• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Ahojte :slight_smile:

babulka zo srdiecka Ti este raz gratulujem a prajem dalsich 35 krasne gulatych tyzdnov a potom jeden maly ukricany uzlicek :wink: drzim silno paste :wink: :wink:
12. dec 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme sa chystať na výlet, papa :wink:
12. dec 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, viem že som tu dlho nebola, ale nedalo sa. Mali sme kopec práce.
Teda kukám, že sa tu tehuľkuje o 106 :slight_smile:
Prajem Vám krásny víkend
12. dec 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka, ja stále čakám na teba :grinning:
P.S: Zistili mi protilátky na spermie aj na trofoblast, som na hormónoch... A niektoré baby z nich pribrali cca 12 kg za 2 mesiace, tak sa teším... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pahu :grinning: a ja čakám na teba
Ty brďko niečo som čítala, ale všetko som nepostíhala, takže si mi poskytla to najdôležitejšie info, ďakujem :wink:
Ale tak možno nepriberieš, uvidíš, ale každopádne silno držím pršteky :sweat_smile: aby sa to dalo do poriadku a aby ste mohli začať s fazuľkou
12. dec 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, ďakujem a verím, že už sa to podarí nám veteránkam, nie len "novickám" :grinning:
12. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím nám silno palce a rok 2009 to istíííííííííííí :grinning:
12. dec 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, janka, ty si tu uz daaaavno nebola. a co vy a snazilkovanie? postupili ste nejak? :confused:
pavli, neboj, urcite to nebude tvoj pripad. a ak by aj nahodou, tak kojenim vsetko zhodis :wink:
12. dec 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprava od Pipiky... je ok , malej namerali 2550 g co je ok, ale musi lezat a lezat a lezat a bud. piatok ma kontrolu...
12. dec 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, pozdrav ju od nas a nech pekne poslucha lekara a oddychuje
12. dec 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka, jej vy ste ale vyrástli :sweat_smile: ako sa mávate? tešíte sa na prvé spoločné Vianoce?
My sme postúpili :slight_smile: teraz sme na alternatívnej metóde a papáme také kvapky, ktoré by nám mali pomôcť k fazuľke, tak nám prosím držkajte palčeky aby sa to už konečne podarilo :wink:
Ahoj babulka gratulujem k tehu
12. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vianoce sa moc tesime. som zvedava, ako bude rebeka reagovat na stromcek :dizzy_face:
a neboj, siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno drzime paste, nechje co najskor fazulkav brusku a tie dalsie vianoce budu vase prve "spolocne" :wink:
12. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme my obedovat, lebo mala je uz nervozna. a poto ma caka umyvanie okna, ale vooooobec sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa zatial.
ak by som tu uz niektore nestihla, tak prajeme krasny vikend :slight_smile:
12. dec 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľka, aj vy musíte ležať a ležať a ležať :wink:

Janka, podarí sa nám to... :grinning:
12. dec 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute! Kuk na naše nové fotky! :dizzy_face:
12. dec 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky aj ja som pridala nejake nove foto... :wink:
12. dec 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka je krásnučká! Aj Rebeka je prekrásna! :wink:
My sme boli na poradni v pondelok, Réka mala 7 kg a vraj je veľmi šikovná a pekne stojí takže máme povolenie stáť a naučiť sa chodiť! :grinning: Začíname aj s jogurtami a tvarohom, som zvedavá, zajtra jej dám na raňajky prvý krát jogurtík. :sweat_smile: S papaním sme na tom rovnako, všetko papáme - ale len s kašičkou. Už sa kvôli tomu nebudem trápiť aspoň že papáme. :sweat_smile: Réka v poslednom čase je strašne "zlá" - neposedná, je to s ňou horor či už v aute, v kočíku, v nákupnom kočíku, na rukách... a mohla by som pokračovať do nekonečna... nevydrží pokojne hrať 10 minút... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Žabka! Už sa ti to blíži! Máš krásne malinké bruško! :dizzy_face:
12. dec 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky kil, no ja veru nemam pocit ze je malinke... :grinning: :grinning: .. Veru blizi uz aby to bolo... :dizzy_face: .. Kukala som vase foto Reka je krasnucka a aka je uz velika ved len nedavno sa narodila ...
12. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A máte aj krásnu výbavičku! Natálku bude fešanda! :grinning:
No veru, čas letí a Réka rastie! 1.1.2009 bude rok, že som ostala doma z roboty a vôbec sa mi to nezdá, ako keby to bolo pred mesiacom. :sweat_smile:
12. dec 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO to som pridala aspon par foto, lebo vsetko by sa aj tak nezmestilo :grinning: ... No no veru na tych detoch vidiet ako ten cas leti... A kedy planujete druhe? :grinning: :dizzy_face:
12. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...po takejto neposednej nezbednice asi nikdy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale nieeeeeeee, keď pôjde Réka do školy :sweat_smile: a dúfame že druhé dieťa bude "lepšie" :sweat_smile:
12. dec 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny večer sa praje, takže náš prvý výlet máme úspešne za sebou, ja som išla s Luckou sama do Zvolena, tam sme vyzdvihli Mareka... Lucka bola zlatučká, väčšinou v aute spala a keď nie tak kukala že kde je...A boli sme potom pozrieť aj Luckinu sesternicu, takže sme urobili aj návštevu cestou. A v nedeľu ideme k môjmu bratrancovi na návštevu, dúfam že to na Lucku nebude veľa :fearful:
Inak zajtra doobedu sa Marek stará o malú :astonished: Ja idem na 9 do školy a neviem presne kedy sa vrátim, ale som ho rázne upozornila nech sa neopováži dať malú svojej mame a on pôjde niečo robiť, že sa niekde zašije a jeho mama sa bude starať o malú. Som mu povedala že nech si vyskúša čo to je, a potom zistí možno z čoho bývam niekedy dosť nervózna...Som zvedavá čo mi potom zajtra povie...
12. dec 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kila teda Réka je asi riadna nezbednica podľa toho čo píšeš :sweat_smile: No ja som zvedavá aká bude naša Lucka, lebo v brušku bola veľmi aktívna a aj teraz keď má náladu tak sa len mece, kope, rozhadzuje rukami na všetky strany, nohami beží ako keby nám chcela utiečť :sweat_smile: Tak sme zvedaví že čo nás čaká :fearful:
Žabka ty máš krásne bruško, také malinkaté, Natálka bude tiež taký drobček ako moja Lucinka :dizzy_face: Ale to neva, aspoň pôjde ľahučko vonku :dizzy_face:
12. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze vy uz takto vyletujete, aspon vam nie je dlho... :wink: .. Takze tatinko ma zajtra sluzbu s Luckou, no som zvedava ako mu to pojde, potom daj vediet ci bol moc unaveny :wink: . No ja mam pocit ze to brusko uz ani neunesiem, nie som asi zvyknuta :sweat_smile: :dizzy_face: ...
12. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak som pozerala vase fotky. proste parada :slight_smile:
zabka, krasne brusenko :dizzy_face:
kila, reka je riadna betarka a ako krasne stoji. to je parada :sweat_smile:
12. dec 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka pripravte sa na najhoršie... :sweat_smile: :grinning: A som zvedavá ako to Marek zvládne, ale možno že Lucka bude naschvál dobrá a celé to prespí a potom v noci môžeš nastúpiť na nočnú smenu... :sweat_smile:
Inak môj manžel že teraz je doma s nami je už tiež hotový z Réky... :grinning: aspoň vie prečo som vždy unavená... :wink:
12. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka!
Jaaaaj, ale musím trošku Réku aj pochváliť, pretože tento týždeň raz prespala noc!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucke všetko najlepšie k meninám! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže dnešná skúška je za mnou, večer môžme mať dvojitú oslavu - moju skúšku a Lucinkine meniny :dizzy_face: Náš pokladík má prvá taký väčší sviatok tento rok :dizzy_face: Som aj koláče bola kúpiť aby som mala čo zjesť :grinning:
13. dec 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok