• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Terez ani nie... :sweat_smile:
16. okt 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale veď čas ešte máte, tak uvidíš...najpozdejšie na pôrodnej sále ho budeš musieť povedať :grinning:
Žabka v akom programe zmenšuješ fotky? Už by som chcela spraviť Lucke album ,ale nejako blbo mi to zmenšuje fotky
16. okt 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved hej este je casu... Snad do porodu nieco vymyslime :wink: ... Ja to fotim cez mobil a tam nemusim zmensovat ale inak sa to zevraj da aj cez photoshop, ale ak si k fotaku dostala nejake CD na upravu fotiek tak aj tam...
16. okt 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za info, skúsim to pohľadať
16. okt 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neni zac.. Uz sa tesim na Luckine fotecky, budu este dnes? :dizzy_face:
16. okt 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidíme :wink:
16. okt 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už je Luckin album na svete :slight_smile:
16. okt 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...juuj drobcek malicky.... a ake ma velikanske ockaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no je to kocka, tatko by si mal uz pomaly gulovnicu zhanat :grinning:
16. okt 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska vidíš, aspoň viem čo kúpiť Marekovi na vianoce - guľovnicu :grinning:
16. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ideme sa my pomaly obliekať a ideme trochu vonku, aj slniečko sa u nás vytiahlo tak to treba využiť :slight_smile:
16. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeej Muska :dizzy_face: To je take pekne meno... :slight_smile:

Meliska tebe sa v tejto teme nejak velmi zapacilo... :wink:
16. okt 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, krásna je... Aj vy ako rodinka :wink:
16. okt 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez Lucinka je naaaadherna, ani neviem na koho sa viac podoba :wink: ... Ste zlatucky.... :dizzy_face:
16. okt 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, kukla som nove fotecky. nadherna ste rodinka. velmi vam to sekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, a prave som si vsimla, ze aj pipika a aj zabka cakaju dievcatka. to je ale babinec! :dizzy_face:
zabka, my sme s Lilusou boli von hned na druhy den, ako ma pustili z porodnice. boli sme vybavovat rodny list. aj mne prechadzka dobre padla a bolo leto, takze tak. v zime treba byt asi opatrnejsi :pensive:
16. okt 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko prajem.... :wink:
17. okt 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj :wink:

sharlotta: no to mi hovor, uz zavislacim, ale ked baby ma nakaziliiiiiiii :sweat_smile: a ja som bola taka odolnaaaaaa..... :grinning: teraz som uz uplne zlomena :grinning:
17. okt 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky mel....
17. okt 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zabka :slight_smile:

ako dnes zabkujete?
17. okt 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:
17. okt 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahhhooooojteeeee :grinning:
17. okt 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj ahoj :slight_smile:
pahu aka vyzubena :grinning: :grinning:
17. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeee... dnes dobre zabkujeme ked za 2 hodky ideme domkov... :grinning:
17. okt 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, ty kolko robis tyzdenne? Ako ti vychadzaju hodiny? Aj ja tak chcem robit. Ja idem domov o 6 hodiiiin.
17. okt 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kazdy den od 7.00 do 13.00-13,30hod ako kedy ale piatky vacsinou len tak kratko... Ja nie som platena od hodin...robim ucto a ked mam hotovo tak co by som tu sedela.. :grinning:
17. okt 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som vás prišla teraz kuknúť, keď Lucka konečne zaspala. Zobudila sa o 5:15, tak sme sa napapali, potom bola zas hore - sa rozprávala sama so sebou :wink: Potom zas chcela papať, na prníku zaspala - samozrejme sa potom prebrala. Potom sme na 20 minút zaspali a zas bola hladná, tak sme zas jedli a takto sa to opakovalo až skoro do 9-tej...No mám veru dosť, iba teraz som si spravila raňajky lebo som skôr ani na záchod nestihla poriadne ísť. A že som unavená to ani nehovorím a ešte musím ísť dnes na obed do školy :angry:
17. okt 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem taku pracu. Ja ked pridem domov je skoro 5 a uz nic nestiham. :unamused:
17. okt 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka veru máš naozaj dobrú prácu - lepšie povedané pracovnú dobu :wink:
17. okt 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano ano, mám dobrú náladičku :wink: Síce aj kopec roboty, ale však nevadí... Som strašne unavená, včera o 23,00 keď som sa išla odplaziť do postele, šlapla som v spálni do vody... Môj zlatý manžel nechal otvorené okno dokorán a na večer bola tá strašná prietrž a všetko nám nafúkalo do izby.. Takže večer sme mali manévre, utrieť podlahy, postaviť madrace k radiátorom, vyzliecť a dať sušiť perinky :grinning: A romanticky sme spali na gauči v obývačke :grinning: Pod dekami :grinning:
17. okt 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu tak super večerný program :grinning:
Naša Lucka sa zas zobudila :sweat_smile:
17. okt 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok