Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
19. nov 2008

Pahuuuuu.... ved to je supeeer, teda znie to tak cudne, ale to je ako Dr.Haus, ked najde konecne spravnu diagnozu, tak uz je potom vsetko len najsamlepsie.... juj, drzim prsteky..... 😵 😵 😵

zabka
19. nov 2008

U nas vsetko biele, sniezik pada... posielam par vlociek.... 😉 ... Pahu konecne sa zistilo v com je problem takze uz len tri mesiaciky a budes tehulka... Jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

meliska
19. nov 2008

dakujeme za vlocky zabik
Mirka: uvidime ako sa moje telo spamata, ale sak trojcata to snad nebudu.... 😀 nam staci aj jeden mrnous, ale ako sa pritrafi... tak bude 😎

zabka
19. nov 2008

Takze ty uz takto zacinas snazilkovat, sa tesim s tebou, ty v januari zacnes a ja skoncim... 😀

meliska
19. nov 2008

he he no uvidime, ako vsetko dopadne.... nechcem sa na to nejako velmi upnut, ale ako sa poznam.... 😅 😀

zabka
19. nov 2008

Dopadne to dobre to sa neboj.... 😉

pahu
19. nov 2008

Meliska, snažilka????? 😀 😀 😀 😀 Sa teším, aj keď ťa prvé 2 mesiace budem len podporovať, ale potom sa budeme snažilkovať spoločne 😉

Ďakujem, že sa tešíte so mnou že som pozitívna 😀

meliska
19. nov 2008

pahuuuu,
sak ja som charakter, ja este len planujem snazit od januara..... ja ta cakaaaam 😀 😉

pahu
19. nov 2008

Však preto sa teším 😀 Bude to ako človeče nezlob se, budeme sa potom predbiehať a preskakovať a čakať a potom skončíme spolu v domčeku s bruškami 😉

meliska
19. nov 2008

😀 😀 ako krasne si to napisala 😵 myslim, ze aj Sharlotta sa prida... 😀 nech je vacsie vzruuso

pahu
19. nov 2008

Meliska, supiš pupiš, takže čakáme na šestku na štarte 😀

terezicka
19. nov 2008

Ahojte, jej Pavlínka som rada že konečna sa našla "chyba" prečo sa vám nedarí v snažilkovaní...Verím že teraz to bude už len dobre a o 3 mesiace sa nám tu budeš vyškierať s dvoma // 😀 Prajem ti zo srdca 😵

meliska
19. nov 2008

pahu: 😀 😀 😀

mirka20
19. nov 2008

pahu, super, ze sa uz nasla chyba a konecne sa to zacalo riesit. neboj, 3 mesiace prejdu ako voda a potom uz budes aj ty tehulka 😉
terez, kapustu som este nejedla, ani fazulu, hrach, sosovicu, ale chystam sa konecne trosku skusat 😉
my mame mensi problem s papanim. mala zacala ignorovat prikrmy. zo vsetkeho ju striasa, skeri sa ako keby som jej davala nejaku otravu 😔 dnes som jej prvykrat vyskusala dat jablcko, tak to bolo podobne ako so zeleninou 😖 😝 , tak som jej skusila dat banan, tak aspon ten ako tak papala.

nellie_
19. nov 2008

ahojte 🙂
Mirka to musi byt zlate ako malinkú striasa... 😀 to tak aj nase krsnata ked boli malí robili, aj ked mali jablko s medom tak sa tvarili ze maju grep s citronom..mne to prislo vzdy take milé... 😀 😀 😀

Pahu berete aj mna na vase clovece? 😉 ja tiez cakam na tu sestku.... 😎

zabka
20. nov 2008

Pekne ranko prajem.... No vidim ze same snazilky....Vsetkym drzkam palceky, moc, moc... 😉 😵

terezicka
20. nov 2008

Dobré ránko, tak dnes ideme na kontrolu s Luckou na očné a ešte máme poobede aj poradňu, tak dúfam že to všetko stihneme a hlavne dúfam že nezmrzneme, lebo vonku to nevypadá práve najteplejšie 😅 Inak sme spali celkom dobre, zaspala o 20:00, a zobudila sa o 3:20 a o 4:20 už pomaly zaspávala. Ale tie zvuky čo pritom vydávala, no som mala dosť a som sa premáhala aby som sa nerozosmiala 😀

mirka20
20. nov 2008

ahojte 🙂
my noc o nicom 😝 ale co uz 🙂

zabka
20. nov 2008

Ahojte, ja som mala tiez noc o nicom.... 😝 ... 😉

mirka20
20. nov 2008

zabka, tak aspon nie som sama 😅

mirka20
20. nov 2008

idem sa naranajkovat. zatial pa 🙂

nellie_
20. nov 2008

ahojte...
ja som mala celkom dobru noc.. 😀 😀 😀
ale uz sa tesim na noci o ničom ak to budu take dôvody ako máte vy... 😉 🙂 😵 😵 😵

zabka
20. nov 2008

No to nie si veru 😉 .. Teraz mi ocka klipkaju ze ani nevidim... Dobru chut.... 😵

nellie_
20. nov 2008

žabka čo malinka v brušku mala nočný aerobic? 😉

zabka
20. nov 2008

Noo ona ma takmer kazdu noc areobik 😉 ...

nellie_
20. nov 2008

to musi byt take zlate.... 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja uz chcem nejakeho akrobata v brušku... 😵 😵 😵 😵

meliska
20. nov 2008

ahojteee 🙂
nellie: jasne ze ta berieme do hry 😉 vezmi si kocku, tycinky, nalej si nieco a cakame na sestku 😀

nellie_
20. nov 2008

meliska uz som nachystana.... 😀 😀 😀 😀 s plnou vybavou.... 😎

zabka
20. nov 2008

Aku hru hrate? 😉

meliska
20. nov 2008

zabik: clovece nezlob se 🙂 skopirujem to od pahu, lebo ja to krajsie nenapisem : "Bude to ako človeče nezlob se, budeme sa potom predbiehať a preskakovať a čakať a potom skončíme spolu v domčeku s bruškami" 😀
...ale ved vo februari sa k nam mozes pridat s druhym babom.... xi xi 😅 😉