• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
hned ako pride kolegynka skocim do lekarne.
Este k tomu mi tu ide klima. Ale zasa bez nej by tu nebol vzduch.
29. máj 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika veru len bežkaj potom do lekárne :slight_smile: A ozaj už ste povedali niekomu že čakáte?
29. máj 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blizka rodina, kamaratky to vedia a tu v praci kolegynka a sef.
Ale uz to dlho nebudem vediet tajit. Uz sa ma znami pitali ci nie som tehotna, lebo som mala vzdy ploche brucho a teraz tam uz nieco je, ako keby som sa poriadne najedla. Pockam kym mi dr vypise knizku a potom to uz nebudem tajit. :slight_smile:
29. máj 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, mrcha dorazila, ale ja sa jej teším :grinning: Dnes začnem brať antikoncepciu, o 21 dní začnem pichať injekcie a potom bude odber vajíčok, potom mi ich v mičtičke pomiešajú a oplodnia a potom mi ich vrátia do domčeka a potom si urobím test a bude tam // = diaľnica :grinning:

nellie, koľký DC si dnes? :fearful:

Pipi, chudiatko, akoby bolo málo toho, čo si musíš prežiť...

terez, tak ja si myslím že to bude chlapec, aj napriek vnútornému pocitu divčatka :wink: Pretože chlapca tu momentálne nikto nečaká, tak by sem do našej partičky bodol vhod :grinning:
29. máj 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu veď ja viem že chlapec by nám sem akurát bodol, pomohla by som aspoň Adulke vyrovnať skóre :grinning: No veď uvidíme zajtra a možno malé s nami zas vybabre a prekríži si nožičky :wink:
Inak Pahu ty máš vždy také super plány, ty sa mi tak rátaš s tým tvojim optimizmom :grinning:
29. máj 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som uz som tu... Terez ja idem akurat o tyzden na odbery a na kontrolu, povedal ze to bude uz vidiet aj srdiecko tak som zvedava, preto som sa aj pytala, a povedal ze ked bude vsetko ok vypise mi knizku... :wink:
29. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mavate aj vy chut na kysele? ja teda hrozne aj citron si zmycham do mineralky
29. máj 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, dakujem za pochopenie. A dufam ze to prebehne presne tak ako si to napisala. :wink:
Terez ty budes mat dievcatko uz len preto, lebo tento rok sa rodia iba baby. :dizzy_face:
Aj ja chcem dievcatko. :slight_smile:
29. máj 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, ja nemam vobec chut na nic, ani sladke ani kysle.
teraz si idem dat hrozno, mnam.
29. máj 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika no veď uvidíme, ale aj Adulka rodila tento rok a má chlapca :wink:
Jaj Žabka a ešte by ti mal stanoviť termín pôrodu podľa sona :slight_smile: Alebo ti povedal už predtým?
Pipika a tebe už stanovil doki tp?
29. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len mi povedal ze velkost sedi danemu tyzdnu... :wink: Ale o tyzden budem mudrejsia :dizzy_face:
Na sladke nemam ani ja chut, skor to kysle :sweat_smile:
29. máj 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne este nestanovil ale v pondelok idem znova na sono, tak mi to hadam uz povie. Ale bude to urcite okolo 15.januara, lebo podla velkosti plodu som dnes 6+6tt a podla poslednej mrchy som dnes 7tt, takze je to iba jeden den.
29. máj 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno budeme rodit aj naraz v rovnaky den ja mam zas okolo 16. januara... :wink:
29. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, taaak, ja sa mam, ja uz som doma :grinning: Mohli by ste mi vysvetlit, co znamenaju tie znacky v grafoch BT? Niektore som si vydedukovala, ale niektorym nerozumiem.Dik. :wink:
29. máj 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, ale v pase máš 8tt :wink:
A aj ja dúfam, že mi tento plán už konečne vyjde :grinning:

Zabka, ja mám brata narodeného 26.januára a nedám na neho dopustiť :grinning:
29. máj 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta ahojky akoto že si už doma? :astonished: Ja tie skratky neviem ja som si tei grafy nerobila, ale Pahu a Žabka isto vedia oni si grafy robia...
No a naše malé s apráve pekne ukazuje ako mi vie zavlniť s bruškom :grinning: Ozaj tehuľky potom nebuďte prekvapené keď zrazu budete mať o čosi chlpatejšie bruško :sweat_smile: Je to bežné a ja to mám tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas pravdu pahu. Pockaj, idem si to preratat.....
29. máj 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika ale ak si dnes už 7+0 dní tak to už si v 8tt tak potom ti to dobre ukazuje :slight_smile: Žabke by mal zajtra skočiť 8tt
29. máj 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning:
Terez, ako opička? :grinning:
Sharlott, ktoré značky nechápeš? Vysvetlím :grinning:
29. máj 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ktore skratky by si chcela vediet Sharlot? Coze chlpatejsie? :sweat_smile: :grinning: to je sranda... Inak dnes rano som sa stretla so zachodovou misou, hned ako som si umyla zuby akosi neznesiem zubnu pastu
29. máj 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som doma, lebo dnes je este vyhodnotenie maturit, takze sme mali nahrady program, tak som bola s deckami na hrade a uz som doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Pahu ale zas nie až tak veľmi :grinning: No veď počkaj keď ty budeš čakať dvojky aké budeš mať ty chlpaté brucho :grinning:
A ešte jedna dobrá rada tehuľky, začnite sa kľudne už od teraz natierať krémom proti striám, hoci niektorí vravia že stačí pozdejšie ale nie...Čím skôr začneš, tým lepšie a určite tým nič nepokazíš... Ja som sa začala asi v nejako 8tt tiež natierať
29. máj 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem: *, C, X, P, L, M, H
29. máj 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, baby vysvetlite mi to! V utorok som bola 6+4, menzes som mala pred 7mimi tyzdnami a v pase mam uz 8tt. Ako to potom rata?
Pahu, moj brat ma 25.1 narodky. :slight_smile:
29. máj 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej mne vzdy naskakuje novy tyzden v piatok...Mas prehlad terez :wink:
29. máj 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, vidim, ze si mi to uz napisala, dakujem. :slight_smile:
29. máj 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika tebe bude vždy nový tt naskakovať vo štvrtok a Žabke presne tak v piatok...Teda iba ak si to zmeníte podľa tp ako určí lekár ak by vám povedal iný tp... A ozaj pozriete si túto stránku, hore si zadajte prvý deň poslednej mrchy a potom vám presne popíše v ktorom tt ste a ké je bábätko:
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=18
29. máj 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta :grinning:
c = clostilbegyt (na rast sliznice maternice a vytvorenie folikulu)
X = iné lieky (ktoré tam nie sú uvedené v zozname - ja mám od dnes antikoncepciu)
P = progesterón (po ovulke sa dávajú tablety, na udržanie plodu, niekedy aj celý prvý trimester)
L = light (slabý menzes)
M = medium (sterdne silný menzes)
H = heavy (veľmi silný menzes, ťažký)

:grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky som späť od zubára :slight_smile:
29. máj 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ta hviezdicka znamena spinenie, C- kremovy vytok, X- podla toho pri akom pismene je zobrazene, moze znamenat lieky, sex atd... , L- slaba menstruacia, M- stredna menstruacia, H- silna menstruacia, P- ked po ovulke beru niektore dievcata lieky, alebo injekcie... Dufam ze je to spravne, oprav ma Pahu ak nie.. :wink:
29. máj 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok