Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
29. máj 2008

hned ako pride kolegynka skocim do lekarne.
Este k tomu mi tu ide klima. Ale zasa bez nej by tu nebol vzduch.

terezicka
29. máj 2008

Pipika veru len bežkaj potom do lekárne 🙂 A ozaj už ste povedali niekomu že čakáte?

pipika
29. máj 2008

Blizka rodina, kamaratky to vedia a tu v praci kolegynka a sef.
Ale uz to dlho nebudem vediet tajit. Uz sa ma znami pitali ci nie som tehotna, lebo som mala vzdy ploche brucho a teraz tam uz nieco je, ako keby som sa poriadne najedla. Pockam kym mi dr vypise knizku a potom to uz nebudem tajit. 🙂

pahu
29. máj 2008

Áno, mrcha dorazila, ale ja sa jej teším 😀 Dnes začnem brať antikoncepciu, o 21 dní začnem pichať injekcie a potom bude odber vajíčok, potom mi ich v mičtičke pomiešajú a oplodnia a potom mi ich vrátia do domčeka a potom si urobím test a bude tam // = diaľnica 😀

nellie, koľký DC si dnes? 😨

Pipi, chudiatko, akoby bolo málo toho, čo si musíš prežiť...

terez, tak ja si myslím že to bude chlapec, aj napriek vnútornému pocitu divčatka 😉 Pretože chlapca tu momentálne nikto nečaká, tak by sem do našej partičky bodol vhod 😀

terezicka
29. máj 2008

Pahu veď ja viem že chlapec by nám sem akurát bodol, pomohla by som aspoň Adulke vyrovnať skóre 😀 No veď uvidíme zajtra a možno malé s nami zas vybabre a prekríži si nožičky 😉
Inak Pahu ty máš vždy také super plány, ty sa mi tak rátaš s tým tvojim optimizmom 😀

zabka
29. máj 2008

No som uz som tu... Terez ja idem akurat o tyzden na odbery a na kontrolu, povedal ze to bude uz vidiet aj srdiecko tak som zvedava, preto som sa aj pytala, a povedal ze ked bude vsetko ok vypise mi knizku... 😉

zabka
29. máj 2008

Mavate aj vy chut na kysele? ja teda hrozne aj citron si zmycham do mineralky

pipika
29. máj 2008

Pahu, dakujem za pochopenie. A dufam ze to prebehne presne tak ako si to napisala. 😉
Terez ty budes mat dievcatko uz len preto, lebo tento rok sa rodia iba baby. 😵
Aj ja chcem dievcatko. 🙂

pipika
29. máj 2008

Zabka, ja nemam vobec chut na nic, ani sladke ani kysle.
teraz si idem dat hrozno, mnam.

terezicka
29. máj 2008

Pipika no veď uvidíme, ale aj Adulka rodila tento rok a má chlapca 😉
Jaj Žabka a ešte by ti mal stanoviť termín pôrodu podľa sona 🙂 Alebo ti povedal už predtým?
Pipika a tebe už stanovil doki tp?

zabka
29. máj 2008

No len mi povedal ze velkost sedi danemu tyzdnu... 😉 Ale o tyzden budem mudrejsia 😵
Na sladke nemam ani ja chut, skor to kysle 😅

pipika
29. máj 2008

Mne este nestanovil ale v pondelok idem znova na sono, tak mi to hadam uz povie. Ale bude to urcite okolo 15.januara, lebo podla velkosti plodu som dnes 6+6tt a podla poslednej mrchy som dnes 7tt, takze je to iba jeden den.

zabka
29. máj 2008

Mozno budeme rodit aj naraz v rovnaky den ja mam zas okolo 16. januara... 😉

sharlotta
29. máj 2008

Ahojte, taaak, ja sa mam, ja uz som doma 😀 Mohli by ste mi vysvetlit, co znamenaju tie znacky v grafoch BT? Niektore som si vydedukovala, ale niektorym nerozumiem.Dik. 😉

pahu
29. máj 2008

Pipi, ale v pase máš 8tt 😉
A aj ja dúfam, že mi tento plán už konečne vyjde 😀

Zabka, ja mám brata narodeného 26.januára a nedám na neho dopustiť 😀

terezicka
29. máj 2008

Sharlotta ahojky akoto že si už doma? 😲 Ja tie skratky neviem ja som si tei grafy nerobila, ale Pahu a Žabka isto vedia oni si grafy robia...
No a naše malé s apráve pekne ukazuje ako mi vie zavlniť s bruškom 😀 Ozaj tehuľky potom nebuďte prekvapené keď zrazu budete mať o čosi chlpatejšie bruško 😅 Je to bežné a ja to mám tiež 😝

pipika
29. máj 2008

Mas pravdu pahu. Pockaj, idem si to preratat.....

terezicka
29. máj 2008

Pipika ale ak si dnes už 7+0 dní tak to už si v 8tt tak potom ti to dobre ukazuje 🙂 Žabke by mal zajtra skočiť 8tt

pahu
29. máj 2008

Pipi 😀
Terez, ako opička? 😀
Sharlott, ktoré značky nechápeš? Vysvetlím 😀

zabka
29. máj 2008

A ktore skratky by si chcela vediet Sharlot? Coze chlpatejsie? 😅 😀 to je sranda... Inak dnes rano som sa stretla so zachodovou misou, hned ako som si umyla zuby akosi neznesiem zubnu pastu

sharlotta
29. máj 2008

Som doma, lebo dnes je este vyhodnotenie maturit, takze sme mali nahrady program, tak som bola s deckami na hrade a uz som doma 😝

terezicka
29. máj 2008

Jaj Pahu ale zas nie až tak veľmi 😀 No veď počkaj keď ty budeš čakať dvojky aké budeš mať ty chlpaté brucho 😀
A ešte jedna dobrá rada tehuľky, začnite sa kľudne už od teraz natierať krémom proti striám, hoci niektorí vravia že stačí pozdejšie ale nie...Čím skôr začneš, tým lepšie a určite tým nič nepokazíš... Ja som sa začala asi v nejako 8tt tiež natierať

sharlotta
29. máj 2008

Nechapem: *, C, X, P, L, M, H

pipika
29. máj 2008

No, baby vysvetlite mi to! V utorok som bola 6+4, menzes som mala pred 7mimi tyzdnami a v pase mam uz 8tt. Ako to potom rata?
Pahu, moj brat ma 25.1 narodky. 🙂

zabka
29. máj 2008

Hej mne vzdy naskakuje novy tyzden v piatok...Mas prehlad terez 😉

pipika
29. máj 2008

terez, vidim, ze si mi to uz napisala, dakujem. 🙂

terezicka
29. máj 2008

Pipika tebe bude vždy nový tt naskakovať vo štvrtok a Žabke presne tak v piatok...Teda iba ak si to zmeníte podľa tp ako určí lekár ak by vám povedal iný tp... A ozaj pozriete si túto stránku, hore si zadajte prvý deň poslednej mrchy a potom vám presne popíše v ktorom tt ste a ké je bábätko:
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...

pahu
29. máj 2008

Sharlotta 😀
c = clostilbegyt (na rast sliznice maternice a vytvorenie folikulu)
X = iné lieky (ktoré tam nie sú uvedené v zozname - ja mám od dnes antikoncepciu)
P = progesterón (po ovulke sa dávajú tablety, na udržanie plodu, niekedy aj celý prvý trimester)
L = light (slabý menzes)
M = medium (sterdne silný menzes)
H = heavy (veľmi silný menzes, ťažký)

😀 😀 😀

jankabelka
29. máj 2008

Ahojte kočky som späť od zubára 🙂

zabka
29. máj 2008

takze ta hviezdicka znamena spinenie, C- kremovy vytok, X- podla toho pri akom pismene je zobrazene, moze znamenat lieky, sex atd... , L- slaba menstruacia, M- stredna menstruacia, H- silna menstruacia, P- ked po ovulke beru niektore dievcata lieky, alebo injekcie... Dufam ze je to spravne, oprav ma Pahu ak nie.. 😉