Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
30. máj 2008

Ahojte 😀
Jeeej, Annavi 😵 Ahooooj 😉 Čo máte nové? Ako ste na to s prípravami? 😀

sharlotta
30. máj 2008

Ahojte. Pahu, tak ako bolo vcera? Inak dobre, ze som na tej franine vcera bola, lebo sme brali dost noveho. A neodpovedala si mi, v ktorej casti byvas.

pahu
30. máj 2008

Sharlott 😀 Takže, od 0-28.rok som bývala v Petržalke, teraz bývam už 2 roky pri Poluse a cca o mesiac sa sťahujeme do Dúbravky 😀

annavi
30. máj 2008

jaaj babulky moc robotkymam ..ani MK nestiham....no ak vsetko pojde oka v auguste stavame domcek... 🙂
no a inac nic moc..dnes som 40 DC...mrcha nikde...vcera som uz mala trosku bolesti....ale neviem kde sa pozabudla...to mam z tych lietačiek v praci......len uz nech sa spusti..........nechapem to..taky dlhy cyklus som este nemala...

zabka
30. máj 2008

Mozno si tehu ann... 😉

annavi
30. máj 2008

zabka pochybujem ...s drahym tento mesiac snazilkovanie nejako zanedbavame....a ani neviem ci sme sa trafili do ovulky..vlastne ani neviem kedy osm ju mala.....sme len tri krat snazikovali..neviem a ppochybujem..vcera ma popoludni bolelo brusko som si ibalgin musela zobrat...ale potom to preslo..a dnes ma príserne boli hlava....aj ked dodrziavam pitny rezim...je to asi tou zmenou počasia....

pahu
30. máj 2008

Ann??? 😕 😨 🤐 😀

pipika
30. máj 2008

Ahojte! 🙂 🙂

zabka
30. máj 2008

No neviem neviem mna tiez bolela hlava na uplnom zaciatku a dost..... 😉

annavi
30. máj 2008

ano pahu? 😀

annavi
30. máj 2008

ano zabka???no ja si radsej nebudem nic namyslat...min. cyklus som mala 34 dnovy....tak neviem....no a brusko ma bolelo ako na mrchu..ale uz to je oka dneska..no ona sa spusti..inac by ma brusko nebolelo

zabka
30. máj 2008

no nechcem ta navadzat ale mna tiez par dni bolelo brusko ako na mrchu a potom to preslo iba raz dva krat za den taka bolest a koniec... 😉 .. Takze neviem neviem....

annavi
30. máj 2008

zabka moja..bolo by to krasne...keby to bolo miminko.... 😵 ale neverim tomu...bojkam sa....ze sa zase sklamem...a to som si kedysi aj krcok sledovala...a teraz uz ani to...ty si si ho sledovala?

pipika
30. máj 2008

Ann, aj mna bolela strasne hlava na zaciatku a som sa citila na mrchu. 😉

zabka
30. máj 2008

Nie krcok som nesledovala

annavi
30. máj 2008

ano pipika??no baby ale vy ste mali pravidelne cykly...ja ee... 😔

sharlotta
30. máj 2008

Pahu a ako bolo vcera? Do kedy ste boli?

pipika
30. máj 2008

Veru ann, ale je pravda, ze som mala vzdy 28 dnovy cyklus. Ale aj napriek tomu si myslim, ze 40DC uz nieco znamena.

annavi
30. máj 2008

ozaj ajojky lotta...

annavi
30. máj 2008

no pipika ved to...neviem cim to je ze sa mi takto predlzil....nerozumiem tomu.... 😒

sharlotta
30. máj 2008

Ahoj Ann 😉 Noooo 40DC je uz teda dost.

annavi
30. máj 2008

nooo je lotta........veruze je....najdlhsí som mala 36 dnovy....neviem kde je zase problem.... 🙄

pipika
30. máj 2008

Ann, neskocis k dr?

annavi
30. máj 2008

pipika moja...Dr mam na sliaci a ja som v TN......a dovcu mam az koncom jula...a testovat nebudem pretoze uz bolo dost testovania... ☹ tak neviem...vyckam este tyzden a potom pojdem k Dr....

zabka
30. máj 2008

Ani ta to nelaka trosku vyskusat?

annavi
30. máj 2008

no zabka moja...pravdupovediac mam toho tolko cez den ze popoludni sa nad tym ani nezamyslam...ale teraz ked som tu s vami na konikovi tak ma to aj laka..len sa bojkam sklamania.......sklamania z jednej / na teste........ 😔

pahu
30. máj 2008

Sharlott, myslím že nejako do 19,15 😉 Nakoniec sme boli len ja. Maxii a Zuul nás prišla na chvíľočku pozrieť 😀 Ale konečne som spoznala aj Maxii, je strašne zlatučké 😉 Asi som mala zatiaľ šťastie na príjemné babuľky 😀

bianka30
30. máj 2008

pahu a ja som ta videla ako si sstala v zacpe pred pumpou hehehe nepoznas skratky????

pahu
30. máj 2008

Bianka, pred akou? 😀 A kedy? 😀

sharlotta
30. máj 2008

Pahu a ake mas auto? My uz mame nove auticko, akurat, ze si prenho musime ist do Presova 😅