Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
15. sep 2008

No musim pokukat nieco...Lebo uz je dost zima vonku...

terezicka
15. sep 2008

Žabka ja si teraz inak nemám čo obliekať a rozhodne si už nič nejdem kupovať...
Ale tebe by som poradila kebyže si kúpiť nejakú tehu sukňu takú teplejšiu? Teda ak sukne nosíš...A s bundou, iba ak máte v rodine alebo ak máš nejakú kamošku ktorá je objemnejšia a požičala by ti nejaké veci...Ešte tak by si to mohla skúsiť riešiť

zabka
15. sep 2008

No terez tebe sa to uz ani neoplati... 😉 .. Ale ja mam este celu zimu pred sebou.... Musim nieco vymysliet a to cim skor... 🙂

mirka20
15. sep 2008

baby, idem pomoct robit vyzivu. zatial pa

kuspitka
15. sep 2008

Ahojte.ako sa maste???
dievcata potrebuem pomoc

terezicka
15. sep 2008

Mirka tak príjemné robenie výživy 🙂
Žabka mne sa to už neoplatí, ja ani nerozmýšľam nad kúpou niečoho len ako prišla zrazu taká zima tak som zostala v šoku keď som otvorila skriňu 😀 Ale ty určite musíš niečo poriešiť, lebo už bude len chladnejšie, teda s výnimkou babieho leta dúfam...

zabka
15. sep 2008

Tak ahojky mirka 😉 ... ahoj kuspitka .. aku pomoc? No ved to ani ja som necakala taky rychly zvrat zo dna na den... 😕 ... Musim to zacat riesit hned od zajtra 🙂

terezicka
15. sep 2008

Kuspitka máme sa tak upršane...A čo sa deje? V čom potrebuješ poradiť?

kuspitka
15. sep 2008

vtom ako s mam zvisit sliznicu maternice beriem kyselinu list.

terezicka
15. sep 2008

Jaj Kuspitka, naozaj veľmi rada by som ti pomohla ale v tomto ja expert nie som vôbec 😅 Skúšala si ale hľadať niečo na nete? 😕
Žabka len to porieš a potom sa pofoť v nových veciach a pridaj aj nejaké nové foto do albumu, čo ty na to?

zabka
15. sep 2008

Skus alchimelkovy cajik... 😉 Zevraj to je na to... 🙂

kuspitka
15. sep 2008

ten pijem snazim sa.dievcata som nadne .bojim sa velmi

zabka
15. sep 2008

Oki ved musim doplnit album lebo mam aj nejake nove vecicky.... 😉 ..Neboj kuspit to sa spravi... 😉

kuspitka
15. sep 2008

ale ja sa bojim toto je moje posledne ketko a potom stym uzz koncim.ale toto som nevcakala.neviete co to robi ked si maternicu zohrievam

zabka
15. sep 2008

Tak to teda neviem skus dat vyhladat do googla ono ti tam nieco vygoogli ohladne toho...Vsetko dobre dopadne, uvidis

terezicka
15. sep 2008

Kuspitka a prečo posledné?

kuspitka
15. sep 2008

uz mam eposledne mrazene a viacej nechcem zazivat toto vsetko idem podat ziadost na adopciu

zabka
15. sep 2008

Aha, no uvidis ale nakoniec to vyjde, skratka musi... Moc drzim palceky 😉

terezicka
15. sep 2008

Kuspitka a môžem sa spýtať koľko sa snažíte a vlastne aký máte problém? teda konkrétne som myslela prečo sa nedarí prirodzene

kuspitka
15. sep 2008

dakujem .len teraz vsa musim pozbierat a este verit ze vsetko bude dobre.
dievcata koncim drzte sa.papa

zabka
15. sep 2008

Tak ahojky a drz sa... 😉

terezicka
15. sep 2008

papa Kuspitka...
Žabka a aké máš nové vecičky? Aspoň povedz zatiaľ keď fotky si nedala zataiľ žiadne nové

zabka
15. sep 2008

Taky jeden zabkovy overal ale ten je trosku vacsi a potom este 3 take overaliky ruzovy, fialovy a bielo ruzovo-fialovy...Potom som kupila dudlik a objednala som si tu sadu od Aventu odsavacku, sterilizator, nejake flasticky ale ta nam este neprisla az tento tyzden... 😉

terezicka
15. sep 2008

A koľko ťa vyšla tá sada od aventu? A kočík plánujete kedy asi kupovať? A nezabudni ani na fusak, lebo ho budete potrebovať...
Jaj to moje dieťa sa tam veľmi rozťahuje, dobre že ho necítim ako mi nôžkou alebo rúčkou obíde celé brucho a aj chrbát 😅

zabka
15. sep 2008

Vies co ja som si to objednavala cez tu internetovu lekaren lebo ta velka darcekova sada tam vysla okolo 2950,- inak co som pozerala v obchode alebo v lekarnach u nas tak stoji okolo 3500,- poslem ti link priamo na tu lekaren a priamo na ten vyrobok pockaj moment...

zabka
15. sep 2008

http://www.docsimon.sk/tovar/avent-velka-darcek...
Planujeme tak koncom septembra, zaciatko oktobra kupovat ale uvidime... nechcem to moc nechavat na zimu...Jasne ani na fusak nesmiem zabudnut 😉

terezicka
15. sep 2008

A rozmýšľam čo by som ti ešte poradila na čo nezabudnúť...Inak podľa mňa v Tescu budú ak už nie sú celkom fajn výpredaje na detské letné veci, takže si myslím že stojí za to ísť to pokukať a na leto nejako odhadnúť veľkosť a aj kúpiť 🙂 Ja som už aj pár kúskov obzerala, ale môj Marek ma zrušil že kúpime až potom keď to bude aktuálne 😅 Len za akú cenu??? 😅
Zas ma začína bolieť chrbát...

zabka
15. sep 2008

A postovne nad 2500,- je zdarma... Este som si tam aj dudliky objednala... A este planujem aj nejake ine veci dokupit od nich maju to ovela lacnejsie ako v obchodoch.. A ked nazbieram tu sumu okolo 2500,- postovne zdarma a zratam aj tie zlavy tak sa to oplati ale aj iny tovar tam maju lacnejsi, napr. jednorazove nohavicky do porodnice, vlozky, masticky, kozmetiku... Len by som potrebovala nejaky zoznam co mi bude treba... 😉

zabka
15. sep 2008

No tie zlavy su uz tam, ved tie 3kusy overalov som tam kupila o 50% lacnejsie, takze maju aj zlavy na niektory tovar co neni letny... 😉
Aj mna uz zacinaju boliet krize, takze budem koncit, idem si dat horuci kupel lebo mi je aj akosi zima tak zajtra sa tu stretneme ved od rana som v praci...A tak sa mi nechce... 😔
Pozdravuj malicku a posielam boztek na dobru nocku 🤐

terezicka
15. sep 2008

Žabka pošli mi do ip tvoj mail a ja ti pošlem ten zoznam do pôrodnice dobre? Ale pokukaj aj na nete, lebo daktoré nemocnice majú aj iné požidavky...ja mám zoznam od Mirky čo treba k nám do LC do nemocky, takže ten ti prepíšem čím skôr 🙂
A teda príjemný kúpeľ, ale veľmi si nedávaj radšej horúcu vodu dobre? To sa až tak neodporúča...
A vidíme sa teda zajtra, papa