Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
16. apr 2009

janka: kedy ti asi skoncili nevolnosti?

jankabelka
16. apr 2009

Meliska, mne asi pred týždňom ale dnes ma opäť naťahovalo. a tebe býva zle? možno nevoľnosti mať ani nebudeš

meliska
16. apr 2009

mne je iba vecer zle a to sa da rozchodit... resp. lahnem si na pravy bok a potom je to lepsie... 😀 ak by to bolo len takto, tak je to pohodicka...
sice, cez velku noc som mala crevnu chripku, tak som si to odgrcala dufam, ze za cele tehu 😀 😀

jankabelka
16. apr 2009

aj ja dúfam, že si si to už odkrútila cez veľkú noc 😉 a držím palce

jankabelka
17. apr 2009

Dobré ránko kočky, ako ste sa vyhajali?

meliska
17. apr 2009

dobre ranko, celkom dobre 😉
akurat som sa bola dat vycicat z krvi dnes rano, tak ma trosku boli ruka 🙂

terezicka
17. apr 2009

Krásne ránko prajeme aj my, u nás to vyzerá tak že dneska bude asi škaredšie počasie ako včera, lebo slniečko je zataiľ skryté...Ale možno bude Lucke aspoň lepšie keď nebude tak horúco.
No a dneska tiež spala celú noc, hoci vstávala skôr ako včera, zobudila sa pred 6 a doteraz je tu pri mne ešte hore, som si myslela že ešte zaspí v posteli ale zatiaľ sa to tak nejaví. Ale bude papať o chvíľku a potom ju skúsim uložiť tak uvidíme čo to spraví...
Pridám aj nejaké nové fotky

terezicka
17. apr 2009

Už som pridala fotky, môžte kuk ak chcete 🙂

jankabelka
17. apr 2009

Meliska, tak si daj studený obklad na ruku 😉
Terezka kukla som fotky, Lucka je krásna, ako ale zasa narástla 😅

terezicka
17. apr 2009

Janka ďakujeme, veru rastie ako z vody 😀 Zlatučká je, už sa zas naučila nové polohy robiť, dvíha riťku a čakám kedy spraví kotrmelec pri tých jej pohyboch 😅

mirka20
17. apr 2009

ahojte 🙂
ja sa k nociam uz asi nejdem vyjadrovat. proste u nas prespata noc nehrozi. ale nestazujem sa, urcite su aj horsie veci, ako nevyspat sa. ale zato, dnes sme spali do siedmej, takze relativne v pohode sa mi vstavalo, aj ked urcite by bolo lepsie spat aj do desiatej. hlavne pri tomto pocasi - tu je pod mrakom a sem tam poprcha. aj sme sa rano vybrali kupit masko do masiarstva, ale dosli sme po najblizsi obchod a tam sme kupili vsetko, lebo zacalo poprchat a ako naschval som zabudla zobrat kryt na kocik.
terez, lucka je zlatucka 😵 aj som pozerala, ze na koho sa viac podoba, ale asi ma z kazdeho z vas nieco 😅
jani, myslim, ze ty si sa pytala na 3D. ja som bola a velmi silny zazitok je to. u nas najvacsia sranda bola, ze svokor s manzelom presviedcali doktora, ze je to urcite chlapec, nech riadne hlada 😀

jankabelka
17. apr 2009

Terezka keď sa Lucka už teraz naučí kotrmelce nebude mať problémy neskôr 😉
Mirka, tie noci sa dajú do poriadku len to chce asi viac času 🙂 áno pýtala som sa na 3D ultrazvuk, teda svokor s manželom videli aj to čo tam nebolo 😀

terezicka
17. apr 2009

Janka hej to máš teda pravdu 😀 Možno ju to začnem učiť 😀
Mirka teba som sa chcela spýtať ty učíš Rebeku posunkovú reč? Lebo si spomínala niečo také. A to ju učiš normálne znaky alebo to je niečo iné? Lebo ja sa po štátniciach chcem učiť posunkovú reč ale tú riadnu a aj Lucku to chcem začať učiť

jankabelka
17. apr 2009

Terezka mala by si 😀

terezicka
17. apr 2009

Janka len nech sa zobudí a ideme na to 😀 Ale ona je vtedy taká podarená, lebo sa zaprie do nožičiek, zdvihen riťku, halvu zaborí do postele a nohami sa vysúva vždy vyššie a vyššie 😀 A najnovšie sa otáča na bruchu 😝

mirka20
17. apr 2009

terez, neviem, ci je to taka ista posunkova rec. my znakujeme znakmi, kt. som nasla na nete. je to vytvorene pre deticky, myslim, ze niektore sa zhoduju, ale ci vsetky, to neviem.
jani, hej, videli aj to co tam nebolo 😀
baby, dalsia majovka je tehulka. sa to tam nejak ztehulkovava 😅

terezicka
17. apr 2009

Mirka ty sa nechceš pridať? Či stále čakáš na mňa? 😀
Ja chcem na narodky knižky so znakmi, Marek povedal že mi ju kúpi a môžme sa potom učiť. A rebeka sa na to chytá?

mirka20
17. apr 2009

zatial len na niektore. ocko, pit, mliecko (to bolo prve, co zacala znakovat), vtaciky, papa, macko...ostatne akceptuje, ale zatial ich neukazuje

jankabelka
17. apr 2009

Terezka som zvedavá na tie pokroky, treba aj nafotiť - kotrmelce 😉
Mirka ono si tie znaky pomaličky osvojí aj Rebečka a bude dobre, budete komunikovať ako draci 😅

mirka20
17. apr 2009

k tomu pridavaniu k tehulkam. ja cakam na teba 😉
jani, ja viem, ze to ide postupne. ale je zlata, ked nieco nove zaznakuje a ja rozmyslam, co to je, na co sa to najviac podoba 😅
idem ja este rychlo do zahrady posadit zopar zemiacikov, kym neprsi

jankabelka
17. apr 2009

musí to byť super, keď taký malý človiečik ukazuje čo chce a ty si musíš domyslieť 🙂

pahu
17. apr 2009

Hej hej hej!!! Počkajte, vy ešte nebuďte druhorázové tehuľky, aj ja chcem byť!!! 😀 😀 😀 😀

A ahojte 😉

jankabelka
17. apr 2009

Pahu ahoj, Terezka s Mirkou počkajú až budeš ty tehuľka, určite neboj 😉

pipika
17. apr 2009

ahojte!

Pahu, neboj, ja ta urcite pockam. 😀

Mirka, kde si nasla tie znaky na nete?

Lili bez problemov prespi celu noc. Okolo deviatej vecer zaspi, stava o 6.30, napapa sa a spinka dalej do tej deviatej. Idealne. 🙂

jankabelka
17. apr 2009

Ahoj Pipika ako sa mávate?
Mirka pozerala som vašu súpravu do postieľky kde ste kupovali? je veľmi pekná

jankabelka
17. apr 2009

A ešte sa chcem spýtať, aké máte kočáriky? trojkolesové? ako ste s nimi spokojné?

pipika
17. apr 2009

Janka, dakujem, mame sa fajn. Jedine, ze s nou musim stale skakat na fitlopte ako aj teraz. 🙂

My mame stvorkolesovy ( pozri album ), vraj tie trojkolesove nie su stabilne. Neviem, nme sa nikdy nepacili.

jankabelka
17. apr 2009

Pipika kuknem a si s ním spokojná?

mirka20
17. apr 2009

zemiaciky posadene, aj som trochu popolievala ostatne, lebo neviem, ci naozaj bude prsat.
jani, tu supravu som kupila na nete. myslim, ze www.anjelikobchod.sk, ale skus pozriet aj ine (napr. http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=10...). a kociar mame 3-kolesovy a som s nim spokojna. ja ked som ho kupovala, tak som skusala taky isty len 4-kolesovy, ale s tymto sa mi lepsie manevrovalo. a aj kolieska predne boli male a to som nechcela. tento ma kolesa velke a je to dobre aj do snehu.
pipika, znaky som nasla na roznych strankach. skus vygooglit bud znakovanie alebo baby signs (napr. co mam medzi oblubenymi polozkami: http://www.babystrology.com/baby-learning/baby-... , http://www.babies-and-sign-language.com/glossar... , http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary... )
pahu, neboj, ja ta este cakam s tehulkovanim 😉

jankabelka
17. apr 2009

Mirka si riadna šikovnica, keď už máš zemiačiky v zemi 😉 Ďakujem za linky kukla som a ešte pokukám. 😅