Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
4. jún 2008

Jaj kočky riaditeľ odišiel tak sme aj my s kolegyňou zdrhli na chvíľku do mesta 😀 Teda na takú dlhšiu hodinku 😀 A stihli sme sa vrátiť 10 minút pred ním 😅 Ale som si kúpila kabelku v meste, takže v pohode 😀
Sharlotta teda ty si fakt riadna, by som to na teba nepovedala že sa budeš takto báť doktorov a injekcií 😲

sharlotta
4. jún 2008

No, na mna by to nepovedalo viac ludi, keby som sa nepriznala. 😅 😕

terezicka
4. jún 2008

Ale aspoň sa priznáš a to sa cení 😉

terezicka
4. jún 2008

Ste sa stratili všetky? 😕

pipika
4. jún 2008

Ahoj!
Ja so este tu. 😖

pahu
4. jún 2008

Už som tu 😀
Sharlott, môj nový kolega dnes bol na vstupnej prehliadke, a povedal mi, že zajtra tam musí ísť ešte raz... Tak som vyzvedala prečo a on chudiatko má panický strach z ihiel a odpadol im tam, takže mu nemohli urobiť EKG 😉

sharlotta
4. jún 2008

No, poznam... 😖 a neodpovedas mi na otazky... 😒

pahu
4. jún 2008

Sharlott, nepamätám sa.. Iba na tieto 😀
Auto = KIA Ceed, 1,4
Meeting = kedykoľvek, ja som freeeeeee 😀

Ešte niečo?

sharlotta
4. jún 2008

No vidiiiiiiis, som sa dockala odpovede. Ja som free v piatok, sobotu, nedelu.

vejinka
4. jún 2008

dievcata nepravidelna davka virusikov len pre vas..TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

terezicka
5. jún 2008

Dobré ránko babenky 🙂 Dneska sa mi hrozne nechcelo ani z postele vstať a keď som ešte aj počula že prší tak to už vôbec...Tu je tak škaredo zamračené a ja chcem radšej aby nám pekne svietilo slniečko...
Včera mi písala Mirka, že im nejde doma internet a že sa nevie teda k nám dostať na MK, ale že všetky vás pozdravuje 🙂

jankabelka
5. jún 2008

Dobré ránko babule 🙂
Terezka ani mne sa dnes nechcelo vstávať, a najradšej by som zalomila aj na stole

terezicka
5. jún 2008

Janka ani nevrav, ja ani nevidím či vôbec dobre píšem čo píšem 🙄 A Marek sa ma hneď ráno pýtal že čo mi je, lebo som ani nevedela čo si obliecť do takéhoto počasia...Ale teraz som sa najedla tak mi snáď bude aspoň o dačo lepšie 😅

zabka
5. jún 2008

Pekne ranko babule... aj ked uprsane... 😒

terezicka
5. jún 2008

Ahoj Žabka aj u vás je na figu počasie? 🙄

nellie_
5. jún 2008

Ahojte babenky...
aj u nas je skaredo, ale zatial neprsi, len je zamracene....
tak mam za sebou dalsie 2 hnusne injekcie, dufam ze zajtra budu posledne 2 a nebudem musiet pokracovat aj buduci tyzden a ze v pondelok na sone povie ze ta svinucha cysta je fuc.. 😅

pahu
5. jún 2008

Ahojte 😀

Terez, len sa pekne začni usmievať, však aj Emuška je určite smutná keď si aj ty 😀
Janka, tak si polož hlavičku na stôl a podriemkaj si 😵

Nellie, už ich nebudeš potrebovať, už nemáš tú cystu...
Zabka ahojky 😀

nellie_
5. jún 2008

A u nas uz vyslo slniecko.. 😎 .no nechcem to zakriknut.. 🤐

zaza_na
5. jún 2008

dobre ranko 😉
u nas je zatial pekne a svieti slniecko, vsak janka? 😝
terezka, pekne meno ste vybrali pre dcerku 😵 a neboj, dnesok rychlo ubehne a zajtra je uz piatok a vikend pred nami 😝
nellie, duf 😝 m, ze uz nebudes musiet pichat. chodis niekam pichat ci sama si musis? 😲
ja som vcera bola v nemocke dohodnut sa na tu sekciu. tak mam prist 12.6. tak to vyzera, ze to bude nas datum 😵

pahu
5. jún 2008

Zazi, pekný dátum máte 😉

A u nás slniečko ešte nevyšlo, ale aspoň prestalo pršať 😉

terezicka
5. jún 2008

Zuzka ahojky teda tajto o týždeň by si už malú mohla mať aj pri sebe?
Pahu, Nellie ahojky 🙂

jankabelka
5. jún 2008

Ahojte kočky,
Zuzka veru áno svieti krásne slniečko a dátum máte veľmi pekný 🙂

sharlotta
5. jún 2008

Ahojte 😉

pahu
5. jún 2008

Sharlott, dnes idem na otváranie Lake Side pri Kuchajde, zajtra máme babskú jazdu ho Harleya a v sobotu fičíme večer na chalupu 😉 Takže až niekedy budúci týždeň 😀

terezicka
5. jún 2008

Teda Pahu ty máš stále taký nabitý program 😀

pahu
5. jún 2008

Terez, ozaj.. Včera som dostala 2 lístky na koncert Elánu na teraz v piatok v Inchebe. Nechcela by si ich? Ja ísť nemôžem, mám iný program... Hmmm??? Ale sú na státie.. Bohužiaľ... 😵

sharlotta
5. jún 2008

Pahu, mne pridu buduci stvrtok rodicia, lebo v sobotu mam promocie. 😉 A dovezu nam aj nase nove autiiiicko. 😵 A budem mat klimu, ha, sa tesim. Ale mi bude luto za mojim Milanom(Tico), som sa nanho citovo naviazala. ☹

zaza_na
5. jún 2008

dakujem babenky 😀 aj mne sa datum paci. som zvedava, ci dovtedy vydrzime pokope. som si vcera predsavzala, ze teraz uz len oddychujem; pre istotu 😀
sharlotta, klima je super. si ju neviem vynachvalit v tychto horucavach 😝

pahu
5. jún 2008

Sharlott, a kam dáš Milana? 😕 Chudiatko, to ho len takto odstrčíš?? 😀

Zazi, len pekne oddychuj, keď už bude Lili na svete, asi si veľmi nepooddychuješ 😀 😀 😀

terezicka
5. jún 2008

Pahu ďakujem pekne ale toľko by som isto nevydržala stáť a nie ešte pri tej mase ľudí 😅
Zuzka tak super, už sa isto tešíte na maličkú veľmi však?
Sharlotta a ty si už neskončila jednu VŠ?Mne sa zdá že ty už titul máš