Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
18. sep 2008

Haaaapyyyyy, brzdej tuuuuu juuuuuuuuuuuu 😀

Jahodyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Janka, halooo, ako sa máte? 😉

bianka30
18. sep 2008

terazka..... no tak hapy najlespie... vela stesti a vela deti... ci ako to je...

mirka pa...

pahu.... vecer dones sampus ja jahody a uvidis ako nam pojdu tanecky.... 😀 😀 😀 😀

terezicka
18. sep 2008

Tak baby na zdravie 😀

zabka
18. sep 2008

Terez vsetko naj, naj, naj.... Nech sa ti splni vsetko co si este prajes... Tie jahodky by som si dala 😉

bianka30
18. sep 2008

zabka, ked pojdeme okolo donesiem🙂))))

zabka
18. sep 2008

Na zdravicko 😀 😀

terezicka
18. sep 2008

Tak baby len pime kým máme čo 😀
Idem sa offnúť a skryť pod deku pred telku lebo dáko mi je zima 😅 Ozvem sa poobede, zatiaľ papa 😵

marse
18. sep 2008

tereziocka vsetko najlepsie prajem aj ja , vela zdraviska pre teba aj tvoju princeznu a nech porod ide rychlo a co bezbolestnejsie. drzte sa. 🙂

bianka30
18. sep 2008

terezicka budeme cakat

pahu
18. sep 2008

Jeeej, Marse 😉 Ahoooojky, ako sa máte? Babuľky poslúchajú? Pozrela som aj album, tie sú nádherné 😀 😉

zabka
18. sep 2008

Aj mne je veru aka si zima... 😉

marse
18. sep 2008

ajoj pahu, mame sa celkom dobre, babulky posluchaju, vsetko je fajn, no az na mna, cakaju ma vysetrenia na onkologii ☹ ale co sa tyka babuliek tak super, a co ty moja???

zabka
18. sep 2008

Neboj marse vsetko dobre dopadne, vsetky vysledky budu v poriadku..Drzkam palceky 😉 .. Idem kuknut tvoje bambulky 😵

marse
18. sep 2008

zabka dakujem, verim ze to bude v pohode, uz to zazivam druhykrat tak aspon viem co ma caka 😒

inak tebe tiez tie tt krasne nabiehaju 🙂

zabka
18. sep 2008

NO hej nabiehaju, vsak sa z toho tesim ale mohlo by to ist aj rychlejsie nech uz mam bambulku pri sebe...Ale vsak ja si pockam... 😉
Tvoje babulky su krasnucke, isto ti robia velku radost... 😉

marse
18. sep 2008

neboj mne to ubehlo tak rychle ze som sa nestacila divit a uz tu bol porod, hlavne ze mas bezproblemove tehu, lebo ja som bola 150 % rizikovka, 😒 ale nastastie vsetko dobre dopadlo a naozaj male robia radost, len keby ten cas nesiel tak rychlo aby mi tak nerastli , lebo mam pocit niekedy ze si ich ani nestihavam uzit

zabka
18. sep 2008

No ved to som aj ja rada ze zatial vsetko prebieha v pohode...Dufam ze bude aj nadalej...A ty sa drzkaj, budem na teba mysliet... 😉

pahu
18. sep 2008

Marse, držím palčeky na vašetrenie. Dúfam že tam nič nenájdu 😉

mirka20
18. sep 2008

uz sme spat 🙂
marse, silno drzim paste, nech ti to dobre dopadne. a presne ako si povedala, aj ja mam pocit, ze cas strasne leti a ja si nestiham uzivat tie dni s nasim drobcom. 😵 ani sa nenazdam a bude lozit, chodit, rozpravat...a zrazu sa bude vydavat a ja budem starou mamou 😕

pahu
18. sep 2008

Mirka, ešte nestraš 😀 NAjskôr jej musím porodiť ženícha 😉

meliska
18. sep 2008

ahojte babulky,
konecne nam spojazdnili net... 😀 takze sampano som uz nestihla.... 😉 ale sak budeme coskoro zasa pripijat na Terezkinu bambulku....
Terezka: zelam Ti vsetko len to naj naj naj a aj ked to znie ako fraza ...najviac zo vsetkeho ti zelam zdravie a vela radosti z rodinky 🙂

pahu
18. sep 2008

Ahoj Meli 😉

meliska
18. sep 2008

Ahoj Pahu, ako sa dari? 🙂

marcaradko
18. sep 2008

ahojte 🙂
terka vsetko len to naj,naj,naj k tvojim narodeninkam,nech si hlavne zdravucka a mala bambulka tiez.a samozrejme trosku aktualnejsie...nech ti porod prebehne presne podla tvojich predstav a samozrejme nech je uz zrealizovany cim skor....nenapadne tu uz kazdy den nakukam ako to s tebou(s vami) vyzerá 😕 😅 ....a mam taky pocit,ze to uz naozaj bude coskoro 😉
cmuuuk 😵

meliska
18. sep 2008

pahu: som citala vyssie, ze pojdes k nejakemu urologovi, tak potom ak bude dobry, tak by som si vypytala meno, lebo so mnou je to podobne..... ked je uz trochu chladnejsie, tak to mam tak 1x za dva mesiace a dost intenzivne 😖

terezicka
18. sep 2008

Ahojte som vás zas prišla pozrieť 🙂
Meliska a Marčaradko ďakujem za prianie 😵
Marči moja ty sa inak ako máš? V akom štádiu ste teraz vy s Radkom?
Inak mňa doobedu aj brucho pobolievalo, ale už prešlo...Potom som sa nudila tak som chodila po schodoch až po vchodové dvere, pozerala som TV a teraz som prišla k vám 😉 A už som sa aj rozlúčila s myšlienkou že porodím dnes na moje narodky, ale neva - aspoň bude v septembri viac osláv keď neporodím dnes 😀

mirka20
18. sep 2008

terez, este si tu?

terezicka
18. sep 2008

Mirka hej a ty?

mirka20
18. sep 2008

aj ja som tu 😵
pocuj, chcela som sa ta spytat na vcerajsiu poradnu. uz ti doki povedal, ze sa otvaras?
ozik, uz mam mak na tu strudlu, tak uz fakt mozes ist rodit 😉

terezicka
18. sep 2008

Mirka ešte mi nepovedal, iba za ten krčok mi vravel že sa pekne skracuje...Ja som mu vravela za tie "falošné" bolesti a on že to je už teraz normálne tak že to môžem očakávať každú chvíľu...No a na tú štrúdľu sa veľmi teším 🙂
A Mirka tá zátka mi môže ale aj nemusí odísť však? A to bude také ako výtok ak mi to odíde?