Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
28. máj 2008

Ahojte 😀
Ja už som tu 😉 A grafík mám stále krásny a mrcha nikde a už druhý deň bez utrogestanu... Keby som nevedela, že krv je negatívna, tak by som dnes testla 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

A vy ako sa máte? 😀

zabka
28. máj 2008

grafik je fakt pekny 😉

terezicka
28. máj 2008

Teda Pahu graf máš naozaj krásnučký 😉 A nemohla sa krvička mýliť? 😅

pahu
28. máj 2008

Terez 😉 Aj ja by som si to želala, ale nemohla 😀

A ako sa máte tehuľky? Nevoľnosti pominuli? A máte aj žravky? 😀

terezicka
28. máj 2008

Pahu ale veď vieš že všetko je možné a teda aj krvička sa mohla mýliť 😉
Ja som si včera pozerala či mám nejaké oblečko na leto na doma a niečo som našla 😀 Len jedny kraťasy neoblečiem lebo ich nezapnem 😅 Ale dúfam že o rok ich zapnem v pohode 😀 A našla som dvoje šaty ktoré ešte tam mesiac - dva hádam budem vedieť vynosiť 😉

pahu
28. máj 2008

Terez 😀 Tuším si nejako prehnane optimistická 😀 Ale jasnačka, pokiaľ nepríde mrcha... 😀
A hlavne, ja by som ti mohla poposielať kopec vecí, ktoré sú mne malé, tie by si ty vynosila aj v tehotenstve 😀

Terez a ešte niečo... Nedáš si do pasu nejakú fotku, kde sa usmievaš? Ja vždy keď ťa vidím, mám pocit, že si smutná 😵

pipika
28. máj 2008

Ahojte! 🙂
Dnes sa mi chce strasne spat.
Terez,ja sa uz vobec nezmestim do mojich siat. Aj zadok mi narastol,aj brucho. 😒

terezicka
28. máj 2008

Pahu tak pošli budem rada 😀
A nie som smutná, tú fotku som spravila keď som sa mala fotiť na tú kartu vysokoškolákov 😅 Asi som vedela čo ma čaká tak som sa preto neusmievala 😅 A dobre, môžem zmeniť foto ale musíš počkať do budúceho týždňa, lebo Marek dnes ide do roboty a ja pochybujem že sa sama dobre odfotím aby sa fotka vydarila 😅 Tak snáď v nedeľu a v pondelok chcem aj tak pridať novú foto do albumu 🙂

terezicka
28. máj 2008

Pipika ahojky, o spaní sa radšej ani nebavme lebo ja by som hneď zaspala tu v robote 😲 Mne narástlo zaiaľ len brucho a dúfam že to tak aj ostane, teda ešte prsia mi narástli a dosť poriadne 😖 Niekedy by som ich najradšej odložila keby som mohla 😝 A inak som stále rovnaká, všetko mi ide do bruška a pravdu povedať som rada že inde nepriberám ( zatiaľ )

pahu
28. máj 2008

Terez supeeeeeer 😉 Teším sa 😀
Pipi, že vraj brucho ti narástlo? A to si si ho nechala doma včera ráno???? 😕 😨 🤐 😵 Terez, never jej. Nič tam nemá, teda zvonku, lebo vnútri má fazuľku, tak som ju aj trošku pochytala, však nikdy nevieš... 😀

zabka
28. máj 2008

No uz je to celkom dobre s tymi nevolnostami, ale s tym jedenim veru zjedla by som niekedy aj slona... takymto stylom bude zo mna velryba 😅

pipika
28. máj 2008

Pahu 😀 😀
Ty si ma videla rano pred jedlom. Prave dnes som sa vazila a pribrala som uz 1kg.

terezicka
28. máj 2008

Pahu ja som aj zabudla že ste boli včera spolu 🙂 A dúfam že si si ju dobre vychytala a nalepilo sa na teba všetko potrebné 😵
Žabka to máš super, mne začalo chutiť jesť až niekedy po 16tt aj to nie veľmi...Ale teraz zas mám dni keď by som tiež zožrala čo vidím: včera som zjedla pagáče,puding, čipsy, kapustnicu a jahody s cukrom v priebehu 4 hodín... 😅

pahu
28. máj 2008

Zabka, tak tomu teda neverím, však si taká štíhlunká na svadobných fotkách 😀

Pipi, 1 kilo? To je nič, to mám každý večer navyše 😀

pipika
28. máj 2008

Terez,boli sme vcera spolu,ale som ju neoplula. 🙂
Dnes som si rano dala salamu a cerstve jahody. Chutili. 🙂
Pahu,ja mam vecer uz 2 kg navyse,som lepsia.

