• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Terezka, Mirka, vaše dievčatká sú nádherné... :dizzy_face:

Ja tu už veľmi nie som a asi ani nebudem, z času na čas áno, ale už ste skoro všetko maminky alebo tehuľky a mne to príde vždy ľúto.. Takže budem sa na Vás chodiť pozerať, občas pišnem, ale nevyčítajte mi prosím, že už nie som taká aktívna :grinning:
29. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, jasne, ze to chapeme a respektujeme. ale coskoro sa sem k nam vratis, lebo budes tehulka a my ti budeme davat rady, ako zvladat tehulkovanie. tie vysledky z prahy este nemate?
29. okt 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak pahu, ako vravi mirka.... :wink: :slight_smile:
29. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka aj Žabka ďakujem :wink: Ja viem že sa sem vrátim, ale teraz mám nejaké sentimentálne obdobie, aj s manželom sme sa nejako často kvôli snažilkovaniu chytali, takže som precitlivelá...

A z Prahy ešte nič nová, ešte majú čas do utorku :wink: To Vás budem určite informovať, nebojte sa... :grinning:
29. okt 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki tak budeme cakat na infosky od teba.... :wink:
29. okt 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, cakame do utorku :wink:
29. okt 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...
Pavli ja som tiez stale len netehulka.... :sweat_smile: ja vas inak tiez vzdy poctivo citavam, ake robia vase deticky pokroky, a ako tehulkuju pipika a zabka... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

Mňa čaka 27.11. laparka a hrozne sa bojim..... :frowning2:
29. okt 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, laparka je pohodička :grinning: To už ja mám za sebou 1 rok :wink:

Díky baby za povzbudenie, však tu budem... :dizzy_face:
29. okt 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ahojky :slight_smile: na tu laparku drzim paste a este viac, aby si pred tym alebo hned po tom otehotnela :wink:
29. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nellie, neboj to zvladnes :wink: My budeme drzat palceky a mysliet na teba... :dizzy_face:
29. okt 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Vam ste zlate... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no som zvedava ako to vsetko dopadne...drahy bol aj na spermiograme a je uplne OK...tak som zvedava v com bude problem...
ale vravim si ze kazdym vysetrenim som blizsie ku babetku... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
29. okt 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak... Ved musime tu mat pokracovatelky... :wink: :slight_smile:
29. okt 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahuuuuu: ved este som tu aj jaa...a :grinning:
zabka: ja som projektovy inzinier, pracujem v oblasti energetiky... znie to sice honosne, ale je to skor taka holka pre vsetko... :unamused: :grinning:
29. okt 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie: drzim prstiky
29. okt 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm takze robis projekty, ty si taka velka sefka... :wink: :slight_smile:
29. okt 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky meliska... :wink: :slight_smile:
aj ja som holka pro vsechno... :grinning: sice oficialna funkcia je asistentka marketingu ale sranda ze pre marketing absolutne nic nerobim.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska ja viem, a aj Sharlottka :grinning:

A ja som Vedúca sekretariátu II. a mám 1 sekretárku ktorá sedí inde, tak som sa nazvala ako Vedúca mojej kancelárie :grinning: Ináč robím ekonimiku a personalistiku centra, kde mám 20 ľudí... Ako to znie? Supersky! A aká je realita? Že tu mám pohodičku :wink: Nič špeci, ale dá sa... :grinning:
29. okt 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: :grinning: :grinning: :grinning:
ani nie, ja som len ten posledny plankton, ktory nieco robi aby to potom mohli iny prezentovat, ale sak aj plankton je potrebny :grinning:
29. okt 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pahu.... ty si take slniecko, tak nam nikam neodchadzaj... :wink: my Ta tu potrebujeme :wink: cmuk
29. okt 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska, ale ja nikam neodchádzam, len všeobecne som aj na Koníku veľmi málo... :grinning:
29. okt 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojre kočky, takže dnes sme boli na poradni a od posledného váženia sa u Luckinej dr sme pribrali 550g :slight_smile: Takže to je vraj super, my sa z toho tiež veľmi tešíme :slight_smile: A boli sme aj na kĺbikoch, všetko je v poriadku, Lucka to má úplne super :slight_smile: A dnes máme aj presne 1 mesiac, si môžem v mysli premietať môj pôrod a spomínať :grinning:
29. okt 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, lucke prajeme vsetko naj k 1.mesiaciku. super, ze ste tak pekne pribrali a ze aj klbiky mate dobre. ides este balit na siroko?
29. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babule... :wink:
29. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabka :slight_smile:
29. okt 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
lucinke secko naj k jednemu mesiaciku :dizzy_face:
aj by som s vami viac pokecala-popisala,ale som na tom podobne ako pahu.....,no chodim vas aspom kuk,ze ako rastiete :dizzy_face:
30. okt 2008 o 01:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko babulky... :dizzy_face:
30. okt 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak túto noc sme spali dosť trhane, Lucka sa nám skoro zobudila a po papaní zas nie a nie zaspať, lenže sme ju nechali v postieľke, nechceme ju nanášať veľmi na rukách, hoci už aj tak si na to asi trošku zvykla :sweat_smile: Marek už bol nervózny, lebo sme boli dosť unavení, mňa bolela hlava...Ale naša Lucka mala veľké oči otvorené, tak ja som si oprela hlavu o postieľku, rozprávala som jej kadečo ( to by ste ma mali počuť čo jej narozprávam keď ju chcem uspať ) a ešte som ju aj hladkala a asi po polhodine sme konečne zaspali :confused: Mne ale hlas odišiel, tak potom som kázala Marekovi nech sa s ňou ešte trochu podebatí kým zaspí úplne ale on stál pri nej a o chvíľu prišiel za mnou, že už bude asi spať. A keď som prišla naspäť do izby, tak Lucinka veľké očká opäť otvorené, ale my sme si ľahli, ja som jej potom ešte cumlík dala...No a odvetdy spala dosť trhane a ja s ňou, na každý jej pohyb som sa zobudila :sweat_smile: A ráno sme už o 5:30 boli hore :sweat_smile:
30. okt 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky terez...NO teda Lucka bola dnes take ranne vtacatko... Asi si dost unavena, co?
30. okt 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
30. okt 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mel :dizzy_face:
30. okt 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok