Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
29. okt 2008

Terezka, Mirka, vaše dievčatká sú nádherné... 😵

Ja tu už veľmi nie som a asi ani nebudem, z času na čas áno, ale už ste skoro všetko maminky alebo tehuľky a mne to príde vždy ľúto.. Takže budem sa na Vás chodiť pozerať, občas pišnem, ale nevyčítajte mi prosím, že už nie som taká aktívna 😀

mirka20
29. okt 2008

pavli, jasne, ze to chapeme a respektujeme. ale coskoro sa sem k nam vratis, lebo budes tehulka a my ti budeme davat rady, ako zvladat tehulkovanie. tie vysledky z prahy este nemate?

zabka
29. okt 2008

Presne tak pahu, ako vravi mirka.... 😉 🙂

pahu
29. okt 2008

Mirka aj Žabka ďakujem 😉 Ja viem že sa sem vrátim, ale teraz mám nejaké sentimentálne obdobie, aj s manželom sme sa nejako často kvôli snažilkovaniu chytali, takže som precitlivelá...

A z Prahy ešte nič nová, ešte majú čas do utorku 😉 To Vás budem určite informovať, nebojte sa... 😀

zabka
29. okt 2008

Oki tak budeme cakat na infosky od teba.... 😉

mirka20
29. okt 2008

pavli, cakame do utorku 😉

nellie_
29. okt 2008

ahojte babenky...
Pavli ja som tiez stale len netehulka.... 😅 ja vas inak tiez vzdy poctivo citavam, ake robia vase deticky pokroky, a ako tehulkuju pipika a zabka... 😉 🙂 😵

Mňa čaka 27.11. laparka a hrozne sa bojim..... ☹

pahu
29. okt 2008

Nellie, laparka je pohodička 😀 To už ja mám za sebou 1 rok 😉

Díky baby za povzbudenie, však tu budem... 😵

mirka20
29. okt 2008

nell, ahojky 🙂 na tu laparku drzim paste a este viac, aby si pred tym alebo hned po tom otehotnela 😉

zabka
29. okt 2008

Ahoj nellie, neboj to zvladnes 😉 My budeme drzat palceky a mysliet na teba... 😵

nellie_
29. okt 2008

dakujem Vam ste zlate... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
no som zvedava ako to vsetko dopadne...drahy bol aj na spermiograme a je uplne OK...tak som zvedava v com bude problem...
ale vravim si ze kazdym vysetrenim som blizsie ku babetku... 😉 🙂 😵

zabka
29. okt 2008

Presne tak... Ved musime tu mat pokracovatelky... 😉 🙂

meliska
29. okt 2008

pahuuuuu: ved este som tu aj jaa...a 😀
zabka: ja som projektovy inzinier, pracujem v oblasti energetiky... znie to sice honosne, ale je to skor taka holka pre vsetko... 😒 😀

meliska
29. okt 2008

nellie: drzim prstiky

zabka
29. okt 2008

hmmmm takze robis projekty, ty si taka velka sefka... 😉 🙂

nellie_
29. okt 2008

diky meliska... 😉 🙂
aj ja som holka pro vsechno... 😀 sice oficialna funkcia je asistentka marketingu ale sranda ze pre marketing absolutne nic nerobim.... 😀 😀 😀 😀

pahu
29. okt 2008

Meliska ja viem, a aj Sharlottka 😀

A ja som Vedúca sekretariátu II. a mám 1 sekretárku ktorá sedí inde, tak som sa nazvala ako Vedúca mojej kancelárie 😀 Ináč robím ekonimiku a personalistiku centra, kde mám 20 ľudí... Ako to znie? Supersky! A aká je realita? Že tu mám pohodičku 😉 Nič špeci, ale dá sa... 😀

meliska
29. okt 2008

zabka: 😀 😀 😀
ani nie, ja som len ten posledny plankton, ktory nieco robi aby to potom mohli iny prezentovat, ale sak aj plankton je potrebny 😀

meliska
29. okt 2008

a pahu.... ty si take slniecko, tak nam nikam neodchadzaj... 😉 my Ta tu potrebujeme 😉 cmuk

pahu
29. okt 2008

Meliska, ale ja nikam neodchádzam, len všeobecne som aj na Koníku veľmi málo... 😀

terezicka
29. okt 2008

Ahojre kočky, takže dnes sme boli na poradni a od posledného váženia sa u Luckinej dr sme pribrali 550g 🙂 Takže to je vraj super, my sa z toho tiež veľmi tešíme 🙂 A boli sme aj na kĺbikoch, všetko je v poriadku, Lucka to má úplne super 🙂 A dnes máme aj presne 1 mesiac, si môžem v mysli premietať môj pôrod a spomínať 😀

mirka20
29. okt 2008

terez, lucke prajeme vsetko naj k 1.mesiaciku. super, ze ste tak pekne pribrali a ze aj klbiky mate dobre. ides este balit na siroko?

zabka
29. okt 2008

Ahojky babule... 😉

mirka20
29. okt 2008

ahoj zabka 🙂

marcaradko
30. okt 2008

ahojte 😎
lucinke secko naj k jednemu mesiaciku 😵
aj by som s vami viac pokecala-popisala,ale som na tom podobne ako pahu.....,no chodim vas aspom kuk,ze ako rastiete 😵

zabka
30. okt 2008

Pekne ranko babulky... 😵

terezicka
30. okt 2008

Ahojte, tak túto noc sme spali dosť trhane, Lucka sa nám skoro zobudila a po papaní zas nie a nie zaspať, lenže sme ju nechali v postieľke, nechceme ju nanášať veľmi na rukách, hoci už aj tak si na to asi trošku zvykla 😅 Marek už bol nervózny, lebo sme boli dosť unavení, mňa bolela hlava...Ale naša Lucka mala veľké oči otvorené, tak ja som si oprela hlavu o postieľku, rozprávala som jej kadečo ( to by ste ma mali počuť čo jej narozprávam keď ju chcem uspať ) a ešte som ju aj hladkala a asi po polhodine sme konečne zaspali 😕 Mne ale hlas odišiel, tak potom som kázala Marekovi nech sa s ňou ešte trochu podebatí kým zaspí úplne ale on stál pri nej a o chvíľu prišiel za mnou, že už bude asi spať. A keď som prišla naspäť do izby, tak Lucinka veľké očká opäť otvorené, ale my sme si ľahli, ja som jej potom ešte cumlík dala...No a odvetdy spala dosť trhane a ja s ňou, na každý jej pohyb som sa zobudila 😅 A ráno sme už o 5:30 boli hore 😅

zabka
30. okt 2008

Ahojky terez...NO teda Lucka bola dnes take ranne vtacatko... Asi si dost unavena, co?

meliska
30. okt 2008

ahojte babulky 🙂

zabka
30. okt 2008

ahojky mel 😵