• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Bianka no dúfajme :slight_smile:
Idem pridať bruško zo včera, tak potom kuknite :slight_smile:
24. sep 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som zvedava..
24. sep 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už je bruško v albume môžte kuk :slight_smile:
24. sep 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, ale ja ho mám také isté keď sa najem, asi by som si aj ja mala zbaliť tašku do pôrodnice :grinning:
24. sep 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu a chceš pošlem ti zoznam čo ti treba :grinning:
24. sep 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez: malicka asi bude striktne terminova... xi xi :wink:
pipika: motto mam od švejka... :slight_smile:
24. sep 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez mne by si mohla... jednak sa tam urcite jedneho krasneho dna vyberiem aj ja ale hlavne kamoska je v strese co zobrat so sebou ..
a brusko .... krasaaaaaaa
24. sep 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za pochvalu bruška :slight_smile:
24. sep 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem sa napapkať a poobede chcem ísť na cvičenie tak sa ozvem keď prídem
24. sep 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, dobrú chuť a choď sa trošku ponaťahovať :wink:
24. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna mala cely den kope, ale iba na jednom mieste a to pod prsiami. Normalne ju musim trocha ja potlacit, lebo to uz boli. :slight_smile:
Bianka, ta tvoja tehu kamoska, s ktorou ste boli za mnou ako znasa tehulkovanie? Ona otehotnela prirodzene?
Terez, cakame sms kazdu chvilu. :dizzy_face:
24. sep 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste tu niekto? Ale skôr Mirka alebo Kila?
24. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo to môže byť - od 12-tej v kuse každých 5 minút mi stvrdne bruško a dostanem akoby kŕče alebo tie krámové bolesti...A kríže ma bolia skoro nonstop, raz viac a raz menej...Ale tie bolesti sú vždy do 5 minút... Ja neviem ale môžu to byť riadne kontrakcie? Mne sa len nezdá to, že sú hneď pravidelné :sweat_smile:
24. sep 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
terez, uz je to tu :wink:
dnes sme boli v poradni a skoro som odpadla, ked sestricka namerala nasej malej 7kg. a ukazuje sa nam aj prvy zubok. ja som si vsimla bodku cez vikend, ale vsetci vraveli, ze to este asi nie je zubok, ale doktorka na to kukla a hovori, jej, uz mate prvy zubok. a hned vedla o chvilu vyjde dalsi. tak supis. ale moja maminka mi vravela, ze aj ja som mala skoro prve zuby, tak sa niet co cudovat. a este nam doktorka povedala, ze uz mozme zacat s jemnymi prikrmami, kedze sme uz taky velky a aj zubceky nam idu. ale asi pockam, kym ukoncime 4.mesiac a potom pomalicky zacneme so zeleninkou a ovocim.
dnes nas aj preockovavali. juuj, to bolo placu. som ju nevedela utisit. a ked som ju utisila a uvidela sestricku, opat plac. este, ze su na to zvyknuti. ked sa konecne v kociku trochu ukludnila, zaspala a spinkala skoro hodinu. ked sme prisli domov, dala som jej sirupcek proti bolesti a uvidime, co sa bude diat.
24. sep 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ty si rýchla veď iba teraz sme spolu dovolali :pensive: Čakáme doma do 15-tej a ideme. Len bude sranda ak to teraz prejde :astonished:
24. sep 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TEREZZZZ drz sa .. budem na teba mysliet a vecer budem kuki MK aj ked to doma nezapinam...

pipika, ano , ona mala v januari mimomaternicove, a potom sa jej podarilo hned ako jej lekar povedal ze moze..
znasa.. co ja viem docela dobre az na to ze s nou od vtedy nieje ziadna zabava furt len blije alebo spi...
24. sep 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej terezka konecne.velmi drzim palce aby si mala porod aky si si vysnivala.(3 hodinovy)
24. sep 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezičkaaaaaaaa :grinning:
24. sep 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezkaaaaa, drzim prstiky.... juuuuuj ako sa tesim.... vecer sem nakuknem.... juuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka, super!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka už rodí keď tu odvtedy nie je! :grinning:
24. sep 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka nie si tu, čo je s Terezkou? Už sedím na ihlách... nechcem jej volať aby som ju nevyrušovala... :sweat_smile:
24. sep 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila: terez chcela 3 hodinovy porod :grinning: , to znamena, ze polku uz ma za sebou (?) dufajme :wink:
24. sep 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak terezka je uz v porodnici a aj si ju tam uz nechali. neviem nic viac, ked mi volal marek asi o stvrtej, tak mal cakat vonku pol hodinu a potom mu mal prist doktor povedat, co sa bude diat. takze uvidime, mozno uz rodia. :dizzy_face:
ked budem vediet viac, dam vam vediet :wink:
24. sep 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
mirka co noveee :confused:
24. sep 2008 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja ziram, terez drz sa myslim na teba a dajte vediet co a ako priebezne nakuknem ak tu nebudete... :wink:
24. sep 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo nikto nema nijake infosky???? Ale to bolo rychle teda, som ani nevedela ze to moze tak prist rychlo z nicoho nic.... :slight_smile:
24. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nič nové? :sweat_smile:
24. sep 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeej, Terezicka uz rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Alebo uz dorodila? :confused:
24. sep 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka inak hovorila, ze malicka caka na Mareka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kila a vy sa ako mate?
24. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok