• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Mel ten vtip je fakt dobrý :grinning:
Mirka potom daj vedeiť ako sa Rebeke páčilo v ZOO, som zvedavá.
Dnes inak Lucka po týždni spala konečne aj cez deň - skoro 3 hodiny :astonished: A rozmýšľam či to nebolo preto lebo nesvietilo slnko. Možno to znie blbo, ale keď nám vonku nespávala tak to bolo vtedy keď bolo pekne a svietilo slniečko...A dnes keď snežilo a bolo zatiahnuté tak spala úplne super...Ale v noci sme ako spali, zaspala večer o 19:30 a zobudila sa ráno o 6:30 celú noc bez prestávky sme spali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky pridali sme nejake foto, tak kuk :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, urcite dam vediet :wink: nasa dnes spala dvakrat po 1,5hodinke. len noc sme nemali taku ako vy, ale urcite lepsiu ako pred tyzdnom :dizzy_face:
zabka, nikolka je zlatulinka. no a ten suboj so zabkou je supis :sweat_smile:
26. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky tak včerajší večer sme mali úplne hrozný, lebo nám Lucka spadla z postele :cry: Marek bol pri PC, ja v kuchyni a Lucka sama v izbe na posteli. A videla som že je už obrátená na brušku, ešte som to aj Marekovi povedala a ona sa už plazí dozadu. Iba zrazu veľký tresk a hneď veľký rev. Tak sme rýchlo dobehli, Lucka pri postieľke už bola na zemi :cry: Revala, revala ale potom sa celkom rýchlo ukľudnila, aj keď soť bola bledá potom. Vzadu akurát na tom vyležanom má trochu hrču, ale keď sa ukľudnila tak si aj rečnila, aj sa usmievala tak hádam len sa nič vážne nestalo. Aj keď mňa tak triaslo že až :pensive: A už sme toľkokrát predtým hovorili že ju nesmieme nechať samú na posteli, ale aj tak sme ju nechali a takto to dopadlo :cry:
27. mar 2009 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka máš fakt krásnu dcérku :slight_smile: Zlatučká je tam a s tým úsmevom je úplne neodolateľná :slight_smile:
Mirka ďakujem za povzbudzjúcu sms-ku. A Lucka spala do 5-tej v kuse, tak hádam len bude dobre a teraz tiež ešte zaspala, len ja som už musela vstať lebo potrebujem ešte dobaliť veci. Ideme k našim, ja mám zajtra a v nedeľu školu - hrozne sa neteším :rolling_eyes: Ale potom už len jedna prednáška, obhajoba Bc. práce, štátnice a pokoj do septembra :sweat_smile: Teda ak ma zoberú ďalej...
A ešte idem so sestrou teraz ráno k dr, takže sa aj preto tak ponáhľame k našim, druhá sestra mi bude strážiť zatiaľ Lucku
27. mar 2009 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
u nas opat snezi :angry: som zvedava, ci zajtra naozaj bude tak krasne a teplo ako slubovali :confused:
terez, vitajte v klube "letcov" :wink:
my ideme dnes tiez k nasim, sa uz tesim. len to pocasie by sa mohlo umudrit, aby sme mohli ist do tej zoo
27. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,
no na to teplo som aj ja zvedva, lebo uz chcem MM vytiahnut niekam na prechadzku, lebo v praci len sedim a doma len spim :grinning:
terezka: nic sa neboj, pomaly kazde babulo musi zrachotit z postele... ani ja som nebola vynimka :grinning:
zabka: mala je nadherna a ten suboj so zabkou nema chybu :wink:
27. mar 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predpoved sa nenaplnila :angry: tu v pd je pod mrakom a aj dost fuka, takze zoo sa nekona :confounded:
ale aspon sme boli rebeke kupit topanocky. kupili sme hned troje a tak sa z nich vytesujem :dizzy_face:
28. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, dakujeme za pochvaly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: .. U nas nic nove v stvrtok ideme na poradnu aj na prve ockovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Chcela som sa opytat ako znasali vase bambulky ockovanie mali aj horucky? Ak hej co ste im davali na to? Dnes sme boli na urade na privitani babetiek do zivota, dostali sme navlecky a ruzicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no my sme s Luxkou u našich, keďže ja mám zas školu. Lucka je potom páde v pohode, nebadám na nej žiadne zmeny. Ale u našich robila cirkusy, lebo som ju mohla chovať len ja, keď si ju zobral niekto iný tak cirkusovala...A všade sa obzerala kde som ja, keď ma videla tak bolo dobre ale keď som jej zmizla z pohľadu tak bolo zle...A dneska že bola cez deň zas umrnčaná, no ešte zajtra to s ňou treba vydržať a od pondelka sa jej zas môžem venovať na 100%...A zajtra máme presne polroka :dizzy_face:
28. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky terez, konecne sme tu stretli... :dizzy_face:
28. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka ahojky ešte si tu? ČO robí Nikolka?
28. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat trosku pospinkava, teda odpociva... :slight_smile:
28. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy ju ukladáš na nočný spánok? Naša Lucka sa akurát vyškiera mojej mamine
28. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak okolo osmej, ale niekedy aj skor podla toho ako nam vyjde kojenie teraz ma papat o tristvrte na osem ...
28. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zvedavá ako budeme zajtra zaspávať my ke&´dže je ten posun času...
NO dobre my ideme, ideme skypovať s ocinom, papa
28. mar 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj na to som uplne zabudla... :sweat_smile: :sweat_smile: .. Oki papapa
28. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky pekny dnik... Lucke gratulujeme k polrociku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Niki posiela cmucik :zipper_mouth:
29. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucke vsetko naj k polrociku :dizzy_face: rebeka posiela pusinku
terez, ja som opat nepocula, ked mi prisla sms :pensive: a citala som si ju az dnes rano, ale hned z kostola sme sli do tesca a kupila som ju. diky za typ.
v tom tescu som objavila kraaaaasnu smykalku. ja som sa na nu tak namotala. uz len presvedcit janka a rebeka ju dostane k narodeninam :sweat_smile:
29. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, nasa mala to zvladala celkom ok. mala sice zvysenu teplotu, ale dali sme sirupcek nurofen a bolo fajn. teda pri prvom ockovani sme dali cipok, ale ten nam vykakala, tak pri druhom ockovani sme uz dali sirup. a davala som jej ho asi hodinu po ockovani ako preventivne.
29. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme za gratulácie :slight_smile: Ja som dnes mala zas školu, ale keďže je nedeľa tak sme skončili o hodinu skôr ako včera tak aspoň trochu útecha... Lucka včera dáko vymýšľalal vôbec nechcela podvečer jesť, som jej spravila špenát so zemiakmi a žĺtkom - doma mi ho zje v pohode, ale u našich dáko vymýšľa neviem prečo...
29. mar 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka my sme Lucke dali sirup Panadol baby, hneď sko sme prišli z očkovania domov aj sestrička vravela že preventívne jej ho môžme dať. Teplotu mala trochu na druhý deň, ale bola ok. Ale sa jej spravila hrča na nôžke, to ak sa spraví Nikolke tak jej to treba opatrne rozmasírovať, len naša Lucka pri tom aj plakala ale nakoniec sa nám to podarilo... No ale druhé očkovanie už bolo horšie, aj viac plakala, aj teplotu mala trošku vyššiu, aj hrču mala väčšiu a bola aj nepokojnejšia. Ale trvalo to len 1-2 dni takže ok :slight_smile:
Určite to zvládnete neboj sa :slight_smile:
30. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyyyy :slight_smile:
30. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som nemusela janka dlho presviedcat na tu smykalku. sme to spomenuli vcera pred svokrom a jeho priatelkou a ona hned, ze tak nech kupime a ona to zasponzoruje, ze to bude darcek od nej. ja sa tak tesim, ako sa bude rebeka na tom spustat :slight_smile: terez, potom pridete s luckou vyskusat, aka je :wink: ale to az v maji, ked bude teplejsie jej ju kupime. alebo mozno aj skor, ale dostane ju az na narodeniny
30. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka teda ty sa máš, iba niečo spomenieš a máš to zaručené :grinning: A vyskúšať prídeme radi, len nech Lucka reochu povyrastie viacej. A v míji aj nás čakajte na návštevu, už je darček skoro dokončený pre Rebeku - bude to ručná výroba od Mareka :dizzy_face:
Inak Lucka má nejaké vyrážky po tváričke, na čielku mala v piatok iba ve maličké a keď som v sobotu prišla zo školy tak už to mala dosť veľké. A na brade mala podľa mňa zaškrabnuté, ale jej to stále mokvalo, takú veľkú boľačku tam mala. Top sa jej už lepší ale pre zmenu sa jej pod bradou vytvorilo niečo podobné...A neviem z čoho to je, lebo sme ani nič nové nejedli, iba som jej skúsila dať Aktiviu ale po lyžičkách sme skončili lebo ju nechcela
30. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, jasne ze vas v maji cakame. oslavu by sme chceli robit 16.5., lebo 9. sme na svadbe, tak ten dalsi vikend sme vraveli uz aj nasim rodicom, ze je party :sweat_smile: ja som zvedava, ci sa do vtedy naucime sfukovat sviecku. ak aj hej, tak sto pro to na oslave nesfukne :grinning: ale to neva :dizzy_face: hlavne,ze budeme vsetci zdravi
na aktiviu baby, kt.ju skusali hovoria, ze dost z nej deticky maju hnacky, tak mozno u vas sa to ukazalo na vyrazkach :unamused:
30. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka no neviem, zjedla anozaj z nej iba trošku a tú prvú veľkú vyrážku mala už predtým ako sme jej dali aktiviu, tak neviem. A najhoršie je, že na tom mieste v kuse slintá, musíme jej to utierať, hračky si z tade obtiera, no blbé miesto si vybrala tá hnusná vyrážka :sweat_smile:
A prídeme radi, ale inokedy, vtedy nech ste spolu rodinka my prídeme buď predtým víkend ak budete doma alebo potom - podľa toho ako to vám vyhovovať a ako aj Marek bude doma a bude mať voľno...
30. mar 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, vikend predtym sme na svadbe a este vikend predtym sme na oslave 50-ky. tak ak tak potom, alebo niekedy cez tyzden :wink: uz teraz sa tesime :dizzy_face:
idem ulozit malu, ozvem sa potom
30. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok Mirka no veď uvidíme ako vtedy bude aj s Marekom a dáme vám určite dopredu vedieť. My môžme aj cez týžde´ˇn, len Janko vtedy asi nie je veľmi doma však? :sweat_smile:
Inak Lucka dostala v piatok svoju prvú bábiku :dizzy_face: Ja som sa tešila oveľa viac ako ona :grinning:
Ideme aj my, lebo sme dosť umrnčaný :rolling_eyes:
30. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz tuuuu. malu som nakojila a zalomila :dizzy_face:
ale idem si aj trochu poupratovat, tak tu nakuknem sem tam :wink:
30. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok