Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

nellie_
7. nov 2008

Zabka hlavne klud a nestresuj sa..... 😉 🙂 🙂 🙂
Natálka je vysnívané meno môjho manzelika..... 😵 😵 😵 😵 no moje vysnívane je Laura.. 🙂

zabka
7. nov 2008

NO ved som na teba zvedava nellie, nevies si predstavit, zajtra sem hod aj tvoj grafik, nech ho nemusim hladat v tej druhej teme... 😉

terezicka
7. nov 2008

Nellie to vravíš teraz že ti to nebude vadiť keď bude toľko plakať ale uvidíš potom 😀

zabka
7. nov 2008

No ved sa snazim ale ked mi kazal spavat a lezat radsej na boku ako chrbte aj to len na pravom, lebo na lavom nemozem kvoli tomu tlaceniu na rebra...Vsak vy sa uz nejako dohodnete 😉 🙂

zabka
7. nov 2008

Terez kolko vazila tvoja malicka ked sa narodila?

terezicka
7. nov 2008

Žabka naša Lucka 2670 g a 46 cm...Ale pre mňa to bolo v pohode, aj môj dr povedal že keď má drobec nad 2,5 kg tak neni čo riešiť...

nellie_
7. nov 2008

terez potom ta budem informovat.... 😀 😀 😀 😀

Dobre Zabka ja vam ho sem zajtra rano vlozim... 😉 aj ked cakam ze to predmrchovsky klesne, ale no ved uvidime zajtra.... 😉 🙂 😎

zabka
7. nov 2008

No to je dobra vaha aspon isla lahko von.. 😉 ... Dufam ze moj drobec tiez bude tak nejako vazit... 🙂
Oki nellie zajtra mrknem...

kila
7. nov 2008

Čaute! Terezka, čoskoro Lucka bude mať 6 týždňov a môžeš ju naučiť na nejaký režim, potom to už bude dobre. Ani Réka nezaspala hneď keď bola taká malá, teraz po kojení večer už zaspí za 5 minút. 😉 Keď ju budeš učiť na nejaký ten režim, tak ju ale nenechaj vyplakávať ako to radia v knihe Každé dieťa sa vie naučiť spať. Radia tam tiež, že malého treba zobudiť cez deň keď spí príliž dlho - tak toto som ja používala aj používam a zaberá - a predsa nie je to také drastické ako nechať malú vyplakávať... 😉

kila
7. nov 2008

Dnes ma manžel tak naštval že až. Je ako malé detcko. Poslala som mu z účtu peniaze na mobil. Včera mu poslali nejakú hlúpu smsku, že môže vyhrať dovolenku na Mauríciuse ak sa zúčastní hre. On jasné že začal hrať a posielať smsky a všetky peniaze minul. Potom prišiel za mnou že ako s ním vybabrali. Ja som mu povedala že je ako decko a ďalšie peniaze mu nemienim poslať a nech si o tom porozmýšla. Ja si šetrím teraz každú korunku a on peniaze vyhadzuje na hlúposti. 😠
Z vlastného účtu si už kredit nevie poslať, lebo som mu musela odobrať aj bankovú kartu. Museli sme mu dať urobiť novú kartu, lebo ju zase stratil, už 3 krát v tomto roku. Tak som mu povedala keď prišla karta poštou, nech sa na tú kartu ešte posledný krát dobre pozrie, nech jej zamáva pápá, lebo ju nikdy viac do ruky nedám...
😅
Och, som z neho niekedy taká unavená... 😔

kila
8. nov 2008

Čaute! Ako ste sa vyspali? My ako obyčajne. Réka bola hore 2x. Dnes ideme domov do KN, prídeme zase okolo 20.11. ... Dávajte si pozor na babušky aby ste neochoreli lebo ide zima... 😉

vejinka
8. nov 2008

kila uff takto vybabrat s muzom 😀
ale ked si zasluzi preco nie
moj je presny opak ..setri a setri... 😅

kila
8. nov 2008

Vejinka povedz mi čo iné som mohla robiť?! Nechať to tak?

kila
8. nov 2008

Vidím že si mala aj ty krém s rybím olejom... u nás ten krém vôbec nezabralo, navyše vyzeralo akoby malá sa vyhádzala na zadku práve kvôli tomu krému... pýtala som sa lekárky aký iný lepší krém nám odporučuje, ale povedala že lepší krém neexistuje... potom som si kúpila v lekárni Sudocrem a je prefektný a ten krém s rybím olejom putoval do koša... 😅

mirka20
8. nov 2008

ahojte 🙂
no my sme mali brutal noc, asi mi mala chcela vratit to, ze sme ju poobede zobudili 😖
kila, super si to manzelikovi spravila. to fakt su chlapi niekedy horsi ako deti 😀
nell, strasne moc ti drzim paste, aby vam to vyslo 😉

nellie_
8. nov 2008

ahojte... 🙂 🙂 🙂

zabke som slubila, ze sem hodim moj grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
myslim, ze zajtra dojde madam, uz zasa klesa... 😒

terezicka
8. nov 2008

Krásny večer prajem všetkým,naša Lucinka bola minulú noc úplne super, lebo zaspala okolo 19:30 a ja som sa zobudila o 4:45 na to, že mi tečie mliečko, strašne sa mi nalial pravý prsník cez noc, všetko podo mnou bolo mokré...A hneď sa začala budiť aj Lucka, tak sme sa prebalili, napapkali a o 6 sme zas zaspali 🙂 Aj cez deň bola dobručká, síce teraz večerom už pomrnkávala ale to som aj čakala keďže prišla jej hodina...A dúfam ze aj túto noc budeme spať tak dobre 🙂

terezicka
8. nov 2008

Mirka poviem sestre a dohodneme sa potom nejako, buď keď k vám prídeme na návštevu tak by som jej zobrala potom ukázať tie veci alebo keď vy prídete k nám, tak ich donesiete a keď sestra príde domov tak si ich popozerá a dáme ti potom rozhodnutie 🙂

terezicka
8. nov 2008

Ozaj Mirka a Rebeke prajeme všetko naj k polroku 😵 A posielame jej pusinky 😉

adulina
autor
8. nov 2008

ahojte, ja ako vzdy som tu ako nocna múra 🙂
pozravujem kazdu kocenku a babatka a vsetkých proste.

mame sa dobre stale viac a viac vystrajame, mozete pozriet fotky som pridala. 🙂

aj vase foto kedy tedy kuknem, krasne krasne krasne

papa a dobru nocku

zabka
9. nov 2008

Pekny dnik prajem... Ako prezivate nedelnu pohodu? 😉

terezicka
9. nov 2008

Ahojte babenky tak táto noc bola na jednej strane dobrá, na druhej strane zlá...Malá zaspala po 7čo bolo super, a zobudila sa o 4:15...Tak sa napapala, nechala som ju pri sebe v posteli, lenže už sme nezaspali.Chvíľu bolo dobre, Lucka bola ticho alebo si rozprávala tie svoje slovíčka ktoré ona ovláda 😉 A potom veľký plač ktorý sa striedal s chvíľami ticha...Aj sestra ktorá spala hore na poschodí sa zobudila a zišla dolu k nám a potom aj druhá sestra, chvíľu na to aj mamina s ocinom. Už som nevedela čo s ňou lebo aj zaspávala a potom sa strhla a zostala chvíľu čulá a potom zas plač. Tak som ju rozbalila, a ona si vtedy grcla a už bolo dobre...Takže toto nás ťažilo a preto sme boli takýto...
Inak už dva dni nám Lucka nekakala,ale zatiaľ to beriem v pohode lebo jej doktorka povedala že kojené detičky nemusia kakať aj 4 dni. Ale ak nebude dlhšie kakať tak ma to už bude asi trápiť 😅

terezicka
9. nov 2008

Jej Žabka aj ty si tu? Ja mám teraz veget lebo najskôr zobrala malú von moja starká do kočíka a teraz ešte mamina išla do pekárne tak že ak je Lucka ešte kľudná tak ju zoberie so sebou. len dúfam že večer nebudeme mať problém so spaním keď teraz ešte vyspáva

terezicka
9. nov 2008

Mirka teba som sa chcela spýtať či lehátko ktoré máte využivate dosť. Lebo s Marekom rozmýšľame že kúpime aj my lehátko, lebo sa mi zdá že by sme ho mohli využiť. Teraz keď Lucka nechce byť sama tak ju dáme do vajíčka a je pri nás v kuchyni napr. pri raňajkách...A za koľko ste ho kúpili? Vy ste ho kupovali cez inernet však?

babulka123
9. nov 2008

ahoj terez znamy si kupili to lehatko a nevedia si ho vynachvalit... prave kvoli tymto situaciam, ked maly nechce byt sam, da si ho nalinku alebo na stol a maly kuka a vyprava si a tak... podla mna je to super. este skusala aj klokanku a maleho si dala k sebe ale potom ked ho vybrala tak to bol strasny krik lebo az moc si na nu zvykol, takze lehatko je podla ma super...

terezicka
9. nov 2008

Babuľka ďakujem za názor, práve kvôli tomuto ho chcem aj my lebo Lucka keď je sama tak vtedy zvykne plačkávať a keď sme pri nej tak je všetko ok...A s tou šatkou asi fakt si to dieťatko veľmi zvykne že sa nosí a že je vždy pri maminke na tele a potom si nevie odvyknúť...
Ja ešte popozerám po nete nejaké, možno kúpim ceu nejaký bazár lebo nové stoja dosť veľa peňazí

babulka123
9. nov 2008

urcite cez net, je to vyhodnejsie.. teda ja viem ze vela veci sa da kupit takto a pokial nieje vela peniazkov tak je to super riesenie.. inak skus aj mimibazar tiez je tam vela veci, ale to asi vies..ozaj IP

terezicka
9. nov 2008

Babulka niečo som narýchlo teraz kukla, doma si to zajtra pozrieme aj s Marekom a dohodneme sa 🙂 Ale vďaka za info 😉

zabka
9. nov 2008

No uz som tu zas, ale ty uz si tu asi neni.... 😉 ... Takze teraz mas pri sebe pomocnikov, co? Aspon si trosku oddychnes.. 😵

pahu
9. nov 2008

Ahojte maminky 😀