• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Nelli,ja ich vkladam do posvy,ale sa stalo,ze som ich zhltla,no vtedy bola zabava. :grinning: Strasne sa mi tocila hlava.
20. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milacik tento tyzden makam ako fretka, vcera som sice mala pol dna volno ale hned som zaspala... ale predtym som bola akurat tam kuki, kupila som si 2 tricka (jedno 150,-) a som z nich vytesena... a este aj take 3/4 rifle... ale vacsie aby sa mi tam v lete este zmestilo brusko hehehe, aj tricka su take superske ze aj ked budem tehu tak to bude fajn...

sa pripravujem co , ako keby som to uz mala iste... iste je len to ze idem zajtra na 1 kontrolu tak som zvedava co mi povedaia...
20. máj 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ja sa tak bavim uz druhy tyzden.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne ich kazala jest....takze sa citim vzdy ako nadrogovana..vecer to je pohoda lebo si lahnem doma, ale v kancli je to vzdy sranda...to si vzdy pockam nech to prejde a idem pracovat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Nellie si dobre odbila kolegu s tým kakaním :grinning:
Bianka to je dobre že si kúpila väčšie, v lete ich potom super využiješ :slight_smile:
Inak mne sú teiž lepšie tie na gumičky čo sa dajú posúvať, ja bedrové ani normálne nemusím a tehotenské vôbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelli aspon mas zabavu. :grinning:
Bianka,tak ak budes mat cas zastav sa,ale prosim nie az na materskej,ok? Vtedy tu uz urcite nebudem. Myslim na teba zajtra. :wink:
20. máj 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez ja im vzdy barsčo tresknem....ked sa tak blbo pytaju.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipika, neboj do maturity tvojho milacika to stihnem hehehehe... mozno bud.tyzden, neboj ukazem sa...
20. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie s tebou musí byť veru sranda :grinning: Teba by som chcela za kolegyňu :slight_smile:
20. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ale ste sa rozpísali :grinning:
20. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli a co na blbu otazku blba odpoved... moje heslo...
20. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka moja reč... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

terez co ty vies mozno po materských sa raz z nás stanú kolegynky....a potom si uzijeme zábavy.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie budem veľmi rada, už sa teším na tie výbuchy smiechu :grinning:
20. máj 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PAhu máš krásny grafík tak silno džím päste :slight_smile:
20. máj 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ale ja by som vás všetky zobrala za kolegynky :slight_smile:
20. máj 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ďakujem, nemyslím si to, ale teda ďakujem :grinning: Na moje sjúsenosti s meraniami mám dosť nízku BT :dizzy_face:
20. máj 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu hej tvoj grafik vypada velmi nadejne.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj

Terez to si piš.. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte co znamena pripravy V
20. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu kašli na BT, hlavne nech to vyjde a BT nech je aká je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nellie už si to píšem :grinning:
20. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez jasnačka :wink: Dúfam stále, že idem pokaziť hlúpe štatistiky na úspešnosť IUI, už o týždeň to budeme vedieť :wink:

Nellie, díkes... :grinning:
20. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu super ze uz o tyzden..inak mame tusim skoro rovnaky cyklus ze??? ja som dnes 20DC a 7DPO a tiez stale verim ze nam to vyjde tento mesiac aj ma stale boli spodok bruska take pichanie a tlak tam citim a aj ten divny vytok dneska mliecny husty - ale potom radsej uvazujem realne a pripisujem to tomu nachladnutiu... :frowning2:
20. máj 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka, ja ti presne neviem, zacala som sem chodit ked bola štvorka,ale proste piseme tu tehulky aj netehulky, takze ten nazov nema ziadny špeciálny význam....teda aspon myslim... :wink: :sweat_smile:
20. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tusim ste nejak zaneprazdnene a pisem si sama so sebou ale toto vam musim napisat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kolegyna dojde z vecka a vravi mi cela biela ze ona ma zeleny vytok...ja ze co - zeleny??, ze co si sexovala v trave a ta sa ti tam načgala či čo??? vravim jej chod to este očíhnuť dneska je zamracene asi zle vidis a ona dojde ze kupila si nove intimky neviem aku znacku a su zdola potlacene listocky zelene a to tie jej presvitali a ona sa uz obavala ze umiera... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka, no pripravy na snazilkovanie a neskor na tehu. Ja som absolvovala najprv psychicku predpripravu... :wink: na vsetko...
20. máj 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neliiiiiii, prosim ta kde robis ? ze by som si tak za den zbehla sa tam pobavit a zdvihnut naladu ..
20. máj 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dobreeee!
20. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka tu by si sa veru tak zabavilaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu je stále veselo u nás :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharlotta dakujem.musela si alebo si chcela?
20. máj 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som vam vedela ine príbehy písať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka, to je dlhy pribeh, ale ja som dlho deti nechcela v nejakej dohladnej dobe( a mozno aj v nedohladnej) a tak postupne som si zacala zvykat na myslienku, ze ok...az som dospela k rozhodnutiu, ze zaciname.
20. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok