• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
zabka: sikulka si :wink: ale sak zachvilocku materska..... jaaaj mas krasny ciel..... tak sa mozes motivovat, ze uz len tolkokrat sa vyspim... a potom.... sa uz nevyspim :grinning: :grinning: :grinning:
...ja musim precitat vyse 100str dokument v anglictine, tak mi tu pri tom klipkaju oci :sweat_smile: a este to mam aj pripomienkovat :confounded:

pahu: no ved ja to takto aj vsetko planujem, takze ziadne posuvanie a natahovanie terminov, jasneeee? :wink: pekne budeme cakat spolu niekde na antolskej abo co vyberies :slight_smile: (mne to je jedno) na poradnu.... :grinning: :wink:
2. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska dobre dobre.... :grinning:
2. dec 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz len dva dni pojdem do prace... :wink: :slight_smile: ... Tak sa tesim...No to bolo pekne :grinning: :grinning: .. Nemaj boja teba to caka tiez len o par mesiacov neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dufam, dufam... potom si budeme s poahu pisat, "jaaaaaaj zase som sa nevyspala...." a Ty zabik sa budes len usmievat, lebo ty uz budes mat vacsiu slecnu.. :wink:
jaaaj dobre som to vymyslela... :grinning:
2. dec 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru dobre :wink: .... A potom dame cele pripravy stretko s kocikmi :dizzy_face:
2. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je tiez velmo dobry napad :slight_smile: :wink:
2. dec 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ved to ano, inak na to sa uz teraz velmi tesim, keby sa nieco take podarilo... :wink: :dizzy_face: ... Az teraz kukam ze ty si z Malaciek, moj sef tam ma niekde chatu...
2. dec 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo vidis, spracujes sefa, ze mu na chatu pride demolacne komando v podobe cca 10 deticiek :grinning: he he
2. dec 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo to by teda dopadlo neviem ci by chata vydrzala... :grinning: .. Ale tam by sa nam este utopili lebo on tam ma aj jazero kde chyta ryby...To potom vymyslime nejaky stred aby sme to mali tak napol ceste :slight_smile: :dizzy_face:
2. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaskaaaa.... nieco vymyslime.... :wink:
2. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dohodleeeeeeeee :dizzy_face: ....Ak sa mi podari cez vikend uz povkladam nove fotky...davam si to ako zavazok :sweat_smile:
2. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz by bolo nacase :grinning: , lebo zachvilku uz budes davat fotky malej zabulky :grinning:
2. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru... :grinning: .. Tak ja sa uz balim, prajem pekny zvysok dnika.... papa zajtra... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa paaaaa :wink:
2. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
Asi tu uz nikto nie je. Teraz som sa dostala na net.
Mame sa fajn, cukor v norme. Uz som si zvykla na tu hnusnu dietu. Stve ma iba to, ze uz 7 tyzdnov nepriberam. Vcera som zacala matersku, zatial sa to da vydrzat so svokrou doma.

Zabka, gratulujem k statniciam. Dufam, ze mala zabka je tiez v poriadku. :slight_smile:

Meliska, citam, ze sa aj vy snazite. Som rada a dufam, ze sa skoro podari. :wink: drzim palce.

Idem si troska lahnut, uz druhy den som hore od tretej. Neviem co mi je, lebo mala pekne spinka. Vsetko ma uz boli, neviem ako lezat. Bola by som rada, keby uz mala bola na svete. Dufam, ze o mesiac uz budem mat porod za sebou.

Prajem pekny den, papa
2. dec 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pipi :wink:
No, ale bruško máš už konečne tehuľkovské a nie ako moje po večeri :grinning: Som rada že cukor už ste zvládli a že nepriberáš, to nevadí. Zrejme si má malinká odkiaľ brať živiny, aspoň sa ti bude ľahšie zhadzovať, to ja budem ako tank :grinning:
P.S. Bianka je tehuľka, od včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj Pipi
my este nesnazime, zatial sa len pripravujeme :grinning: ale koncom januara uz asik zacneme :slight_smile: spolu s pahu, vsak?
pipi, sak ty si prutik a este k tomu drzis dietu, tak ani nemas z coho priberat, ale neboj ako pise pahu, mala si zoberie to co potrebuje..... uz si vybojovala tooolko vela tyzdnov, ze este nejake 4 vydrzis :wink: Pre Lilinku sa oplati :wink:

pahu: o Bianke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska, ty si nevedela? :confused: Prepáč :grinning:
2. dec 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pahu, az mam slzy v ociach z bianky. ja sa tak tesim. a moc jej prajem bezproblemove tehulkovanie a krasny a lahky porod. a potom este len pride zabava :sweat_smile:
a samoska, ze aj vsetkym snazilkam a buducim snazilkam prajem rychle otehotnenie a pokracovanie ako u bianky :wink:
pipika, nic si z toho nerob, ze nepriberas. ved mas pred sebou este 6 tyzdnov, mozno este pojdes s vahou. a ak by aj nie, aspon nebudes mat po porode depku z vahy :wink:
terez, to s luckinym grckanim ma mrzi. kasa nezabera? ale neboj, ona z toho vyrastie. a s tym prsnikom len vydrz a prikladaj. ona sa opat chyti. nezmenila si sprchovy gel alebo telove mlieko? ale praci prasok alebo avivaz?
2. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu: meliska vedela, meliska je zvedava :grinning: , tak si vcera dychtivo precitala v inej teme :sweat_smile: :grinning: len meliska sa z toho vytesuje este aj dnes jak male decko :grinning: :grinning: :grinning: ....ked ja vam babule tak strasne prajem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a takto silno drzim prsteky
2. dec 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemala bianka testovat az 5.12.? :confused: kde je o tom pisane?
2. dec 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, nooo, mala ísť na krv vo štvrtok...4.12.2008 Ale tajne si doma robila testíky (ja som o nich vedela) :grinning: a v noci z predvčera na včera krvácala, tek včera bežala k dokimu, rovno aj na krv a krvácanie prestalo už doobeda a ona má pekne vysoké hcg v krvičke :wink: Takže ide na krv ešte raz aj pozajtra :grinning:
2. dec 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jej naordinuj, nech sa aj k nam pride zajtra oficialne pochvalit :wink:
2. dec 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska, určite príde, ale asi až po tej krvi vo štvrtok :grinning: Ja ju nútim ležať, lebo nejako začala byť aktívna a chodí po návštevách :grinning:
2. dec 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, tak ju od nas pozdravuj a odkaz jej, nech len pekne oddychuje, nech sa fazulka - ky riadne udomacnia v brusku. potom bude behat po navstevach :wink:
2. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, ja mam taky chaos, myslela som, ze stvrtok je zajtra.... :sweat_smile: no tak som to aj myslela, ze nech sa vo stvrtok pride pochvalit.... :sweat_smile:
jooooj no a tie navstevy... :angry: :wink:
2. dec 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim ist trosku popracovat este, zajtra sa ukazem... pa pa :wink:
2. dec 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe babulky... takze oficialne sa chvastam.. a neskutocne dakujem ze drzanie palcekov.. a poctivo lezim a mam nohy hore.. krvacanie ziadne.. takze asi to uz bude ok.. hehehe zas sa priadem pochvalit vo stvrtok a potom snad aj kazdy den..
2. dec 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Meliska, pa Mirka, aj ja idem trošku pracovať :grinning:
2. dec 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja mam vylozene nohy aj na navstevach..
2. dec 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok