• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Pahu pekné do teba že papáš aj za ňu ale ty papaj len radšej za seba a naša Lucinka nech tiež pekne papá za seba.
Mirka ja si ju stále prikladám, ale aj keď na obed papala, tak som si ju priložila a ona vôbec nič, začala sa jedovať,otáčala hlavu úplne preč :pensive: A hladná už popritom bola. Tak som zas odsávala a Marek kojil, ale sa sťazuje že malá nechce od papať tak jej vždy dá trošku on z fľašky a potom ju preloží mne, lebo mne to lepšie ide :grinning:
1. dec 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, už dlho som sa ťa chcela opýtať, odkiaľ máš to svoje krásne motto :grinning:
1. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky je tu niekto?
1. dec 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabka, my sme tu, ale neviem ako dlho, lebo mi pada net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, aj my dnes nemame papkaci den. ani banan ani jablcko nechcela, o obede ani nehovorim. :pensive: nastastie mliecko jej este stale chuti.
1. dec 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co mate nieco s netom?
1. dec 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajem.... :wink:
2. dec 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabka :slight_smile:
vcera som pozrela ten podorys a tak som dumala a dumala... :grinning: este sa opytam kolegyne stavbarky, ako by to riesila ona... :wink:
2. dec 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vo velmi podobnom byte som vyrastla :slight_smile: tak si to zhruba viem predstavit :dizzy_face:
2. dec 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja som dumala, mozem ti preposlat moj navrh č.1 :wink:
2. dec 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli :slight_smile: uz sa tesim :wink:
2. dec 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki idem hned poslat... tak cakaaaaaaaaaj... :slight_smile:
2. dec 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: Aj mne niečo pošlite :wink:

Terez, papkáte dnes? :dizzy_face:
2. dec 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakaaaam :slight_smile:
2. dec 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahuuu :slight_smile: ako sa dari? uz papkas lieciky aby sme spolu kocikovali? :wink:
2. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: smekam klobouk, velmi dobre si to vydumala :slight_smile: ja som tam spekulovala vcera okolo tych stupaciek a stale som tam mala malo miesta :slight_smile:
...akurat si detickam zamurovala vchod do obyvky-bezecku trasu... my sme sa s bratom stale nahanali kuchyna, obyvacka, chodba, kuchyna a naopak :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som poslala.... :wink: .. Pahu nemam tvoju email adresu, posli do IP a poslem aj tebe :wink:
2. dec 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja si robím srandu, však vidíte že nestíham ani popísmenkovať s Vami :grinning:

Meliska, nepapkám, zatiaľ sme nasadili tú odporúčanú kondómovú ochranu, a 9.12. idem k dokimu :grinning:
2. dec 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu... no dooobre no, ale ja chcem byt kolegialna, tak toho 9.12. sup sup k dokimu... :wink: ja ta cakam :wink:
2. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska, nooo, len aby si nečakala príliš dlho :grinning:
2. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to je len priblizne som zvedava co na to povie majster, mozno to ani nepojde...... :sweat_smile:
2. dec 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ma nejeduj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: jasne ze nebudem cakat dlho, lebo ani ty :wink:
2. dec 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: podla mna je to velmi rozumny navrh :wink: , len aby sedeli rozmery pre standart sanitu a potom asik vhodne umiestnit kuchynske elektrospotrebice, aby nemusel majster vela sekat(voda, odpad) do toho zelezobetonu medzi kuchynou a obyvackou :sweat_smile:
2. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne dobré ránko prajeme :slight_smile: No Lucka úplne odmieta chytiť prsník do pusy, aj vnoci sa zobudila hladná po 7 hodinách, už si cuckala ručičky ale prsník chytiť ani za nič. Tak som odsávala a Marek ju zatiaľ držal na rukách aby nesputila krik. A teraz pred chvíľkou toľko zas vygrcla že až. Mne pri každom jej grcnutí je strašne do plaču :cry:
2. dec 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu to motto mám od kamošky, u nej som to videla, ale neviem kto je jeho autorom :wink:
2. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem poprezliekať Lucinku lebo je celá dogrckaná :pensive:
2. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved uvidime... :wink: .. Terez to ma mrzi s tou Luckou, dufam ze coskoro sa to polepsi...
2. dec 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez: taketo utrapy mate s Lucinkou.... hmmm :pensive: tymto si asi musi prejst vacsina mamiciek :unamused: ale ona z toho coskoro vyrastie, neboj... :wink:
2. dec 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, tak Lucku premenovávam na Grcinku :wink: Neboj sa, ona sa zase vráti do normálu :dizzy_face:

meliska, ja už nebudem čakať, ja cca vo februári otehuľkujem :grinning:
2. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz mam v praci takmer vsetko hotove, vyplaty, pokladna, faktury uz len tie hnusne jazdy to tak nemam rada robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok