Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
9. okt 2008

Ahojte babule, je tu niekto? Vitam aj nove clenky 😉

marcaradko
9. okt 2008

ahojte 😎
taaak vam je veselooo....nakoniec taku vaznu vec obratite na srandu 😠 😀 😉
....ale ja by som asi tiez odporucala taku liecbu sokom 😉
xi....aj ja som dnes dostala mrsku,sice neobvikle,ale tento krat sa tesim,bo pocas mojej mesacnej ATB liecby by tehu nebolo velmej rozumne.no uz od nedeli nepapam lieky 🙂 ,tak teraz sa musim este aspom mesiac odtoxikovat a dufam nam uz potom nebude nic branit v snazilkovani 😵
baby so ste dostali dnes mrsku,kolko dnovy mate cyklus?ja 31-34

kila
9. okt 2008

Čaute! Zase som nestihla prísť skôr... 😅
Terezka ty ešte zvládaš aj skúšku?!?! Klobúk dole! Držím ti palce! 😵

kila
9. okt 2008

Rékuška dnes bol anjelik, veľa spinkala a všetko spapala čo som jej pripravila... bola už asi veľmi hladná na obed, lebo ako chcela rýchlo-rýchlo jesť náhodou silno sfúkla plnú lyžičku a tak aj ja som bola celá od polievky... a ona mala polievku aj vo vlasoch...
😀

kila
9. okt 2008

Bianka tá liečba šokom nemá chybu! 😀 😀 😀

nika7
10. okt 2008

dobre ranko. Kila, ta tvoja Rekuska je ako maly anjelik. My s partnerom este nevieme, co to bude (alebo budu!), ale uz davnejsie, ked sme sa len snazili a nevedeli, ze to nebude take jednoduche, oslovoval moje brusko "Rekuska", a ked som sa ho pytala, co ked to bude chlapcek, "tak to bude Rekus" a ked to budu dvojicky tak "Rekus 1 a Rekus 2" 😀
Ahoj Pipika. Aku si mala noc, vyspala si sa dobre?

pipika
10. okt 2008

Ahojte! 🙂
Nika, prespala som celu noc, rano o piatej som dostala krc do nohy a potom som uz nezaspala. Ale som na tom lepsie ako vcera.
Volala si lekarke?

Zabka, si uz tu?

nika7
10. okt 2008

Pipika, volala som lekarke a nema nic... mas internu postu

meliska
10. okt 2008

ahojte babulky,
vitam aj ja nove kocky medzi nami 🙂
Terez Ty sa este aj ucit stihas, tak to teda klobuk dolu... 🙂 drzim paprcky na skusku.... nech to dopadne najlepsie... 😉

pahu
10. okt 2008

Dobré ránko 😀

Pipi, a ten kŕč je normálny? No, nech už porodíš, lebo vidím že ťa chudiatko všetko bolí 😉

Ja stále mrcha nikde, aj keď pocity na ňu mám už týždeň 😀 Včera som bola opäť na brušných tancoch, no musím Vám povedať, že už to aj začína nejako vyzerať, nie je to až také kostrbaté ako na začiatku 😵

Terez: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
A kdeže si? Dnes máš skúšku? Tfuj tfuj tfuj 😀

pipika
10. okt 2008

pahu, vraj u tehulkach su taketo krce normalne. Ale bola by som radsej keby neboli. Zacala som pit magnesiu, zatial neciti zmenu.
a co tvoja mrcha? Nezvykla meskat.
nika, hned idem na tie uhorky. 😀

terezicka
10. okt 2008

Ahojte som na chvíľku dobehla.ŠKola mi začína o 13-tej ale hneď chcem ísť za tým vyučujúcim, vysvetlím mu ako sa veci majú a dúfam že spraví pre mňa výnimku a pustí ma skôr 😅 Marek ide so mnou, teda bude ma čakať s Luckou vonku a keď bude treba tak aby som ju mohla nakojiť a nemusela bežať domov, tak sme to takto nejako rozhodli sa poriešiť a dúfam že to nejako zvládneme 😅
Pipika tie kŕče som mávala pravidelne aj ja a magnézium nepomohlo ani mne, čiže jedine to treba vydržať 😕

pahu
10. okt 2008

Pipi, tak dúfam že sa ti to čoskoro napraví, nech na tehuľkovanie spomínaš s láskou a teším sa na ďalšie 😀

No a moja mrcha... Neviem či mešká, ja mávam tak 27-29-dňové cykly, takže uvidíme v pondelok 😉 Dnes je to 29.DC, ale už týždeň cítim bruško, takže zrejme je na ceste a šteluje sa aby vybehla v plnej zbroji 😀 Len škoda že asi zajtra, lebo ideme na svadbu 😉

terezicka
10. okt 2008

Pahu aj my sme zajtra pozvaní na svadbu a ešte stále nie sme rozhodnutí či ísť alebo neísť...Na sobáš sa do kostola ideme pozrieť aj s malou ale potom na hostinu fakt sami nevieme čo máme spraviť...Lucku by sme mohli dať kľudne k našim, ale zas ja by som musela stále odbiehať ju kojiť a potom by som z tej svadby asi ani nič nemala 🙄

pipika
10. okt 2008

Pahu, ja si myslim ze mam krasne tehotenstvo, ale bolo by krajsie keby som vedela spat a neboli by krce. 😀

Terez, urcite ta vysvetlujuci pochopi. 😉

pipika
10. okt 2008

kde ste?

meliska
10. okt 2008

tuu..uu 🙂

pipika
10. okt 2008

co robkas meliska?

meliska
10. okt 2008

aaale jedujem sa tu s pracou, dnes som zazila same soky rano, uz som si dobrovolne pisala vypoved... 😀 dufam, ze to dopadne dobre, lebo ma picne... tak som brusila po MK a snazila som sa nejak ukludnit 🙂

pipika
10. okt 2008

meliska, nerozculuj sa, skodi to krase. 🙂 🙂

pahu
10. okt 2008

Pa babuľky a pekný víkendík 😀

P.S. Mrcha stále nikde 🙂 Ale bolesť v podbrušku áno, už týždeň 😀 😉

bianka30
10. okt 2008

pahu pahu... zas musis byt ina ze ??? heheheh ale to by bolo super... hehehehe si si zelala graf ako zuul a pozrri.... nooooo som zvedava na ten koniec... hehehe

pahu
10. okt 2008

Bianka, bolí brucho bolí 😀 No však uvidíme, určite sa mi naschvál spustí naplno zajtra tesne pred svadbou 😠 😀

pahu
10. okt 2008

Papa Biuš, ja letím... Večer husacina, už teraz sa teším... 😀

bianka30
10. okt 2008

hmmm tak budem verit ze nie... cmuuuuk

idem uz aj ja, lebo mam toho dnes (aj cely tyzden )akurat dost.. zajtra dojdu na obed znamy, 2 rodiny, tak sa tesim, zas cely den stravim v kuchyni... ale bude aspon veselo, drobisk... (2x3 rocne baby, jedno 2 rocne - moje krsna a jeden 2 mesacny fesak...)

mirka20
10. okt 2008

ahojte 🙂
som vas dnes vobec nestihala. doobeda sme boli na urade prace kvoli rodičovskej dovolenke, poobede sme si s rebekou zdriemli, predvecerom nakup a teraz som trochu upratovala. mala uz buvinka, dnesok ju nejak zmohol, tak uz o pol siedmej bola vykupkana, napapana a trosku santila a rozpravala sa v postielke, ale uz pekne spinka, tak ja som si konecne sadla za pc.
terez, dufam, ze skuska dopadla ok. s tou svadbou neviem. ja by som asi nesla, kedze este si tak tesne po porode. a s malou uz vobec nie, hlavne ked je teraz take virusove obdobie. a ani do kostola, aby nieco nenachytala, lebo urcite ju budu vsetci obzerat. ale to je len moj nazor 😉
pavli, silno drzim paste, nech mrcha nedorazi zajtra a najlepsie by bolo, keby najblizsich 9 mesiacov sa uz vooobec neobjavila 😉

mirka20
10. okt 2008

pridala som nove fotky, kuk 😉

terezicka
10. okt 2008

Ahojte tak už mám dnes po škole, som hneď na začiatku povedala tomu učiteľovi že ako s aveci majú tak ma pustil keď som napísala písomku, bol fakt zlatý tak som bola rada. Marek bol zatiaľ s malou, ja som za ním aj odbehla a dala som malú do kočíka a hneď mi zaspala a Marek vravel že jemu nechcela zaspať vôbec v kočíku...Lenže v nedeľu mám zas školu a ten učiteľ ma isto nepustí tak skoro. Ale sme sa dohodli s Marekom, že zas ide so mnou lebo inak to vyriešiť nevieme. No pôjde k anšim známym čo bývajú v LC a bude s Luckou u nich a keď príde jej čas na papkanie tak mi prezvoní a ja pôjdem von a nachovám ju a on sa s ňou potom vráti ku nim, aby nemusel tak dlho čakať na mňa...

mirka20
10. okt 2008

ahoj terezicka 😵

terezicka
10. okt 2008

Mirka fotky som kukla a rebeka rastie ako z vody 🙂 Som zvedavá aká veľká bude keď nás prídete pozrieť 🙂 A dúfam že to bude už čoskoro 🙂
Inak skúšku mám za A 😀 Som stratila dva body ale som bola na seba hrdá lebo som sa nejako extra na ňu neučila 😅
A zajtra ten sobáš uvidíme podľa našej Lucinky lebo teraz nám ona diktuje čo máme robiť a čo nemáme...Ja som povedala že pozrieť možno na chvíľku hej, malá bude ak tak u mojich rodičov zatiaľ lebo to je bližšie do LC ako od nás z domu...Ale ak bude mrzutá alebo tak, tak určite nepôjdeme