Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
30. sep 2008

Praveze nevystrajala. Vcera som mala stresujuci den, potom som si natiahla brusko na cviceni. Vecer ma to strasne zacalo boliet, nevedela som sa ani pohnut. Mala sa vobec nehybala (inokedy ani neprestane). Strasne som sa bala. Az do polnoci som ju sledovala a nic, potom som zaspala asi do tretej. A znova sledovanie. A nakoniec ma mala kopla o piatej rano. Takze som vela nespala. Odvtedy ani neprestala kopat. Ale toto neprajem nikomu co sme v noci s manzelom prezili. Ale uz je dobre. 🙂

bianka30
30. sep 2008

pipi davaj trosku pozor na seba... cmuuuuk uz bude len dobre..

meliska
30. sep 2008

juuuj pipika, to ste mali riadne stresy 😒 ale hlavne, ze sa mala ozvala 😉 mozno len bola potichucky, aby Ta brusko este viac nebolelo 😉

pipika
30. sep 2008

Dufam, ze to uz nezazijeme. Uz som rozmyslala kde sa mam ukazat v nemocnici.
Ale som sa rozhodla, ze od dnes ma nic nevytoci, budem kludna a budem pekne oddychovat. 🙂
Meliska, dakujem za pribeh, je krasny.

zabka
30. sep 2008

Ahoj pipi....Mel a ja nemam ziadny pribeh.... 😢

mirka20
30. sep 2008

pipika, urcite sa setri a snaz sa nestresovat. nestoji to za to.

pipika
30. sep 2008

Budem sa snazit. 🙂
Vcera na cviceni sa ma jedna baba spytala, ze ci som este na zaciatku lebo vraj mam take malinke brusko. Ona ma o dost vacsie. Ked som jej povedala, ze 25 vysmiala sa ma. Ona je v 26.
Teraz je u nas dievcenska vlnu. Vsetki baby cakaju dievcatko. 🙂

meliska
30. sep 2008

hiiiiii, zabkaaa.... idem to napravit 🙂 terezke som ho vcera poslala, ked ronila krokodilie slzy 🙂

bianka30
30. sep 2008

meliska mozes aj mne? dnes mam taky sttrasny den ze to tu nebudem ani pisat..

zabka
30. sep 2008

Dakujem mel, pribeh bol velmi krasnucky.... 😵

meliska
30. sep 2008

oki bianka poslem 🙂

bianka30
30. sep 2008

vopred dakujem...

meliska
30. sep 2008

🙂

pahu
30. sep 2008

Pipi 😠

pipika
30. sep 2008

pahu, preco 😠 ???

pahu
30. sep 2008

Lebo si na seba nedávaš pozor a to mimiško je aj moje. A hotovo 😠 😀

mirka20
30. sep 2008

tak mi pisala terezka, ze noc bola fajn, nema zatial ziadne bolesti. malicku este pri sebe nema, asi az zajtra. a rozbieha sa jej mliecko, takze to je super. a dohodli sme sa na zajtra doobedie, ze ju pojdeme kuknut, tak ak dovoli fotit malu, tak mozno uz zajtra ju uvidite 😉
idem ulozit toho nasho sintra, lebo je uz kopec hodin a ona este poobede nespala. a ja si lazkam k nej, vsak co budem 😀
mel, aj ja chcem pribeh 🙂

mirka20
30. sep 2008

jaaaj a zabudla som este, ze vas vsetky pozdravuje terezka

pipika
30. sep 2008

Pahu no dobre, uz budem dobra. A mala je aj tvoja. Bude mat troch rodicov. 🙂
mirka, urcite ju pozdrav. 🙂
Idem domov, pekny vecer, papa

bianka30
30. sep 2008

mirka tesime sa na foto.. dufam ze dovoli spravit par fotiek lebo my sme tu vsetky tak strasne zvedave... ja by som vam dovolila.. no no to potom bude pahu fotit a ja budem fotit pahu... som to ale dobre vymyslela

sharlotta
30. sep 2008

Jeeeej tak takato sprava 😵 Ja cele dni len pracujem a nemam cas, tak som sa az teraz dozvedela, ze Terezka uz ma Lucku 😵 Gratulujeeeeeem!

pahu
30. sep 2008

Sharlott, neboj sa, Lucka si na teba počká, ale trochu zvoľni tempo 😀

Mirka, ďakujeme za info, už sa neviem dočkať ďalších.... 😀

Pipi, ja budem len ďalšia tetka z Bratislavy 😀 Kéď bude chcieť ísť na diskotéku, môže prespať u nás 😀

pahu
30. sep 2008

Pa babuľky a pekný večer... 😀

marcaradko
30. sep 2008

jeeeeeeej teeeerkaaaa 😵 😵 😵 😵 graaaatuuuuluuujeeemeeeee 😵
riadne mam zimomriavky a som dojataaaa 😅
az teraz som sa dostala k pc a citam ze :"malicku pri sebe este nema.....,rozbieha sa jej mliecko" 😕 som ostala v nemom uzase ked som zistila,ze mirka pise o tebe 😲
vidis tolke sme ti priali rychli priebeh porodu,ze sa ti to aj nakoniec splnilo 😉 ,a pevne verim ze bol aj bezproblemovy.
.....predpokladam,ze ta plodova voda ti odtiekla hned ako si odysla od pc....
a lucka... speeeer 😵
terkaaa ti uz si mama 😉 😵
takze len pfuj,pfuj,pfuj,nech ste hlavne zdravuckyyy!!!
malej bambulke posielame aj s radkom obrovsky BO-stek na nostek 😵 😵 😵

marcaradko
30. sep 2008

mirka a ty zajtra informuj 😉
....mimochodom s tym makom to neprezen....,nieze budu spat cely den aj terka aj lucka 😅 😀

zabka
1. okt 2008

Pekne ranko... Tesim sa na fotecky, dufam ze terezka dovoli... 😉

marcaradko
1. okt 2008

breee raaanko 🙂

zabka
1. okt 2008

Ahojky 😉

mirka20
1. okt 2008

dobre ranko 🙂
strudla uz chladne, takze snad okolo desiatej budeme moct vyrazit. uz sa moc tesim a o vsetkom vas budem informovat. ak mate nejake otazky pre terezku, sem s nimi

zabka
1. okt 2008

Mnam aj ja by som si dala... 😉 ... Teraz ma veru v tej rychlosti nic nenapada.... ale pytaj sa vsetko .... 😵