Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
9. jún 2008

Mirka ahojky 🙂 Super to som veľmi rada že ste tak dobre dopadli na kĺbikoch 🙂 Tak sa teda dohodnute s Jankom a daj vedieť ako to vám vyhovuje, my sa prispôsobíme 🙂

mirka20
9. jún 2008

terez, tak sme sa s jankom dohodli na tento piatok, teda ak by vam to vyhovovalo

terezicka
9. jún 2008

Mirka myslím že v pohode môže byť, teda ak vám to vyhovuje...Marek síce teraz spí po nočnej, ale ja mu to poviem keď sa zobudí a on sa aj tak zariadí podľa toho ako ja poviem 😀 A ešte sa spýtam že o koľkej vám to vyhovuje? Aký máte s Rebekou cez deň režim? Lebo ja možno pôjdem do školy, ale ešte neviem isto...Ale určite až niekedy poobede ale tak že od koľkej to vám vyhovuje...A potom by som ti doniesla aj tie veci pre malú čo som ti bola spomínala a možno si niečo z toho aj vyberieš...

mirka20
9. jún 2008

terez, nas rezim s rebekou je taky, ze spime, ked sa nam chce, teda ked sa rebeke chce, takze rezim u nas nie je 😅 janko konci v robote okolo tretej, tak mozte prist niekedy po tretej

terezicka
9. jún 2008

Ok Mirka tak sme sa dohodli, ak budem v robote tak tu budem aj tak do 15-tej, čiže by sme prišli hneď po robote 😉 A ak bude škola tak sa zariadime tak aby bolo dobre 🙂
A čo chceš si pohladkať potom moje bruško? 😀 A môžme si Rebeku odfotiť?

terezicka
9. jún 2008

Dobre dievčatá tak sa s vami pomaly lúčim, zajtra som tu opäť 🙂 Teraz ma čaká behanie so sestrou po meste a vôbec sa mi nehce 😝 Totiž ideme v auguste na svadbu bratrancovi a moja 12-ročná sestra si nemá čo obliecť tak jej treba ísť niečo kúpiť...A viete aké ťažké je ulahodiť decku v jej veku? 😅 Som zvedavá či niečo normálne nájdeme 😝
Tak papa zajtra 😎

pahu
9. jún 2008

Mirka, supiš 😉 A1, to znie ako F1 😉
Hlavne sa s Terezko pofoťte aj s úsmevom na tvári, lebo ona tu má takú nejakú smutnú foto v pase 😉

mirka20
9. jún 2008

pavli, jasne, ze sa pofotime. uz sa na nich moc tesim a som velmi zvedava na jej brusko. ale chytat sa ho asi moc nebudem, lebo este by som nechcela, aby sa na mna nalepili tehu virusiky 😅

terezicka
10. jún 2008

Dobré ránko babenky 🙂 Ako pekne nám svieti slniečko 😎

jankabelka
10. jún 2008

Ahojte kočky 🙂

terezicka
10. jún 2008

Jani no už som si myslela že neprídeš 😖 Či ste zas mali poradu? Aj u nás je dnes o 10-tej, ale riaditeľ mi ešte nestihol oznámiť či tam mám ísť aj ja alebo nie...No čo už, stačí keď mi to povie 10:05 😲

jankabelka
10. jún 2008

Terezka včera som tu nebola, lebo mi bolo príšerne zle, tak som si včera pospinkala a dnes som tu v plnej zbroji 😉

terezicka
10. jún 2008

Janka a z čoho ti bolo zle? Ale dnes ti je už lepšie?

pahu
10. jún 2008

Janka, ty si tehuľka keď ti je zle? 😀

jankabelka
10. jún 2008

Ahoj Pahu, to by som bola veľmi rada 🙂
Ale asi som niečo z chuti zjedla a preto mi bolo zle, tak som grckal ako už dávno nie ☹

pipika
10. jún 2008

Ahojte 🙂

jankabelka
10. jún 2008

Ahoj Pipika ako sa máš?

pahu
10. jún 2008

Janka a ako vieš že nie si tehuľka? 😀

jankabelka
10. jún 2008

Neviem, ale myslím si že nie som 😉

zabka
10. jún 2008

Ahojky pekne ranko prajem.... 😉 😵

jankabelka
10. jún 2008

Ahoj Zabka

pipika
10. jún 2008

Janka,dakujem,mam sa fajn. Keby ta alergia nebola..... ☹

pahu
10. jún 2008

Ahoj Pipi 😉 Alergia? Rýchlo na ňu zabudni ty tehuľka 😀

Ahoj Zabka, co nové? 😵

zabka
10. jún 2008

Ani nic nove, ale vy sa pochvalte.. 😉

pahu
10. jún 2008

Zabka, tak to bola suchá odpoveď, ako počasie 😀 Ja som teda 13.DC, stále na antikoncepcii, ešte 8 dní a potom začínam s 1.injekciou 😀

sharlotta
10. jún 2008

Ahojte. 😉 Ako sa mate?

pahu
10. jún 2008

Ahoj Sharlott 😉 Počuj, nechceš si začať merať BT? Alebo aktívne chcieť otehotnieť? Aspoň by som tu každý mesiac nesedela sama ako na ihlách 😀

sharlotta
10. jún 2008

Nie, nechcem si merat BT, aj tak viem, kedy mam ovu, takze je to relativne zbytocne. Ale si myslim, ze by ma meranie BT dostalo do zbytocneho stresu. Chcem to nechat tak, pohodovo...ked bude, bude, ked nie, tak nie...Inak asi budem menit robotu, ale nie som si ista, ci tu robotu chcem, lebo by to bola robota sekretarky, ale podstatne lepsie zaplatena, ako toto tu a prac. doba od 8-16, ale aj tak...Na toto som ja studovala VS? 😖

meliska
10. jún 2008

Ahojte babenky

Sharlotta: cauko, ty chces menit robotku? 😨

meliska
10. jún 2008

sharlotta: kuknem ci u nas nieco nemaju volne 😉