Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
14. apr 2009

no ano mame sa setrit, mna sa aj lekarka pytala, ci chcem PN, ale som jej vravela, ze nemam velmi narocnu pracu, tak ze ci je to o.k. tak povedala, ze nemusim byt doma, ze zas take zle to nie je... 😉
a v praci len sedim, maximalne sa dvihnem na poradu... 🙂 a doma by mi asi siblo.... v tej nasej vieske... ja tam ani riadne nikoho nepoznam, byvame tam len rok... takze to by bol pre mna asi vacsi stres 🙂

jankabelka
14. apr 2009

spinkáte? dobre tak oddychujte 😉

meliska
14. apr 2009

no my sme tu, lebo spinkat v praci sa nepatri 🙂

zabka
14. apr 2009

Ahojky my sme dnes boli u lekarky a Nikolka ma zapal priedusiek... 😔 😢 😢

kila
14. apr 2009

Ahojte! Réka má dnes 1 rok! 😀 Neskôr pridám fotky, aj vám napíšem! 😉

kila
14. apr 2009

Terezka ďakujem ti za smsku! 😵

pipika
14. apr 2009

fuuuha zabka. Rychlo sa uzdravte!!!!!

Meliska, tesim sa s tebou. 😵 😵

Kila, neuveritelne, ved sa iba nedavno narodila. 😵

mirka20
14. apr 2009

meliska, oddychuj vzdy, ked sa to bude dat. a neboj, fazulienka je u teba zahniezdena a drzi sa zubami a nechtami a cochvila uz budes chciet, nech uz rychlo vyjde 😅
zabka, to ma mrzi. ale vy to zvladnete a cochvila budete opat fit 😉 zelame rychle uzdravenie
kila, reke zelame len to najlepsie a este aspon 100 dalsich rokov 😵
pozerala som jej fotky, je strasne zlataaaaa 😵

sharlotta
14. apr 2009

Kila, gratulujem Reke k 1. rocku! To snad ani pravda nie je, este len teraz sme svadbovali 😅

Meliska, som rada, ze na ultrazvuku bolo uz vidiet srdiecko, super! Drzte sa a setri sa. A manzelik, nech sa pekne stara 😉

kila
14. apr 2009

Ďakujeme baby! 🙂
Sharlotta veru svadbu sme mali už pred troma rokmi, ako keby to bolo pred pol rokom... 😅
Mirka aj Rebeka je zlatá a určite bude modelka! 😉 😵
Réka je už veľmi šíkovná ale aj strašná histerka občas... 😝 už chodí sama a povedala prvé slovo: baba - takto ju voláme doma - aj z toho vidieť že stále myslí len na seba a keď niečo nedostane urobí cirkus... niekedy si s ňou už nevieme dať rady... a stále nemá ani jeden jediný zub! 😅 ale vie byť aj veľmi milá, každému rozdáva pusinky a ja som často celkom oslintaná... 😀

zabka
14. apr 2009

Dufam ze coskoro sa z toho moje zlatko dostane... Aj my prajeme Reke vsetko len to naj k 1. rociku... Je zlatucka 😵

kila
14. apr 2009

Ďakujeme Žaby, my zas prajeme Nikolke skoré uzdravenie! 😉 Dostali ste aj nejaké lieky? Réka našťastie ešte nebola taká chorá nikdy aby musela brať lieky alebo že by som ju musela brať kvôli chorobe k lekárke.

jankabelka
15. apr 2009

Ahojte babulky 🙂
Kila teda vy máte doma už slečnu, želám Réke všetko krásné na svete k 1. rôčiku 😅
Zabka, Nikolka nech sa rýchlo uzdraví 😉
Dnes ma akosi bolí bruško 😒

meliska
15. apr 2009

Kila: malej bambulke dodatocne vsetko najkrajsie k narodeninkam a hlavne vela zdravicka 😉
Zabka: kde ste chytili taku pliagu? drobatku posielam bostek na nostek nech sa rychlo vylieci 😉
Sharlotta: cmuk dakujem, mohli by sme sa uz konecne niekedy stretnut 🙂 nech ta nakazim 😀

Janka: asi si drobec robi viac miesta 😉

mirka20
15. apr 2009

ahojte 🙂
nas drobec bol vcera vecer umrncany, takze zaspala uz o 19.15, no a tak dnes skor vstavala (7.15). ja som total unavena, lebo sme sli spat az o polnoci 😝 ale co uz, fungujeme dalej 😅
vcera sme si zarezervovali darcek pre nasu princeznu - odrazadlo-cervene faro, tak sa vytesujeme. 😵
janka, asi si v robote, takze oddych neprichadza v uvahu, ale snaz sa vela pit, nechodit vela a pracuj len tak na oko. 😉

pipika
15. apr 2009

ahojte! 🙂

My dnes mame ockovanie a dostaneme nausnicky.

Mirka, o 2 strany spat som sa ta pytala na plienky. Pozri sa prosim, dakujem. 🙂

mirka20
15. apr 2009

pipika, hej, spominam si. tesco. my sme ich pouzivali, boli super, ale poslednu dobu nam osuchavaju chrbatik. aj som kupila vacsie, tie uz osuchavaju len sem tam. ale celkovo som s nimi spokojna. ale kupujeme my tie celofialove.
drzime paste na ockovani. mas pripraveny sirupcek alebo cipky? ja som dala malej preventivne a potom jej tak nestupla teplota. ale kazde dieta je ine.

sharlotta
15. apr 2009

No, Meliska, mohli by sme sa uz stretnut. To nase stretnutie je pomaly ako nedosiahnutelny ciel 😅

meliska
15. apr 2009

😀 to snad nieee... ja by som to videla tak na tento piatok, alebo potom buduci tyzden urcite... len musis navrhnut nejake miesto, pripadne mozme aj niekde v centre a sla by som busom 😉

kila
15. apr 2009

Čaute! Ďakujeme baby, veru Réka je už veľká slečna! 😉 A kde je Terezka, neviete? Odcestovali?

mirka20
15. apr 2009

kila, terez maju problem s netom. vcera sme spolu volali, tak vravela, ze im blbne. a co manzel, nasiel si uz robotu? 😕
inak terez prisla mrcha, takze tento mesiac sa tehu odklada 😔

terezicka
15. apr 2009

No nejakým zázrakom sa mi pdoarilo naštartovať internet aj keď mis tránku načítavalo vyše polhodinu... Som zvedavá dokedy teraz pôjde...
Mirka vám už teda napísala prečo som sa neozvala.
Pipika my používame zatiaľ len tie tesco fialové a my sme veľmi spokojní s nimi, tiež máme ale tie celofialové, sú kus drahšie ako tie v bielom balení ale my sme fakt spokojní.
A mrcha mi došla v pondelok, takže Meliska tie tehu testy ti zataiľ nechávam, nepotrebujem ich 😀

terezicka
15. apr 2009

Žabka verím že Nikolka sa rýchlo uzdraví a budeme zdravučkí opäť...

terezicka
15. apr 2009

Mirka teraz som pozerala leták z Dráčika a majú tam odrážadlo - psíka za tuším 12 euro a šmýkačku za 33 euro aj nejaké drobné.
Inak Kila Réka je krásnučká, kukala som fotky 🙂
Mirka aj Rebeku som si pozrela teraz a v tom aute je super 🙂 Lucku sme tiež posadili za volant ale samú a kukala sa všade kde sa dalo 😀

mirka20
15. apr 2009

terez, diky za info o draciku. odrazadlo uz budeme mat, ale tu smykalu musim kuknut.
ta fotka z auta je zo vcera a dokonca aj soferovala s jankom. sice len par metrov, ale boli zlati. a aj sa nacahovala a chcela preradovat 😀

mirka20
15. apr 2009

nevies, akej znacky je ta smykalka? lebo ju neviem nast na nete

mirka20
15. apr 2009

už som ju nasla 😅

jankabelka
15. apr 2009

Mirka ďakujem za radu 😉 veľmi sa mi pracovať nedá a ešte ma bolia kríže, dúfam že som neprechladla 😕
Terezka vitaj veru si tu dlho nebola

jankabelka
15. apr 2009

Ozaj dnes som nás objednala do Hlohovca na 3D/4D ultrazvuk, vy ste boli?

pahu
15. apr 2009

Ahojte miláčikovia 😀