Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
16. sep 2008

Aj ja som si kukla fotecky krasnucke, ste zlatucka rodinka... Musim uz aj ja popridavat... 😉

terezicka
16. sep 2008

Žabka no patrilo by sa ti veru 🙂

mirka20
16. sep 2008

idem sa naobedovat. o chvilu som spat, teda ak sa nevrati ocino z prechadzky

pipika
16. sep 2008

Ani ja nereklamujem. 🙂

zabka
16. sep 2008

Napravim 😀

terezicka
16. sep 2008

Idem sa aj najesť, dnes mám rožky s makom - spravila som si také menšie vianoce, zatiaľ papa 😀

pipika
16. sep 2008

Zabka, dakujem. Cakame nove fotky. 🙂

zabka
16. sep 2008

Dobru chut vam prajem ja idem zachvilu uz do banky a domkov .... 😉 😵

pipika
16. sep 2008

Aj ja idem obedovat.

mirka20
16. sep 2008

tak ja som uz naobedovana. samozrejme, ked som chcela ist jest, tak prisli ocino s malou z vonku, tak som dala najprv do poriadku malu a az potom som mohla jest ja. teraz si ideme trochu zdriemnut, hadam nebude rebeka protestovat 😅

pahu
16. sep 2008

Ahoj Pipi 😉 Mrkla som ti na nové ftos, teda, tebe to strasne pristane 😀 A aj saticky mas kraaaaasne 😉

pipika
16. sep 2008

Pahu ahoj!
Dakujem pekne za kompliment. 😵

terezicka
16. sep 2008

Je tu niekto? Ja som sem dobehla pomedzi upratovanie 🙂 Asi mi šibe ale fakt ma to teraz baví 😅

zabka
16. sep 2008

ahojky ja som tu 😉

terezicka
16. sep 2008

No a ja som tu teraz 🙂
Zajtra idem do poradne ráno, takže neviem rpesne kedy sa ozvem, lebo poobede mám cvičenie a ešte uvidím či zostanem v meste alebo prídem domov alebo pôjdem ku starkej...
Inak som si dala takú fajnú sprchu a odkedy som z nej vyšla, tak ma dobre bolí bucho 😅

mirka20
16. sep 2008

terez, vydrz do zajtra a potom uz mozes ist rodit. potom uz pridem domov a budes mat aj mak.strudlu v porodnici 😉
my sme si poobede trochu pospinkali a ked sme vstali, tak sme sli k mojej kamoske, co sa v sobotu vydavala. som slubila jej maminke, ze ju dojdeme pozriet aj s rebekou, lebo ona sa jej nevedela nabazit na svadbe. by uz chcela aj ona vnucatko 😵
idem pozerat ordinaciu, papa zajtra 🙂

terezicka
17. sep 2008

Jej kočky žeby som tu ráno bola prvá??? 😀 To sa teda už veľmi dávno nestalo 😀
Včera prišiel Marek domov na našom novom autíčku, aj mi ho dovolil dať do dvora 😝 No tak som išla na 2x, lebo som sa strašne bála že ho šuchnem alebo tak...Ale budem sa musieť na ňom naučiť chodiť, možno dnes poobede sa pôjdem aj ja previezť 1x 🙂 Ale inak pekné autíčko to je 🙂
Mirka dobre, takže od dnes som 100% pripravená na pôrod a na tvoju makovú štrúdľu 😀 Len dúfam že mi ju nebudeš niesť až dakedy v októbri 😅 Najpozdejšie 26.9. chcem rodiť 😝 Veď som zvedavá čo mi dr. gregor povie dneska na poradni, potom dám vedieť 🙂

terezicka
17. sep 2008

Žabka ani ty tu nie si takto zrána??? Veď si tu vždy bývala 😕

zabka
17. sep 2008

Pekne ranko.... 😉 Uz som tu

zabka
17. sep 2008

Tak sa drzkaj na poradni a daj vediet ci nahodou.... 😵

mirka20
17. sep 2008

dobre ranko 🙂
terez, som moc zvedava, ako dopadnes na poradni. a ak by si sla rodit zajtra, nebolo by to super? 😉
my sme dnes spinkali do osmej, nasa mala zacina celkom pekne spavat, len do kedy 😒
a vcera som vyhrala v aukcii krasnucky overal pre nasu princeznu, tak sa vytesujem 😵
dnes ideme pozriet do jedneho detskeho sekaca tu v pd, tak som zvedava, ci tam budu mat aj nieco pre nasu kocku.
papa zatial

pipika
17. sep 2008

Ahojte! 🙂
Vcera som zabudla napisat moj 2. TP - 23.01.09. A odchadzam z prace uz 01.11. Uz sa teraz tesim. 😵

zabka
17. sep 2008

Ahojky... To sa ti posunul teda, skoro o tyzden, ze?... No ako dobre ze uz za mesiac aj nejaky tyzden... 😵

pipika
17. sep 2008

Prave som ratala, ze mam este 3 tyzdne dovolenky, tak mozno este skor pojdem. 🙂

pipika
17. sep 2008

teraz som sa prihlasila na cvicenie, buduci stvrtok zacinam. 🙂

pahu
17. sep 2008

Ahojte 😉

meliska
17. sep 2008

ahojteee

pipika: to je super termin, nam by sa taky veeelmi pacil lebo je to presne medzi mojimi a manzelovymi narodkami 😀 ja som 21.1. a on 25.1. 😀 😀 😀

mirka20
17. sep 2008

ja mam narodky 28.1 🙂
vratili sme sa zo sekaca a nakupila som super 😵 take perfektne veci tam maju. len mat cas a vystihnut spravnu chvilu, ked donesu tovar a nakupis uplne perfektne. ja som malej kupila kosustek, 2 svetriky, jeden zatepleny, gatuse a rukavicky. skoda, ze som ho neobjavila skor. ale odteraz tam budem nakupovat vzdy, ked stihnem. len skoda, ze nie je otvoreny aj v sobotu, lebo my ked ideme k nasim, tak prichadzame vacsinou az v piatok vecer. ale to neva, vyslem moju maminku 😵
pipika, ved ty uz ides na matersku cochvila. to je super. si ju poriadne uzijes

meliska
17. sep 2008

mirka aj Ty si vodnar? 🙂 inak aj ja som Mirka 😀 😀

bianka30
17. sep 2008

baby terezka sa uz ozvala alebo uz aj rodi?