Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
28. okt 2008

Ja ordináciu nekukám, už ma to nejako prestalo baviť a Marek je celý šťastný, lebo môže pozerať kadejaké dokumenty

mirka20
28. okt 2008

tak ja na ordinacii stale ficim 🙂
ozik, o chvilu by sme mali zacat lozit a aj sediet by uz pomaly mohla zacat sama, tak asi opat prideme na navstevu 😉

babulka123
28. okt 2008

a ja kukam co tu pisete.. ahojte, baby musim vam povedat ze tie vase baby su teda poriadne fesacky...

terez sledujem ze ta lucka trosku trapi co sa tyka spinkania, ale dufam ze sa to rychlo popravi.. zdravi vas Bianka

mirka20
28. okt 2008

babulka, dakujeme. ved sme sa riadne snazili, aby z nich boli fesandy 😉 😀

babulka123
28. okt 2008

dobre ste sa snazili..... fakt su super..
ozaj neviete co je so zazanou? dlho sa neozvala...

terezicka
28. okt 2008

Mirka mňa to už naozaj nejako prešlo, už to pre mňa neni to čo to bývalo...
Ahojky Babuľka, hej trošku sa trápime ale teraz nechcem to zakríknuť, to už 3-4 dni je to lepšie

mirka20
28. okt 2008

neviem, co je so zuzkou, ale asi castejsie chodi k junovkam. a ak ani tam nechodi, tak sa urcite naplno venuje malej

terezicka
28. okt 2008

Mirka kľudne prídite ak to Rebeke pomôže k lozeniu a sedeniu, tak vás čakáme hocikedy 🙂 A inak ma napadlo Mirka že by sme mohli sa dakedy stretnúť v meste aj s našimi kočkami a ísť pokukať po nejakých darčekoch na vianoce...

babulka123
28. okt 2008

no aspon ze je v pohode...

terezka ja viem, ja to vsetko citam , len nepisem lebo mam v robote.. ved vies, pisalsom som ti IP...
takze si spavas do pol 5 teda nespavas, lebo kontrolujes malu ci spi, lebo si na brusku... ale tusim jej to prospelo.. asi jej to na tom chrbatiku nejako vadi... ale ved ona si zvykne...

cmuuuk idem lebo mi je kosa, sedim v izbe kde sa zatial nekuri - jedneho dna z toho spravime detsku , ale to je este taaaaak daleko... babulky drzte sa

terezicka
28. okt 2008

Babuľka viem o tom IP 🙂 No veď uvidíme hádam sa nám to s Luckou nejako upraví, zajtra ideme do poradne, som zvedavá ako sme pribrali a hlavne sa chceme spýtať s Marekom za to grckanie, lebo Lucka podľa nás dosť veľa grcká

mirka20
28. okt 2008

terez, jasne, to by bolo super 😉

terezicka
28. okt 2008

Aj ja by som bola rada keby to vyšlo, len si najprv musím premyslieť čo chcem komu kúpiť, lebo ešte nemám ani len najmenšiu predstavu 😅 Ty si už rozmýšľala nad tým?

mirka20
28. okt 2008

ani moc nie, ale zacala som vytvarat kalendar malej, tak to by sme dali mojim rodicom. a co dalej, to netusim

terezicka
28. okt 2008

Ja som tiež rozmýšľala nad kalendárom ešte ako tehuľka ale teraz sa k tomu nejako neviem dokopať...Idem pozreiť našu Lucku, elbo pred chvíľou mala zas otvorené očká a nespinkala 😕

mirka20
28. okt 2008

terez, na happy foto maju teraz akciu na kalendare, tak ak chces, tak kuk tam.
idem sa ja riadne venovat ordinacii. papa zajtra 😉

terezicka
28. okt 2008

Mirka tak sa jej len venuj, veď už pomaly bude končiť 😀
Lucka sa tvári že spí, tak ideme aj my s Marekom spať... 🙂 Papa zajtra, ozvem sa po poradni

zabka
29. okt 2008

Ahojky pekne ranko prajem... Teeeda babule tie vase krasavice su ale peknucke ako im to spolu seklo, velke kamosky... 😉

zabka
29. okt 2008

Tak co aj dnes tu bude tichuckooooo?

meliska
29. okt 2008

ahojte,
zabka dnes to snad nebude take zakriknute 🙂

zabka
29. okt 2008

Ahojky mel, no vsak uvidime... 😉

meliska
29. okt 2008

a vam sa ako dari? mala zabinka poslucha? 😉

zabka
29. okt 2008

Celkom to ujde, len zacinem byt viac a viac unavene... a to by som sa mala este ucit a akosi sa nemozem prinutit... moja zabulka poslucha 😉

meliska
29. okt 2008

kedy to mas odovzdat tu pracu? a ptpm mas este statnice, vsak?

zabka
29. okt 2008

v piatok ju odovzdavam.... uz sa viaze... 😉 no ved to tie statnice sa mi nechce ucit... 😝

meliska
29. okt 2008

juuuj tak to je dobre, ze uz sa viaze, to je ta lepsia cast... xi xi kedy mas statnice? brrrr... ja si neviem predstavit, ze by som sa teraz mala ucit...
minuly tyzden som bola na skoleni v IT a tam sa do nas snazili za 2 dni nasukat ekonomicke pojmy a to bolo pre mna uuuplne ze mission impossible 😀
takze ta obdivujem 😉

zabka
29. okt 2008

no to je len ci bude dobra, ale hadam ... od 24.11. ale este neviem presne ktory den... No ved to ucenie je najhorsie, lebo pridem domov unavena a uz sa mi nechce... 😖
Ale nejako to musim dokopat... 🙂

mirka20
29. okt 2008

ahojte kocky 🙂
zabka, jasne ze zvladnes statnice. ved hadam nespravia to, ze tehotnej zene nedaju statnicu. keby sa nahodou vykrucali, tak im pohroz, ze porodis rovno pred komisiou, nech si to rozmyslia a nech ti to daju hned 😉
mel, ty si v tom taliansku nejak casto. aj moj muz tam bol za posledne 4 mesiace 3-krat a len dufam, ze tak skoro tam nepojde opat.

zabka
29. okt 2008

No mirka dobry napad... 😉 😀

meliska
29. okt 2008

mirka: 🙂 no dufam, ze toto bolo posledne, lebo mne sa moc nechce takto behat a manzelika nechavat doma sameho 🙂 u nas je to opacne, ze ja beham po sluzobkach a on je doma 😒
zabka: neboj to zvladnes, ono tie statnice su riadny stres, ale urcite je zabinka prednejsia, takze to vezmi len tak s mierou, ako pise mirka, snad tehotnej zene nebudu robit problemy 😉

zabka
29. okt 2008

mel 😀 😀 😀 .. Tak ty takto casto cestujes? a co ti pracujes ako co,ak to neni tajomstvo