Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
29. máj 2008

dakujem zabka 😵

terezicka
29. máj 2008

Mirka fotku som si pozrela, a podľa mňa je Rebeka celý tato 😵 Je veľmi krásna 😵 A ozaj už viem Marekov rozpis služieb na jún tak sa môžme potom dohodnúť na kedy vám to bude vyhovovať, hlavne kedy sa ty budeš cítiť na našu návštevu 😅 A potom si môžeš pohladkať aj tehotenské bruško 😀

zabka
29. máj 2008

Ale moc nehladkaj aby si si nepreniesla tehu virusiky a coskoro by si cakala druhe babetko... 😵 😵

mirka20
29. máj 2008

terez, sa tesim na vasu navstevu. my s rebekou sme doma stale, takze nam je to v podstate jedno. a janko sa tiez prisposobi. takze ked budete moct, tak pridite. a velmi sa tesim na tvoje tehu brusko, ale tak ako pise zabka, budem hladkat len velmi opatrne, aby to na mna nemalo ten efekt ako na teba, ze si otehotnela po tom, co si hladkala moje tehu brusko. nie ze by sme nechceli mat dalsie babatko, ale teraz sa chcem naplno venovat nasej princeznej.

terezicka
29. máj 2008

Mirka veď sa nemusí na teba nalepiť hneď 😉 Do septembra času dosť aby sa nalepilo na teba 😀 😀 😀

zabka
29. máj 2008

Ty si prajna terez... 😀 😀

mirka20
29. máj 2008

terez, neblazni, ja si este dost cerstvo pamatam porod, takze mi daj viacej casu na zabudnutie 😀

terezicka
29. máj 2008

Žabka ja viem 😀 😀 😀
Ozaj Mirka chcela som sa spýtať, či využívate to lehátko už teraz alebo je to až na neskoršie...A ešte že akú kozmetiku potrebujem pre bábätko, teda čo všetko...

zabka
29. máj 2008

Inak sa mi paci ten postup Mirka dava infosky tebe Terez a ty davas infosky nam.... Retazova reakcia... 😉 😵

terezicka
29. máj 2008

Mirka a nestál ti ten pôrod za to??? 🙂 No ale som zvedavá čo ja budem potom hovoriť 😝
Žabka tak to má byť že si tu navzájom odovzdávame všetky potrebné infošky 🙂

zabka
29. máj 2008

Ty zajtra sa ani nachvilu nepripojis? Ako budeme vediet ci sa ti malicke ukazalo?

mirka20
29. máj 2008

terez, mala uz bola v lehatku. len ju tam nedavam na dlho, lebo sa mi to zda este trosku skoro.tak na hodinku a potom ju davam radsej na rovne - do postielky alebo kolisky. kozmetiku zatial nepouzivam ziadnu, len olivovy olej a cistu vodu. tot vsetko. a sem tam sudokrem na ritku. takze ak budes kupovat, tak len olivovy olej v lekarni, sudokrem a lieh na pupcek, ale ten sa dlho nepouziva, lebo pupcek vacsinou odpadne este v nemocnici a potom to staci cistit len raz denne. no a pouzivam tie vlhcene utierky na zadocek.
musim koncit, doprala mi pracka, tak to idem rychlo vyvesat, kym mala spinka a aj sa pojdem naobedovat. papa zatial

terezicka
29. máj 2008

Žabka zajtra sa nebudem mať odkiaľ pripojiť, lebo doma net nemáme...Ale vy tu zajtra môžte uzavrieť stávky a ja v pondelok odhalím pravdu - ale sú tri možnosti: chlapec, dievča alebo sa neukáže 🙂

zabka
29. máj 2008

Tak dlho mame cakat??? 😕 😨 az do pondelka a keby si poslala niekomu sms?Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ... mozes aj mne 😅

terezicka
29. máj 2008

Mirka vďaka za pomoc 🙂
Žabka pošlem sms-ku Mirke a nech vám ona napíše potom dobre?

zabka
29. máj 2008

No dobre budem zajtra netrpezlivo cakat... A nezabudni na tu cokoladku rano... 😵
Ja sa teda pre dnesok lucim, prajem pekny zvysok dnika... papapaa

terezicka
29. máj 2008

Žabka tak papa, ale ak vám to nedám vedieť tak sa nenahnevaj, bude to len tým že vám to budem chcieť sama potom napísať, dobre? 😅

pahu
29. máj 2008

Terez, ty tajnostkárka 😀

terezicka
29. máj 2008

Pahu veď uvidím zajtra ako sa rozhodnem ale ak náhodou tak ma prosím v pondelok neukameňujte, dobre?

pahu
29. máj 2008

Terez ja? V žiadnom prípade, však si kinderko, už len kvôli drobčekovi (nemáte náhodou aspoň nejaké výrobné mená, ako by sme ho/ju mohli volať?) 😀

terezicka
29. máj 2008

Pahu my malé dosť často voláme krpec 😅 😀 Ale myslíme to samozrejme v dobrom 😀 A práve sa v bruchu prevracia tak je s tým pomenovaním asi spokojné 😀

terezicka
29. máj 2008

Ale voláme ho/ju aj anjelik, drobec, chrusťo alebo malé 🙂

pahu
29. máj 2008

Terez, tak ja to tvoje miminko budem volať Macko. Pretože dnes som mala ísť na muzikál Macko Puff, ale darovala som lístky ďalej, tak Macko je dobré pomenovanie 😀 A keďže som sa rozhodla, že budeš mať chlapčeka 😉 ....

terezicka
29. máj 2008

Pahu ok, môžeš ho volať macko 😀 A komuže si to darovala tie vstupenky keď ku mne nedorazili??? 😅 Ja by som to tiež chcela veľmi vidieť 😕

pahu
29. máj 2008

Terez, kamoške z vysokej školy 😀

terezicka
29. máj 2008

Pahu a prečo si ich neposlala mne? 😅

pahu
29. máj 2008

Terez, lebo bývaš ďaleko 😀

terezicka
29. máj 2008

Pahu to je výhovorka 😢

pahu
29. máj 2008

Terez 😠 Nečerti sa 😀 Tak keď budem mať nejaký ˇ%další lístok, tak budem myslieť na teba, oki? 😵 A keď ti poviem, že som mala aj na Boccelliho a posielala som ho Lauritke do KE? Zastrľ ma, ale nehnevaj sa na mňa, to by som nezvládla.... 😔 ☹ 😀

terezicka
29. máj 2008

Pahu nezastrelím ťa lebo kto mi potom dal nejaký lístok??? 😀 A fakt si mala aj na Boceliho??? Toho by som tiež chcela počuť spievkať pekne naživo 😅