• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
mohli by ste hodit nejake foto,hm?
28. máj 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No káva je spravená, už mi chladne aby som sa neobarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A idem si kus pozrieť na nete Lets dance2 z nedele, hlavne Žideka chcem vidieť ten chlap sa mi stršne páči ako tancuje :sunglasses:
28. máj 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez to mas super ked si mozes kuknut v kancliku lets dance... :frowning2: :sunglasses:
Mne sa zasa páčí žitný ako tancuje... :wink:

Ja vam sem vecer z domu hodim foto mojich ohnivých vlasov... :grinning: :wink:
28. máj 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som späť :wink:

Sharlott, určite netestnem, počkám si na mrchu :grinning: Do 2 dní od vysadenie utrogestanu by mi mala prísť, takže ešte má čas :grinning:
28. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, precitajte si knihu Bez dcery som neodisla. Oplati sa, je to sila.
28. máj 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, to je pokračovanie "Bez dcéry neodídem?" :confused:
28. máj 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mna napadlo to prve, ze ci je to pokracovanie Bez dcery neodidem... :confused:
28. máj 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, je to samostatna kniha od Timei Keresztenyiovel. Ona je z Komarna a zalubi sa do cernocha a odide s nim do sierra leone a porodi mu dceru. Je to skutocny pribeh. Precitajte si, stoji iba 199sk.
28. máj 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli ma zub...... :frowning2: :frowning2: :cry:
28. máj 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, zubaaaaaar! :dizzy_face:
28. máj 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ja tak nemam rada zubarov... Teraz si nemozem ani nic dat ze? No v piatok pojdem... :unamused:
28. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika ja som si kúpila raz knihu Upálená za živa - to bola tiež sila, veľmi sa mi páčila aj keď niektoré pasáže boli dosť smutné...
Žabka keď vraviš zub, tak tehuľky majú nárok na 2x bezplatnú preventívku u zubára počas tehu tak určite to využite :slight_smile:
28. máj 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nerada ale budem musiet.... lebo boli, boli....
28. máj 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, aj ja som ju citala, tiez je sila.
Zabka, musis ist k zubarovi a hlavne teraz ked si tehulka. :slight_smile:
28. máj 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, mne je stale tak divne...uz ma dneska 5x prehnalo.. :unamused: sorry ze vam to tu tak opisujem... :sweat_smile:
28. máj 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie v pohode, ale nezbehneš radšej k dr? :sweat_smile:
28. máj 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelli, skoc k dr, da ti nieco. Co ked to je naozaj chripka, musis sa vyliecit.
28. máj 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved pojdem .... :wink:
28. máj 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem sa odpojiť, idem pripraviť riaditeľovi veci čo mu treba na zajtra na poradu :slight_smile: Budem tu zajtra sama celý deň, jupííííííííííííííííííííí :grinning:
28. máj 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, papa zatial. :slight_smile:
28. máj 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papapapapapa.... :wink: :grinning: :dizzy_face:
28. máj 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. nestiham vas precitat, len rychlo sa chcem pochvalit. boli sme s rebekou v poradni a uz mame 3650 gramov, takze pribrala 600 gramov od vtedy, co sme prisli z nemocnice. tak sa tesime :dizzy_face:
musim letiet, papa zatial
28. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, to bola bleskovka :grinning:
28. máj 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka super, ze tak rastiete... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

No mne je uz dobre...dala som si suchu ceralnu bagetku a je mi lepsie... :slight_smile:
28. máj 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, aj mne. Akurát tlačím raňajky. Dúfam, že si to neprečíta Terezka, tá by mi dala :grinning:
28. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, prave som sa vazila a mam pod 50...Takze dietka krasne zabera. :grinning: Mozno sa vam zda, ze mi sibe, ale pri mojej vyske 158cm mat tych 53kg zacinalo byt fakt nechutne. Ked som vazila 49 citila som sa najlepsie. A MM tiez krasne pochudol, ale jemu reba este 5kg.
28. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta, ja mám 174 cm a mala som ešte pred mesiaco 67,5 kg... No grc. teraz sa mi podarilo trošku zhodiť na 54,5 kg a držím si to už 10 dní... Takže dúfam že to už ostane tak, alebo ešte pôjdem nižšie... Moja ideálna váha bola vždy okolo 59-61 kg. Takže ešte trošičku :grinning:
28. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked dosiahnem tych 48, tak sa stopnem, pocitam tak tie dve kila, ze pojdu naspat, ale aspon mi uz sadlo nebude previsat z kazdej strany :grinning: A myslela som aj na to, ze teraz, ked sme si presli takou "ocistou organizmu", tak by nebolo zle sa trosku posnazit... :grinning: To by bolo dobre, lebo by som to najvacsie brucho nemala v tych horucavach. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi este pockame. len neviem, co urobim s tym pivom :frowning2: ked mne tak chuti.
28. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, aj ja milujem pivko :wink: A hlavne viem, že keď už začnem tento mesiac pichať tie injekcie, určite naberiem také 2-3 kilečká. Teda aspon skoro všetky baby nabrali :grinning:
28. máj 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, tak o5 nás čaká horúci slnečný dník :slight_smile: A ozaj mám novinku, podľa všetkého idem na 3D už zajtra ráno :grinning: Čiže už asi zajtra budeme možno vedieť aké prekvapenia má u mňa zatiaľ domček :slight_smile:
29. máj 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok