Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
12. máj 2009

jaj, este som sa ta janka chcela spytat, ze ako to tvrdnutie bruska, kolko si naratala?

terezicka
12. máj 2009

Ahojte konečne sme mali lepšiu noic ako tú včera

terezicka
12. máj 2009

Ja ešte stále nevidím či jej zuby idú alebo nie, ale ona mala vždy problémy so spánkom, veď od narodenia sa sťažujem že cez deň je to otras že zle spáva. Ešte v zime vydržala vonku v kočíku ale teraz nevydrží spať ani dnuka, ani v kočíku dlhšie ako polhodinu 🙄 A keď sa jej to náhodou podarí tak to považujem za obrovský úspech 😅
Mirka ako sa cítite? Už je vám lepšie?

mirka20
12. máj 2009

terez, ani neviem. rebeke stale tecu sople a ja tiez este nemam hrdlo v poriadku. asi tu navstevu presunieme, lebo aby sme vas nenakazili.
kedy mas statnice, aby sme ta neotravovali?

jankabelka
12. máj 2009

Mirka takže si to druhé výročie poriadne užite 😉 Včera som narátala do 14 hodiny asi 5 alebo 6 stvrdnutí bruška. Ale aj tak som nakoniec zavolala dokimu, a on že nemusí to byť nič vážné ale môže sa jednať aj o hroziaci potrat, tak že sa mu mám radšej prísť ukázať. Prišiel po mňa manžel, tak som dokiho stihla, skontroloval ma a povedal, že krčok je v poriadku a že sa neotváram, tak mi predpísal magnezium.

kila
12. máj 2009

Mirka a aké vyšetrenia si absolvovala? Stolicu máva Réka tiež všeliakú a skoro vždy po každom jedení aj bruško mala väčšie pred tým než schudla tak preto sa obávam. Škoda že ešte nevie povedať že kde ju bolí... 😅 Ale dúfam že si to už len nahováram a bude všetko ok. 😉

mirka20
12. máj 2009

jani, som rada, ze si v poriadku ty aj drobcek 🙂

kila
12. máj 2009

Janka vy ešte neviete pohlavie? 😅 Alebo nechcete vedieť?

jankabelka
12. máj 2009

Aj ja som rada, že sme s krtkom v poriadku 🙂
Kila ešte nevieme čo budeme mať, ale máme ísť 24.05. na 3D ultrazvuk tak možno už potom budeme vedieť

jankabelka
12. máj 2009

Včera sme boli obzerať kočík a najviac nás oslovil tento :http://www.abcdshop.sk/fotky/fotka/13.jpg
čo poviete?

mirka20
12. máj 2009

kila, mne to zistili z krvi, ale v tej dobe sa to skumalo len tak. teraz je smerodatnejsie cez sondu, vysledky z krvi nie su az take presne. ale moj gastroenteorolog mi povedal, ze malu mam dat na to otestovat az v 2rokoch, lebo do vtedy su vysledky velmi skreslene. ale jej budu brat len krv a ak by sa tam nieco ukazalo, tak az potom sondou. skus malej vysadit na urcity cas lepok (teda vsetko, co obsahuje muku) a uvidis, co sa bude diat.

kila
12. máj 2009

Mirka, uvidíme čo bude, možno mala hnačky a nie úplne tvrdú stolicu len z tých liekov, dúfam... 😖 Vynechať lepok? To by som aj skúsila, ale starým mamám sa to nedá vysvetliť... 😖

mirka20
12. máj 2009

kila, mozno je to fakt z toho. ale ak by sa dali stari rodicia presvedcit, tak by nebolo zle vyskusat to bezlepkove.
jani, kociar je peknucky 😵

marcaradko
12. máj 2009

ahojte 🙂
rebeke aj ked opozdene prajem seeecko,seeecko len to naj,naj,naj a hlavne zdravickooo 😉

jankabelka
13. máj 2009

Dobré ránko babuľky 😉

terezicka
13. máj 2009

No krásne ráno prajeme tak ako bol včerajší deň s Luckou úplne super ( zaspala o 10-tej a z postieľky som ju vyberala až po 12-tej, som neverila vlastným očiam že ona toľko spala v kuse ), tak dnešná noc bola otrasná. Zobudila sa o 11-tej lebo brechal ten náš sprostý pes ( strašne nemám rada toho psa, lebo pobudí celý dom okrem svokra ale ten v kuse vraví že aký je to múdry a šikovný pes a vôbec to nie je pravda ), potom si Lucka nevedela nájsť polohu len sa mrvila a stenkala. A toto robila až do 3, aj pes medzitým ešte párkrát brechal, no ohromná noc len čo je pravda...Som bola hotová a akoby nestačilo tak ráno bola už o 6-tej hore 😝

terezicka
13. máj 2009

Mirka štátnice mám jednu časť 28.5. ( obhajoba Bc. práce ) a samotné štátnice potom mám 13.6. Ale ja sa cez deň aj tak veľmi učiť neviem, lebo keď Lucka spinká väčšinou len polhodinu tak je to na figu vtedy toho veľa nestíham. Tak uvidíš keď bude Rebeke lepšie, dáš vedieť a potom sa nejako dohodneme či prídete alebo to odložíme, dobre?

Janka krásny kočík, mne sa hlavne tá farba veľmi páči.

Kila tak skús to nejako vysvetliť starkám, tie Luckine už vedie kde je hranica, ja sa staršne hnevám keď sa do nej snažia čo len trochu niečo napchať bez môjho súhlasu, by som vtedy strašne kričala a hnevala sa na nich.

Včera mi Marek inak vravel, lebo mal služnu s kolegom ktorého dcéra bude mať čoskoro 4 mesiace že už jej riadne začali dávať príkrmy a že jej dávajú aj prevarené kravské mlieko s trochou granka. Tak som len žasla keď som to počula...

Ja som začala trochu rozmýšľať spraviť Lucke krupicu ( grís ) a puding ale ešte nie som úplne rozhodnutá. Kila ty si už Réke dala? Mirka ty Rebeke ešte nie však?

jankabelka
13. máj 2009

Terezka to si mala teda hustú noc, ale dúfam že táto noc bude lepšia ako tá predchádzajúca. Aj mne sa veľmi páči tá farba na tom kočíku

meliska
13. máj 2009

ahojte,

my sme boli vcera na 1.poradni, tak od hlavicky po ritku mame 6,19cm, veselo rozhadzujeme rucickami a nozickami a merali nam aj to NT a to mame 0,19 ale neviem akych jednotiek, ale je to asi O.K. 🙂 inak sa mame celkom fajn, uz sme to povedali aj buducim starym rodicom, tak sa velmi tesili... 🙂

meliska
13. máj 2009

jaaaj a uz mame aj knizkuuu 🙂

jankabelka
13. máj 2009

Meliska to je super, že si videla drobčeka. a aj ku knižke gratulujem

meliska
13. máj 2009

dakujem, dakujem.... len dufam, ze uz bude vsetko v poriadku, lebo dnes som si vsimla, ze zasa trolilinku spinim ☹ , ale snad to bude tym, ze ma vcera pozerala dr. tak tam mozno trosku nieco podrazdila 😕

marcaradko
13. máj 2009

meliska,gratulujem ku knizke 😵 a pekne sa mi drzkajte a nespinte uz 😉

mirka20
13. máj 2009

ahojte 🙂
mel, aj ja gratulujem ku knizke a aj k tomu, ze ste ok. to spinenie moze byt sposobene tym, ze ta prehliadal, ale aj tym, ak si nahodou trochu nachladnuta.
terez, ok, dam vediet, ked budeme fit a dohodneme sa 😉 mrzi ma ta vasa noc, ale snad dnesna a aj tie dalsie budu lepsie. mlieko som este nedavala, len mliecne vyrobky zatial. ale to je tym, ze ja mam intoleranciu na mlieko, takze sa bojim 😔
marca, ako si na tom? uz mas dobre vysledky? 😕
my sme mali opat taku vseliaku noc, sa nam zas posuva prve kojenie, ale nie k ranu, ale k veceru 😝 vcera sme sa kojili prvykrat o jedenastej, predvcerom o polnoci a noc predtym o jednej. hlavne, ze ked sme boli u nasich, tak nemala problem prespat do druhej-tretej. asi je to fakt tou postelou, lebo teraz ju davam vecer spavat do postielky a zacala sa opat skor budit. a este sa musim pochvalit, ze sa uz zacina pustat a chodit sama. zatial to spravila len parkrat a len 2-3kroky, ale aj tak sme na nu hrdi 😵

marcaradko
13. máj 2009

alee kdeze,momentalne mam zapal priedusnici.....tak sa vytesujem....dostala som dalsie ATB.....vraj treba 😠 ☹ 😔 ....a tak,.....uvidiime co daaa leto 😒 ...no a na vysledky z borelii si musim pockat do oktobra 😅 🙄 ....dovtedy nema zmysel to kontrolovat,bo to skresluje ta liecba co som brala...

jankabelka
14. máj 2009

Dobré ránko babuľky 😉
Meliska, hlavne veľa oddychuj 🙂
Mirka, to musí byť super, keď sa Rebečka už púšťa sama chodiť 😅
Marca dúfam že sa rýchlo vyzdravieš

mirka20
14. máj 2009

ahojte 🙂
marca, silno drzim paste, nech uz sa vsetky choroby od teba poberu prec a nech uz sa aj ty mozes konecne tesit z rastuceho bruska a po 9 mesiacoch aj s maleho drobceka.
jani, hej,je to super, len musime davat vacsi pozor 😅
u nas nove nic. noc relat.dobra, takze som rada 🙂

jankabelka
15. máj 2009

Dobrý deň ako sa dnes mávate? u nás je zamračené, takže je tu akosi smutno 😖

terezicka
15. máj 2009

Krásny dník sa praje aj keď u nás je dosť zamračené 😅 Včera večer sa Lucka 1x sama posadila, teda bola na brušku, dala sa na 4 a potom zrazu už sedela 🙂 Ja som len tak kukala na ňu že akú šikovnicu šikovnú mám doma 😵 A dneska od rána skúša vždy na 4, len ešte musí prísť na ten princíp že sa musí aj pohybovať pritom a nie iba sa udržať. Ale ona na to určite rýchlo príde 😎

terezicka
15. máj 2009

Mirka prosím ťa keď chcem niečo vydražiť na mimiaukcie.sk, tak ako to mám robiť? Tam si kliknem že sledovať aukciu a keď sa blíži koniec tak potvrdím cenu alebo ako?