• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
5. jún 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko... Dnes tu nikto nie je?
6. jún 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, ja som tu, len tu nastal total raňajší frmol :confounded: Ale už je kus kľud :slight_smile:
Žabka ako sa cítiš?
6. jún 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja dnes zase ucim ,len dve hodiny. Takze zacinam o 9:30, ale koncim az o 13:30. Ale pohoda...Len ked tu clovek sedi cely den a dokopy nic nerobi, tak je este viac unaveny, akoby robil. :sweat_smile:
6. jún 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta ahojky :slight_smile: To som aj ja tak bývala so začiatku v robote, že som dokopy nič nerobila a potom zrazu nával roboty a ja som bola z toho v šoku :astonished:
6. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tak sa mi nic nechce...aj by som mala znamky nahodit na internet, ale nechce sa mi... :confounded: Asi sa idem donutit...
6. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta ja som si akurát vyložila nohy na krabicu :grinning: A čakám kedy riaditeľ odíde, lebo som si doniesla z domu jednu knihu čo som začala čítať a včera som jej dala dokonca prednosť pred Ordináciou :astonished: Tak aj Marek vraví že tá kniha musí byť super keď ma tak zaujala :grinning: A keď tu nikto nebude tak si hádam môžem z nej aspoň trochu prečítať?
6. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si doniesla francuzstinu, ze sa budem ucit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A o com je ta kniha? Co budes robit cez vikend?
6. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló, ahojte :grinning:
Terez, akú knihu? :confused:
6. jún 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez dnes uz fajn vcera som bola na vysetreniach v albume mam fotecku zo sona... :wink:
6. jún 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta tá kniha sa volá Posledný svedok, je to o súdnej lekárne a detektívke - mám veľmi rada knihy z takéhoto prostredia :slight_smile:
No zajtra príde môj bratranec nás pozvať na svadbu :grinning: A Marek ide zajtra večer do roboty, takže nedeľu už budem tráviť sama s našou Emi v brušku :slight_smile:
6. jún 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez a este stale chodi tak na dlho prec?
6. jún 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, ani mne sa dnes nic nechce, ale nanestastie mam toho dnes vela :frowning2:
Terezicka: mala Emmka uz pocuva a kopka? :wink:
6. jún 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Meliska. A ako ste vy pokrocili s vasim bytikom? Co uz mate? My sme kupili auto, ale je este v PO, nasi nam ho privezu vo stvrtok bud. tyzden.
6. jún 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka idem hneď kuknúť fotku a dr ti dal aký termín?
Meliska včera som ju požalovala Marekovi a to na ňu zázračne účinkuje a už viackrát sa nám stalo že potom hneď začala kopkať :confused: Aj včera večer doma pekne kopkala, pozorovali sme bruško ako sa vlní :slight_smile: Ale 2x ma Emi tak kopla tam vnútri do niečoho čo ma zabolelo až som sa mykla :sweat_smile:
Sharlotta hej ešte stále, nejako sa nevie dostať bližšie k nám...Už sme sa viac ľudí pýtali, viacerí sľúbili pomôcť v jeho prestupe no zatiaľ je stále ticho...Zajtra večer ide a domov príde v stredu ráno :pensive:
6. jún 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sharlotta: no my uz mame vymalovane a uz takmer vsetko nutne mame. Teda okrem lustrov ale to nejak neriesime zatial, lebo tie co sa nam pacia tak su strasne drahe :sweat_smile: sak svietit sa da aj bez lustra, no nie?
Ale inak som vo faze, ze uz sijem zavesy, tak uz je to asik dobra faza :grinning: Dokonca aj kuchynu sme zrekonstruovali :wink: Aaaa pozor... uz mame aj 3 kvety :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dal mi taky akym mam aj tu povedal ze zatial aj velkost mimca sedi s danym tyzdnom... malicke ma 17 mm
6. jún 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka maličké je krásne, taká krásna machuľka je to :dizzy_face:
6. jún 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, my mame tiez 3 kvety. Ale 2 mi zdochli. Neviem preco, ale zdochynaju mi tam kvety. Zeby som si kupovala same samovrazedne? :confused: Sijes zavesy???? A to nemate roletky, ci co?....Ja sa tiez tak pytam, jak keby my sme mali...Ale planujeme kupit... :sweat_smile:
6. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta a odkedy kvety zdochýnajú??? :grinning:
6. jún 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkedy byvaju u mna... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: aka drobucka bodecka je to :wink: musi to byt super pocit vidiet svoju malu fazulku :slight_smile:
sharlotta: teba ich polievat :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo si kupit take co malo piju.... my mame zatial iba take kvety so symbolikou... rodinne stastie a money tree :grinning: :grinning: :grinning: tak dufam ze mi nezdochnu :sweat_smile:

terezicka: to je super, ze ste si nasli kopkaci system s Emi :wink:
6. jún 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polievam ich normalne, raz za tyzden...ja mam fialku, ktorej uz odumreli kvety,ale listy sa este drzia a mam aj tahacku, ktoru som tiez musela zredukovat, ale teraz sa celkom drzi.
6. jún 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, ja mám doma 9 kvetov a na balkóne 4 črepníky s rôznymi druhmy kvetov a na novom byte už sú na terase ťahavé muškáty v 6-tich dlhých črepníkoch :grinning: Zatiaľ mi zdochli len 2 kvetinky, teda začali zdochýňať, tak som ich previezla mamine, tá s nimi dokáže zázraky a sú nádherné.. Ale radšej som ich nechal už u nej :grinning:

Žabka, machuľka je peknučká :grinning:
6. jún 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme... No bolo to super doki mi ukazal ze kde ma hlavicku, srdiecko tak som bola rada... :dizzy_face:
6. jún 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta: fialka aj mne v robote kape, ale to asi kvoli tomu, ze ju pravidelne zalievame vsetci, tak je asi utopena :grinning:

pahu: ty si taka zahradkarka? :wink:

babulky musim ficat na meetingy... tak zatim pa
6. jún 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, tak to je teda super, ja z toho obrázku vidím naozaj iba fazuľku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co vy, kde ste sa stratili? Ja uz len posledna hodina a viiiiikend! :dizzy_face:
6. jún 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharli, ja som pracovala, potom obedovala a teraz zase trošku pracujem a flákam sa tu medzi Vami :grinning:

Meliska, ja kvety milujem :wink: Nie som záhradkárka, len oni určite cítia že ich ja mám rada, tak mi robia radosť :grinning:
6. jún 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu: ja mam ku kvetom trochu technickejsi pristup :slight_smile: akoze dam im vodu, ked treba presadim, obcas im vynadam, ze preco maju zlty alebo pokrceny listok... obcas ich pochvalim.... proste mame taky len kamaratsky vztah :wink: (ale len s nekvitnucimi rastlinkami) kvitnuce kvety moc nemusim, lebo som alergicka :sweat_smile:
6. jún 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok