Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
4. nov 2008

NO len je este otazne ci zvladneme 😅 ....

meliska
4. nov 2008

ja viem, ze je to riadny stres a reci typu, "to zvladnes" Ti tak akurat dvihnu adrenalin, ale..... hlavne sa sustred na malu zabku, nejako bolo a nejako uz bude... 😉
kazdopadne Ta obdivujem a straaaasne druim palce 😉 😉 😉

terezicka
4. nov 2008

Ahojte babenky tak dnes som sa s Luckou vybrala na prechádzku, zaspala skoro hneď v kočíku. Spala asi polhodinu a potom začala jačať a jačať a jačať...Ja v dedine, nevedela som ju utíšiť, keď išiel niekto oproti tak kukal čo sa to deje. Ešteže Marekova starká býva blízko tak rýchlo ku nej, tam som Lucku vyzliekla a ona stále len jačala...Pozerám plienka naložená a ja som tam nemala náhradnú pampersku 😅 A starká že nech jej dám jesť možno sa ukľudní...Lenže ja som tam nemala ten klobúčik cez ktorý papá. Ale keďže sme stále revali, tak som skúsila si ju dať iba tak bez klobúčika a ona sa čuduj svete po chvíľke chytila 😲 Ja v takom šoku, lebo predtým som sa o to pokúšala ale bez klobúčika nám to nešlo. Tak 15 minút papala a naozaj papala, lebo aj mliečko jej pekne išlo, takže to je pre mňa na dnešný deň strašne veľký úspech 😉 Ale pri tom papaní ako strieľala do plienky, to boli teda rany. Našťastie som v kočíku mala ešte jednu látkovú plienku, tak má teraz dve látkové plienky na sebe 😅 Potom som ju nechala vyzlečenú nech sa vykope, ona si rozprávala, usmievala sa...A v kočíku mi potom pekne skoro hneď zaspala, tak dúfam že ešte hodinku dve potiahne...

terezicka
4. nov 2008

Kila a na čo všetko sa dajú využiť tie kupóny? Aj na plienky a také? Ak ich nepotrebuješ, tak ja sa im poteším 😅 🙂 Ale fakt iba ak ich nechceš...

kila
4. nov 2008

Ahojte!
Terezka nepotrebujem tie kupóny veď inak by som vám ich neponúkla. Mirka mi už napísala svoju adresu, že ich môžem poslať jej a vraj keď sa stretnete tak sa rozdelíte... 😉

terezicka
4. nov 2008

Kila vďaka a neboj s Mirkou sa určite stretneme veď ak sa podarí tak pôjdeme spolu kupovať aj nejaké darčeky na vianoce 😉
Teraz som Lucku zas po veľkom plači položila na posteľ, vyzliekla a nech sa vykope...Revala ale chvíľu aj tam no potom prestala...Idem ju kúať len ešte by som chcela chvíľu počkať, ešte nech aspoň 10 minút vydrží v kľude a potom sa môžme ísť kúpať, no ale užn reve

kila
4. nov 2008

Terezka, len trpezlivosť... 😅 o rok už bude lepšie! 😅

terezicka
4. nov 2008

Kila vďaka za povzbudenie 😅 Ona je inak dobručká, ale vždy v takomto čase ju to chytí a nie a nie prestať...Ale zajtra sa o ňu bude starať Marek ak nás to zas chytí...
Teraz som ju už uložila spinkať tak som zvedavá kedy zaspí, ale veľmi sa modlím aby to bolo čím skôr 😔

mirka20
4. nov 2008

ahojte.
my sme dnes mali strasne poobedie. malu som ulozila okolo druhej a sla som hned von sadit kvety a davala som trochu doporiadku pivnicu. kazdu chvilu som chodila nacuvat, ci mala neplace. asi po hodine, ked som uz sla dnu, tak som pocula strasny plac, tak som rychlo bezala. nas drobec reval ako keby ho rezali a to jej len vypadla duda a ja som hned nebola pri nej, tak bolo zle. no taky rev, ze az. uz z chodby som volala jej meno, aby sa nezlakla, ked pridem, ale aj tak sa strasne zlakla, az zakricala a plac pokracoval. potom som si k nej lahla, vzlykot sa striedal s placom. tak som ju zobrala na ruky a odvtedy ako nahle som ju polozila strasny plac. este k tomu ma zacali straaaasne boliet krize, takze hruza. kym prisiel manzel domov z roboty, tak sa mi to zdalo ako vecnost. ale zvladli sme to a uz pekne spinka, aj ked skoro vobec nepapala vecer, takze cakam, ze sa cochvila zobudi a budeme papat.
terez, to je super, ze ste tak pekne papali. a doma si jej davala opat s klobucikom, ci bez?
tie kupony ked mi pridu, tak sa stretneme a rozdelime sa. inak, aj ty mas narok na bonusovu knizku, pozri na stranke dm-drogerie. tam vyplnis prihlasku (alebo priamo v dm), dolozis kopiu rodneho listu lucky a dostanes tu knizocku, kde su kupony na rozne zlavy.

terezicka
4. nov 2008

Mirka ahojky, no my sme klasicky po 5 začali cirkusovať, to je naša "obľúbená" hodina dňa a to do kúpania ju vtedy treba len na rukách nosiť a keď už ani to nepomôže tak sa musíme ísť kúpať...
Doma som jej skúsila bez klobúčika ale z druhého prsníka a ten nevedela vôbec chytiť 😅 Tak som potom dala klobúčik a ťahala polhodinu 😝
A tie kupóny ok, veď sa ozveš a dáme stretko, môžme ísť pokukať aj nejaké darčeky, hm?

mirka20
4. nov 2008

pojdeme. uz sa moc tesim 😉

terezicka
4. nov 2008

Mirka aj ja, aspoň sa naše dve baby budú častejšie stretávať a budú super kamošky 🙂 A sú aj u vás vo VK nejaké dobré obchody? Lebo ja som bola vtedy prekvapená keď som išla s tebou na stanicu že tam je aj také centrum 😅 Alebo sa stretneme v LC a dačo už len pokukáme, len si musím dovtedy aspoň zhruba premyslieť že čo komu by sme mali kúpiť...
Ale pre Lucku už dva darčeky máme 😉

mirka20
4. nov 2008

ake?
my uvazujeme pre malu kupit stolicku - Stokke. je draha, ale super

kila
4. nov 2008

Réka bola dnes dobrá ako zvyčajne, ale poobede spala len pol hodinku, tak teraz už bola taká unavená, že skoro mi zaspala vo vani... 😀 Na večeru zjedla rekordné množstvo kašičky, som zvedavá čo to s ňou urobí... 😀
Inak na budúce leto sa chystáme vás navštíviť! 😉 Dúfam, že nám to vyjde... 😉

mirka20
4. nov 2008

jeeej, kila, to by bolo super, keby to vyslo a stretli by sme sa vsetky tri aj s nasimi kockami 😵

terezicka
4. nov 2008

Mirka ja budem kupovať asi hlavne oblečenie pre ostatné deti v rodine, krstné deti, synovcov a neter...A to je aká stolička? My sme Lucke kúpili čiapku na zimu aj so šálom a naši jej kúpili v Poľsku zimnú bundu. zatiaľ jej to je veľké ale do vianoc dorastie a potom to začneme nosiť 🙂
Kila tak super že Réka sa tak výborne napapala 🙂 A sa teším že sa chystáte na návšteve, my s Mirkou bývame dosť blízko pri sebe takže to zvládnete nás obidve 🙂

terezicka
4. nov 2008

No nič kočky,Lucka sa tvári že spí, tak idem ja žehliť a chystať Marekovi večeru, lebo za nejakých 40 minút by mohol byť doma, už sa veľmi teším...
papa

mirka20
4. nov 2008

terez, to je stolicka, kt.rastie s dietatom. ale asi kupime lacnejsiu verziu, zatial vyhrava tato:
http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/vyso...
aj ja idem. papa 🙂

kila
4. nov 2008

Réka bude spať alebo veľmi dobre alebo veľmi zle, že sa tak najedla, uvidíme... 😅

zabka
5. nov 2008

Ahojky pekne ranko prajem... Vidim ze na buduce leto planujete stretko, mozem sa pridat aj ja k vam??? 😉 😵

meliska
5. nov 2008

ahojky,

aj jaaa aj jaaa sa chcem pridat 🙂

zabka
5. nov 2008

No tak to bude parada keby sa vsetky stretneme... 😨 😉 🙂 😵

meliska
5. nov 2008

ja este zbalim aj sharlottu a bude velka stretavka 🙂 😎

nellie_
5. nov 2008

Ahojte babenky.... 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes mam troska viac casu tak mozem aj popisat troska.... Inak len kazdy den poctivo sledujem ako sa vodi maminkam....
Terez, Lucka vam dava riadne zabrat ako citam... 😉
Mirka - to je sila ake veci uz dokaze Rebeka, je riadna šinterka.... 😉 a uz zacina papať aj normalnu stravu, vaou fakt ten čas ale leti.... 😵 😵 😵 😵

Tehulky zachvilu dotehulkuju a budeme citat dalsie radosti a starosti o dalsie 2 princeznicky - mala zabka a mala pipika... 😉

zabka
5. nov 2008

Super to by bola paradicka.... 😎 😵 ... Ahoj nell 😉

mirka20
5. nov 2008

ahojte. rebeka prave zaspala, tak som vas prisla kuknut. ako som vcera predpokladala, uz o pol desiatej bola hore a papali sme. potom o jedenastej a odvtedy kazde dve hodky. od nedele, ked bude mat presne pol roka, tak zacneme s kasou, uvidime, ci sa nieco zmeni v jej nocnom spani a papani 🙂
dnes sme hore od siedmej, tak som zvedava, ako dlho bude spinkat.
to stretko by bolo super 😵 keby to tak vyslo a stretlo sa nas vela

mirka20
5. nov 2008

nell, ti poviem, ako to leti. este len teraz sme si navrhovali svadobne oznamko a uz mame polrocnu dceru 😵

zabka
5. nov 2008

No musime sa dohodnut a nieco naplanujeme, v lete bude mat aj moja mala uz pol roka tak to bude zabava.. 😉

mirka20
5. nov 2008

to bude 😉

zabka
5. nov 2008

Same baby sa stretnu 😀 ... Len kde by sme to vymysleli...hmmmm