• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
No teda tak vy ste chorucky, dufam ze to rebeke coskoro prejde... posielame jej boztek na uzdravenie... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj zabka blahozelaaaaaaaaaaam k Nikolke prajem vam vela zdravia stastia lasky a aby ste pekne rastli :dizzy_face: a vela radosti :dizzy_face:
18. jan 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dani, dakujeme velmi pekne... A my tebe prajeme aby si coskoro mala aj ty takeho drobceka... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak naša Lucka využila to že Marek neni doma a v noci sa zobudila pre istotu 2x :rolling_eyes: A dnes cez deň mi spala dokopy 1,5 hod...takže super...No na to všetko bola ešte celkom ok, podvečer mi ju strážila svokra lebo ja som išla do kostola. A potom nám prišla neplánovaná návšteva, ale zdržali sa asi iba hodinku takže v pohode.
18. jan 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zabka :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne Lucka túto noc spala od 19:45 do 06:45 :grinning:
19. jan 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, babenky :slight_smile:
Teda Lucka mala asi krásne sníčky, tak preto tak dobre spinkala :slight_smile:
19. jan 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...co mate nove??ako sa mi mavate??
19. jan 2009 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Annavi, ahoj teba som tu teda poriadne dlho nevidela. Ako sa ti darí?
Ja sa mám celkom fajn akurát som prechladnutá
19. jan 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano janka dlho som tu nebola..ale sem tam som vas prisla kuki..hoci som nenapisala........
ja ako??no v pomalinky v robotke....snazit sa uz tak moc nesnazime...mali sme dost vybavovaciek okolo stavby a uz len cakame kedy zmizne sneh a mozme stavat..........
nasla som si novu Dr...tuto poblíz v TN.......predpisala mi Duphaston, centrum maternu a este nejake vitaminky...tak od vcerajska papame a uvidime co to bude..................
19. jan 2009 o 09:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, tak okolo stavby je toho fakt veľa, ale zvládnete to :wink: A vitamínky papkaj a dúfam že sa zadarí :grinning:
19. jan 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, no my sa musime tiez pochvalit nasa malicka dnes v noci spinkala 6 hodin v kuse, tak aj maminka sa trosku vyspinkala :sweat_smile: ...
19. jan 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no janka ja neviem...uvidime...nechavame tomu vsetkemu teraz volny priebeh...snad ten Duphaston zaberie a aspon sami cyklus upravi...
no to by som ti vedela rozpravat kolko je vybavovaciek okolo stavby...jaaaj ..na nervy uz vsetko...ale hadam uz v marci zacne firma stavat...dufajme...a ty ako janka???snazilkujete??
jeej zabka...krasna je NIkuška...........boze ako ten cas leti..uz ste maminky vsetky..zabka terka...hmm...
19. jan 2009 o 09:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri stavbe treba pevné nervy, áno my snažilkujeme :sweat_smile:
Zabka jej to je super že malinká si tak dobre pospinkala
19. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to s vami vyzera??
19. jan 2009 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme Ann, a kde idete stavat?
19. jan 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde???pri TN....v jednej malej dedinke...
19. jan 2009 o 10:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
janka, ann, som vas tu dlllho nevidela. prajem vam do noveho roka, nech mate najprv male fazulky v bruskach a potom velkych drobcov v naruci.
terez, tak to mas paradne, ako ti pekne mala spala, my noc opat brutal a to uz od vcerajsieho poobedia nemame horucku. no, snad uz tie hrozne zubky vyjdu nam sa opat vrati to nase male zlate dievcatko :unamused:
ale musime sa pochvalit. od soboty uz lozime po styroch. aspon nieco pekne za tento vikend.
19. jan 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha a ako sa ta dedinka vola ak to nie je tajomstvo :wink: .. Teeeda rebeka je ale sikulka zachvilu uz bude aj bezkat.. :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte moje :sunglasses:
20. jan 2009 o 06:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojteee :slight_smile:
20. jan 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dnes píšem už tretí krát ale vôbec sa mi nedarí, pridať odpoveď :confused:
20. jan 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jankaaaa :sunglasses:
20. jan 2009 o 07:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Annavi ako si sa vyhajala?
20. jan 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach janka...dooobre..len robotky veela..stale tu nieco riessiiim..a ty ako??
20. jan 2009 o 08:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na porade, a normálne som z nej unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale inak celkom fajn
20. jan 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som taka hladnaaaa.idem sa napapat...ma bolelo brusko trosicku ale uz je oka....snad nejde mrcha..je este priskoro...alebo asi aj z toho Duphastonu mi sisi :confounded:
20. jan 2009 o 09:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som rada že tu vidím staré známe tváre - Ann a Janku :slight_smile:
Ann aj ja som brala Duphaston :rolling_eyes:
20. jan 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooj terka...no moja ja som ho zacala brat...aale dnes mam taky pocit na mrchu....tak neviem...a to som len 18DCale moznoze sa mi cyklus upravi a zadari sa... :dizzy_face:
20. jan 2009 o 09:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekny dnik Vam prajeme.... :wink: U nas krasne svieti slniecko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok