• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Pahuuuuu.... ved to je supeeer, teda znie to tak cudne, ale to je ako Dr.Haus, ked najde konecne spravnu diagnozu, tak uz je potom vsetko len najsamlepsie.... juj, drzim prsteky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas vsetko biele, sniezik pada... posielam par vlociek.... :wink: ... Pahu konecne sa zistilo v com je problem takze uz len tri mesiaciky a budes tehulka... Jupiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za vlocky zabik
Mirka: uvidime ako sa moje telo spamata, ale sak trojcata to snad nebudu.... :grinning: nam staci aj jeden mrnous, ale ako sa pritrafi... tak bude :sunglasses:
19. nov 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze ty uz takto zacinas snazilkovat, sa tesim s tebou, ty v januari zacnes a ja skoncim... :grinning:
19. nov 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he no uvidime, ako vsetko dopadne.... nechcem sa na to nejako velmi upnut, ale ako sa poznam.... :sweat_smile: :grinning:
19. nov 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopadne to dobre to sa neboj.... :wink:
19. nov 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska, snažilka????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa teším, aj keď ťa prvé 2 mesiace budem len podporovať, ale potom sa budeme snažilkovať spoločne :wink:

Ďakujem, že sa tešíte so mnou že som pozitívna :grinning:
19. nov 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahuuuu,
sak ja som charakter, ja este len planujem snazit od januara..... ja ta cakaaaam :grinning: :wink:
19. nov 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však preto sa teším :grinning: Bude to ako človeče nezlob se, budeme sa potom predbiehať a preskakovať a čakať a potom skončíme spolu v domčeku s bruškami :wink:
19. nov 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ako krasne si to napisala :dizzy_face: myslim, ze aj Sharlotta sa prida... :grinning: nech je vacsie vzruuso
19. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska, supiš pupiš, takže čakáme na šestku na štarte :grinning:
19. nov 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jej Pavlínka som rada že konečna sa našla "chyba" prečo sa vám nedarí v snažilkovaní...Verím že teraz to bude už len dobre a o 3 mesiace sa nám tu budeš vyškierať s dvoma // :grinning: Prajem ti zo srdca :dizzy_face:
19. nov 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, super, ze sa uz nasla chyba a konecne sa to zacalo riesit. neboj, 3 mesiace prejdu ako voda a potom uz budes aj ty tehulka :wink:
terez, kapustu som este nejedla, ani fazulu, hrach, sosovicu, ale chystam sa konecne trosku skusat :wink:
my mame mensi problem s papanim. mala zacala ignorovat prikrmy. zo vsetkeho ju striasa, skeri sa ako keby som jej davala nejaku otravu :pensive: dnes som jej prvykrat vyskusala dat jablcko, tak to bolo podobne ako so zeleninou :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak som jej skusila dat banan, tak aspon ten ako tak papala.
19. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Mirka to musi byt zlate ako malinkú striasa... :grinning: to tak aj nase krsnata ked boli malí robili, aj ked mali jablko s medom tak sa tvarili ze maju grep s citronom..mne to prislo vzdy take milé... :grinning: :grinning: :grinning:

Pahu berete aj mna na vase clovece? :wink: ja tiez cakam na tu sestku.... :sunglasses:
19. nov 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko prajem.... No vidim ze same snazilky....Vsetkym drzkam palceky, moc, moc... :wink: :dizzy_face:
20. nov 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak dnes ideme na kontrolu s Luckou na očné a ešte máme poobede aj poradňu, tak dúfam že to všetko stihneme a hlavne dúfam že nezmrzneme, lebo vonku to nevypadá práve najteplejšie :sweat_smile: Inak sme spali celkom dobre, zaspala o 20:00, a zobudila sa o 3:20 a o 4:20 už pomaly zaspávala. Ale tie zvuky čo pritom vydávala, no som mala dosť a som sa premáhala aby som sa nerozosmiala :grinning:
20. nov 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my noc o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co uz :slight_smile:
20. nov 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som mala tiez noc o nicom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... :wink:
20. nov 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, tak aspon nie som sama :sweat_smile:
20. nov 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa naranajkovat. zatial pa :slight_smile:
20. nov 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ja som mala celkom dobru noc.. :grinning: :grinning: :grinning:
ale uz sa tesim na noci o ničom ak to budu take dôvody ako máte vy... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to nie si veru :wink: .. Teraz mi ocka klipkaju ze ani nevidim... Dobru chut.... :dizzy_face:
20. nov 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka čo malinka v brušku mala nočný aerobic? :wink:
20. nov 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo ona ma takmer kazdu noc areobik :wink: ...
20. nov 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musi byt take zlate.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ja uz chcem nejakeho akrobata v brušku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
nellie: jasne ze ta berieme do hry :wink: vezmi si kocku, tycinky, nalej si nieco a cakame na sestku :grinning:
20. nov 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska uz som nachystana.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s plnou vybavou.... :sunglasses:
20. nov 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aku hru hrate? :wink:
20. nov 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabik: clovece nezlob se :slight_smile: skopirujem to od pahu, lebo ja to krajsie nenapisem : "Bude to ako človeče nezlob se, budeme sa potom predbiehať a preskakovať a čakať a potom skončíme spolu v domčeku s bruškami" :grinning:
...ale ved vo februari sa k nam mozes pridat s druhym babom.... xi xi :sweat_smile: :wink:
20. nov 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok