nove tak to nie je drahe... Lebo u nas su drahsie...

mirka20
15. sep 2008

kojila som, tak som sa chvilu odmlcala.
terez, mms som dostala. ta autosedacka je dobra a za tu cenu ani nevahajte. a presne ako pises. mozes si ju dat dopredu, ked pojdes sama, aj na nakup ked pojdete, tak ju len date do vozika a je to.
zabka, ano je to mimibazar. su tam celkom fajn ceny a kedze nam nove veci netreba, nepotrpime si nejak na znacky a nove veci, tak je to super vec. lebo vacsinou tie veci su zachovale, lebo babo ich moc nevynosi

terezicka
15. sep 2008

Ok Mirka a počuj moja v zime s tým teda nebudeme mať problém aby sa tam náš krpec zmestil? A kedy ste dali Rebeku 1x do vajíčka? A toto je nové, Marekovi ho ponúka bývalý kolega, oni si ho kúpili a teraz od niekoho dostali tak toto svoje by nám predali

zabka
15. sep 2008

No uz tam kukam na mimibazare... 😉 Mozno aj ja nieco pekne objavim....

terezicka
15. sep 2008

Tak sme sa dohodli s Marekom že ju teda berieme a tá čo máme doma počká kým malé vyrastie a potom sa presťahuje do väčšej...
Inak zas mi ďalší povedali že podľa nich budem mať chlapca 😅 Baby moje ja normálne prestávam môjho drobca oslovovať v brušku dievčenskými "menami" - maličká a tak... Radšej sa snažím používať nejaké neutrálne oslovenia 😕

mirka20
15. sep 2008

terez, urcite v zime sa tam vasa mala zmesti. ved to je do 9 al.13 kg. nasa mala v tom bola prvykrat, ked sme isli na nozicky, teda presne ked mala jeden mesiac.
zabka, urcite nieco pekne objavis 😉

terezicka
15. sep 2008

No veď teda dúfam že budeme spokojní s kúpou, lebo sme nad tým ani veľmi neuvažovali...A toto vajíčko je aj viac v takej polohe ležmo však? Lebo tá naša sedačka je skoro vystretá teda chrbátik...
Ja inak stále rozmýšľam čo som chcela ale vôbec ma to nevie napadnúť... Jaj ale vieš čo? Tá taška na kočík nám ktovie kedy príde lebo vtedy mi odpísali že našu objednávku evidujú, ale tovar nemajú na sklade...Tak som zvedavá kedy im to dojde na sklad

zabka
15. sep 2008

Babenky ja mam totiz problem s oblecenim pre mna... Potrebovala by som nejaku bundu na jesen a je mi luto si kupovat novu a ani take teple oblecka nemam, akurat tehu rifle a este jedny tehu nohavice ☹

mirka20
15. sep 2008

terez, neboj, urcite budete spokojni. a ked nie, tak ju predate. s tou taskou neviem. ale hadam coskoro dostanu tovar. lebo ani mne neprislo vsetko naraz, ale asi o tyzden mi prisiel zvysok.
terez a urcite budete mat babu, uz si z tych reci nic nerob a pekne ju oslovuj novym menom.
zabka, tak si kukni aj na www.babybazar.sk, mozno aj tam nieco najdes