Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
30. máj 2008

ahojte dievcata 😵
malinka spinka, tak som vas prisla kuknut, aj ked by som mala zehlit, ale taaaak sa mi nechce 😖
prave som sa dozvedela, ze moja sestra sa vracia na slovensko a to uz o necely mesiac, lebo sa jej naskytla robota tu na slovensku a nastup ma uz 1.7. ja sa tak tesiiim 😵

mirka20
30. máj 2008

kde ste vsetky? 😕

annavi
30. máj 2008

jeej ajoj mirka..ako moja?

terezicka
2. jún 2008

Dobré ránko babuľky 😀

zabka
2. jún 2008

Pekne ranko terez no hovor.... 😉

terezicka
2. jún 2008

Tak hádaj Žabka 😀 Ale aby si nepovedala tak ti pomôžem trochu: môj ciťák sa potvrdil čo som mala od začiatku tehu že čo to bude 😀

zabka
2. jún 2008

bude dievcatko????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sharlotta
2. jún 2008

Takze dievcatko....?

terezicka
2. jún 2008

No áno vraj vyzeráme ako dievčatko, lebo na chlapčeka nám niečo nedorástlo 😀 Ale my sa tešíme, malá je v poriadku, doki na tom 3D pozeral či nemá nejaké deformácie a rázštepy a povedal že všetko vyzerá byť úplne v poriadku 🙂 A v piatok sme vážili už 470 g 🙂 Teraz jej ešte treba vymyslieť nejaké pekné meno 🙂

pahu
2. jún 2008

Terez 😀 😀 😀 Ďalšia copaňa do partičky 😀

marse
2. jún 2008

dobre ranko, jejo co to citam, takze pribudne medzi nase rady dalsia princezna, to je uzasne. Terezicka hlavne ze je mala zdravucka a rastie ako ma. 🙂 drzte sa obe 😉

zabka
2. jún 2008

Jeeeeeej parada tak dievcatko.... gratulujem... Som rada ze vsetko je v poriadku... 😵 😵

terezicka
2. jún 2008

Baby ďakujem my sme tiež radi a je hlavné že malá je poriadku 🙂
Marse a ty sa ako cítiš? Veď o chvíľu už rodíš 😅

zabka
2. jún 2008

Vidim ze same princezne sa tu rodia a budu rodit... 😉 .. Som zvedava cim prispejem ja... 😉

zaza_na
2. jún 2008

dobre ranko 😉
jej terezka, blahozelam k dievcatku. na 3D to vedia uz celkom presne povedat, pokial sa miminko neskryva 😀 tak ides rozsirit nase rady ano? 😝
a ako ste vsetky vikendovali? my sme boli v sobotu na chate. ja som si aj celkom oddychla, len chudak manzel sa trochu namakal, ale co je horsie, zmorila ho alergia. stale len fuka chudacisko do vreckoviek, az ho uz z toho aj boli hlava ☹ dufam, ze mu to rychlo prejde...
a vcera sme boli v kine na Indiana Jonesa...

pahu
2. jún 2008

Zabka a čím ja 😀

zabka
2. jún 2008

Pahu ty rovno dvojickami... 😉

pahu
2. jún 2008

Zabka, myslela som si 😀

zabka
2. jún 2008

A najlepsie aj chlapcekom aj dievcatkom... 😉 😵

marse
2. jún 2008

dakujem terez teraz som v obdobi ked sa citim velmi dobre, len by som uz najradsej rodila, lebo tie tepla a to brucho nejdu do hromady 😅 😀

zaza_na
2. jún 2008

zabka, pahu ide mat najskor dvoch chlapcekov a potom dve dievcatka. Ci vlastne naopak, nech uz co najskor moze viazat vrkoce 😀

zabka
2. jún 2008

Ved na vrkoce poziciate aj vy no nie? ale ako potom tie deti dame dokopy ked su tu same dievcatka.. potrebujeme nejaky chlapcov... 😉

terezicka
2. jún 2008

Baby som sa stratila lebo som dobiehala zameškané za piatok 😝 A končil aj mesiac tak robota ešte neskončila 😝 Teda naozaj tu budeme mať asi samé baby, zatiaľ je len Adulka výnimka 😀 Teraz uvidíme čo bude mať Pipika a Žabka 🙂

zabka
2. jún 2008

No to sa este na cakame terez kym budeme my vediet... aj mas fotecku z 3D?

terezicka
2. jún 2008

Žabka mám fotku zajtra pridám do albumu, aj bruško aj nejaké vecičky čo som si bola vybrať u spolužiačky v sobotu 🙂 Tak som bola spokojná s tým čo som si doniesla domkov, teraz ešte poriadim skriňu a veci dám do nej lebo zatiaľ to máme len v obyvačke rozložené 😕

zabka
2. jún 2008

Dobre to sa uz velmi tesim len pekne vsetko pofot a pridaj... 😉

terezicka
2. jún 2008

Žabka včera mi už Marek o dfotil bruško, dnes odfotíme fotku z 3D a tie vecičky a zajtra si snáď nájdem čas v robote a hodím to do albumu 🙂

zabka
2. jún 2008

dobre dobre 😉 a uz mas vacsie brusko? v kolkom tt ti uz bolo co to vidiet?

terezicka
2. jún 2008

Žabka teraz už začalo rásť možno posledný mesiac 🙂 Aj kolega mi dneska povedal že už vidno na mne že som tehuľka 🙂 A v piatok keď som prišla do čakárne tak celá lavička bola obsadená a jedna baba sa zdvihla a púšťala ma sadnúť si 🙂
No mne ho začalo byť vidno možno niekedy okolo 17/18tt 🙂
Idem na poradu tak končím

zabka
2. jún 2008

No teda tak ty uz si taka prava tehulka uz sa neviem dockat na tie fotky... 😉 Dobre tak paa... Ja uz tiez zachvilu koncim... tak pekny dnik... 😉