Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
23. sep 2008

achooooj zabulky 🙂 ako dopadla kocikomania?

zabka
23. sep 2008

Aaaaaaale.... Vcera som bola v jednom obchode aspon viem ze som uplne vylucila ten Coneco Toledo... Ta vanicka ani nebola mala ale nakonci uplne zuzena az som nechapala, hoci bol lahucky... O jeden menej... 😵

meliska
23. sep 2008

aj to je pozitivne... 🙂 to bol ten treti vsak?

meliska
23. sep 2008

ja som vcera pozerala po vsetkych kociaroch, co som stretla na ulici... 😅 asi mi sibe... xi xi

zabka
23. sep 2008

Hej to bol ten treti... 😉 No ved aj ja chodim a cumim na kociky... Ale vcera som videla ten Atlantic a je naozaj krasnucky ... 😵

meliska
23. sep 2008

a ten co pipika spominala, ten je tiez peknucky 😉

zabka
23. sep 2008

No aj ten je peknucky... ved uvidim pre aky sa rozhodneme...Ved este mame cas...

pipika
23. sep 2008

Ahojte 🙂 🙂

zabka
23. sep 2008

Ahojky pipi 😵

terezicka
23. sep 2008

Ahojte kočky, som vás prišla na chvíľku kuknúť 🙂 Ešte som 2v1, Marek včera malej dohováral aj jej kreslil šipku na moje brucho že ktorým smerom sa má vydať na cestu 😀 Ale asi jej ju slabo nakreslil, lebo od 3 som bola hore, malá kopala a vystrájala ako besná 😅 Ja ani nechápem odkiaľ to deiťa berie toľko energie 😕 Ale včera keď Marek prišiel pre mňa k našim, tak hneď skonštatoval že mám zas nižšie brucho - nevidel ma od soboty od rána, tak hádam to len bude pravda 🙂

bianka30
23. sep 2008

tereeeeez .. este stale... no pekne, tak dufam ze do konca tohto tyzdna... hej????

terezicka
23. sep 2008

Bianka aj ja v to veľmi dúfam že najneskôr v deň môjho tp je malá vonku 🙂

zabka
23. sep 2008

No terez vidim ze malickej sa paci u teba... Ale uz sa bllizi piatok takze uz coskoro to vybuchne 😵

bianka30
23. sep 2008

noooooooo velmi na teba budem mysliet a malu trosku tlacit von dobre??? drzkaj sa ...

terezicka
23. sep 2008

Bianka dobre super že mi chceš pomôcť tlačiť 😀
Žabka no hej musí sa jej veľmi páčiť keď ma nenechá sa poriadne ani vyspať 😅 Veď ja jej to zrátam aj s úrokami 😀

terezicka
23. sep 2008

Inak ráno som Marekovi naznačila že by sme mohli malej aj trošku pomôcť na cestu a on ma odmietol 😲 A potom z neho vyliezlo že sa bojí, lebo že už je malá veľmi nízko a že jej nechce ublížiť 😅

zabka
23. sep 2008

Terez ze zratam len pockaj... 😀 😀 .... No vidis ako bere na teba aj na malu ohlad, je ohladuplny ocko... 😵

zabka
23. sep 2008

Halali 😵 😵

pahu
23. sep 2008

Terez, ahojky 😀 Tak ešte stále nič? 😉

Babuľky, aj Vás zdravím 😀

bianka30
23. sep 2008

pahuuuuu??? ako ? uz je lepsie? si doma alebo v praci? ANTB. mas alebo ee???

pahu
23. sep 2008

Ahoj Bianka 😉 Som v práci, dostala som 3-dňové ATB Sumamed a k tomu ešte také rozpustné sáčky kvôli prieduškám Solmucol.... Je mi trošku lepšie, ale keď kašlem, tak ma páli a bolí celá hruď... ☹

bianka30
23. sep 2008

no parada... dufam ze ti po tych liecikoch bude lepsie...

henrieta76
23. sep 2008

ahojte.
zabka aha co som nasla:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4047492
maju tam aj ten co sa tebe pacil ale vyzorovo je podla mna tento krajsi.

pahu dufam ze ti bude coskoro lepsie.

terezka no ta tvoja dcerka si da na sebe pockat.betarka 🙂

terezicka
23. sep 2008

Haló ste tu niekto? Ja mám teraz kus času, Marek išiel píliť drevo 😝
A keby ste videli môjho Mareka aký je podarený, stále sa ma vypytuje že či ešte nejdeme, ako sa cítim, či mi nič nie je, a ako sa zrazu začal aj s bruškom rozprávať 😲 😀 Malej pekne dohovára že už by mohla ísť vonku že teraz je aj on doma...Zajtra povedal že pôjde so mnou aj do poradne a bude čakať - hoci on doktorov a čakanie neznáša...Taký je zlatučký 😵 A nervózny je aj on už trochu, si ani neviem predstaviť keď ma bude vidieť v bolestiach čo bude robiť 😕

bianka30
23. sep 2008

terazka uzivaj si to ze je mily ...

terezicka
23. sep 2008

Bianka ja som veľmi rada že je taký aký je teraz 🙂 Ale už fakt na ňom vidno že sa bojí a to dosť, netrpezlivo čaká aj on ked to príde a že ak v noci tak ho mám určite zobudiť ak budem mať vtedy kontrakcie...Aj túto noc sa prebral, ale ja som iba nespala kvôli malej že sa veľmi hýbala, ale Marek bol hore a ukľudňoval ju - no nepomohlo...Darmo, to naše dieťa nepočúva ani jedného z nás 😀 To bude isto po mne také tvrdohlavé 😀

pahu
23. sep 2008

Terez, stále 2v1? Už som sa tešila keď som ťa tu celý deň nevidela 😀 A ako to že si zrušila jej meno v pase? Však to bude Emuška, či nie? Zmena? 😀

terezicka
23. sep 2008

Pahu veď už dávno som zrušila meno v pase a napísala som že nebude Emma, ale nové meno ti neprezradím tak sa radšej ani nepýtať a nezačni vyrývať aby som ti ho povedala 😀 Lebo aj tak ti ho nepoviem 😀
A hej ešte 2v1, uvidíme dokedy, zajtra mám poradňu, dúfam že mi môj dr pekne oznámi že som krásne otvorená a v najbližších hodinách mám očakávať pôrod 😉
A keby st teraz videli Mareka, prišiel z vonku lebo že aké je tu ticho veľké dnuka a že on sa bojí aby som tu nekňučala od bolesti a on bude behať po vonku 🙂 No ohromne je zlatučký teraz 🙂
Ozaj Pahu, som sa chcela spýtať čo nová sekretárka?

mirka20
23. sep 2008

ahojte 🙂
idem si rychlo precitat, co ste dnes popisali 😵

terezicka
23. sep 2008

Ahoj Mirka tak len čítaj, ale pomaly aby si nič nevynechala 😀