pahu
28. máj 2008

Pipi, no tak dobre, vyhrávaš 😀
terez áno, a vieš aká je zlatunká? Síce som ju skoro nespoznala, je ostrihaná, nafarbená a katastrofálne bola vystresovaná 😀 Ale to chápem 😀 A potom keď vyšla z UTZ, tak už sa iba usmievala a mám pocit, že ani nerozprávala 😀 😀 😀 Od šťastia asi zabudla 😀

zabka
28. máj 2008

Terez ja som vcera zjedla tiez polkila jahod s cukrom na to nanuk a potom pecene zemiacky... supis kombinacia... normalne by som sa z toho asi prekotila... 😀 😀

pipika
28. máj 2008

Pahu, pekne si to napisala, dakujem, dakujem, dakujem 😵
a to ta nahodou nenapadlo, ze vedla vas som ani slovko nemohla povedat?

pahu
28. máj 2008

Pipi 😀 Jáááj, myslíš že sme boli ukecané? 😕 😅 Nie nie, my nieeeee 😀

pipika
28. máj 2008

Ale nieee. Ste velmi zlate. 🙂

nellie_
28. máj 2008

Ahojte babenky....
mne je dneska strasne zle...uz nemam absolutne ziadne spinenie ani nic...a dneska mi je spatne a prehana ma, asi ide na mna zaludocna chripka.... ☹ 😔
Vobec mi neni dobre, dala som si Smectu ale je to take sladke ze som sa z toho skoro povracala... 😅

terezicka
28. máj 2008

Baby ale halvne že ste sa stretli, to je fakt super 🙂
Žabka ja by som normálne keď som nebola tehotná nezjedla určite toľko toho naraz, ale teraz sa nedalo odolať 🙄 Ale inak sa snažím večer neprežierať a radšej zjem nejaké jabĺčko alebo mrkvičku 🙂 A moje malé pekne kopká ale keď sa chcem ako aj teraz pozrieť na bruško že ako to tam pekne vidno tak hneď prestane 😀

pipika
28. máj 2008

Nelli,ahoj!
A nechces radsej ist k dr?

nellie_
28. máj 2008

Pipi, ja neviem..uvidim ako sa situacia vyvine...teraz uz asi zabera ta smecta, a uz mi je troska lepsie....ale citim sa tak divne... 😔 😖

nellie_
28. máj 2008

Babenky to ako vy pisete ze jete ked ste tehu, tak to ja som este horsia ako vy..ja vzdy mixujem piate cez deviate mne sa doma vsetci smeju, ze ja ked raz budem tehu, tak to chcu vidiet co nakombinujem... 😀

sharlotta
28. máj 2008

Ahojte...Pahu a keby si len tak zo srandy testla este? Ja by som len tak pre zaujimavost testla na tvojom mieste.
Inak vcera som sa prefarbila na rysavo. MM sa zo mna rano smial, ze vidi, ze vekom sa nemenim. 😅

nellie_
28. máj 2008

Ahoj sharlott...ja som sa zase prefarbila na ohnivo červenú...a kazdy je tym nadseny, ze bledule ako ja to ide..tak asi uz pri nej ostanem... 😀 😀 😀 😀

sharlotta
28. máj 2008

Ja som bola asi 7 rokov ohnivo cervena a tak rok pred svadbou som presla na blond-svoju povodnu. A teraz po troch rokoch ma zase laka ta cervena, nemozem si pomoct.

terezicka
28. máj 2008

Nellie ahojky no ale ak ti bude horšie tak radšej kľudne zájdi k dr, za to nič nedáš...A inak keď bdueš tehuľka tak možno žiadne zvláštne chute mávať nebudeš, možno práve vtedy sa budeš stravovať úplne zdravo 😀
Sharlotta ahojky a čo keby si dala photo ako vyzeráš s ryšavými vlasmi? 😉
Ja si idem asi uvariť kávu lebo mám pocit že určite zaspím 😅

sharlotta
28. máj 2008

No, musim uz ist, ideme s deckami do kina, lebo este prebiehaju maturity, ale ja uz neskusam 😝, takze padam. Ked sa bude dat, dam tu foto...