• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
halooo je tu niekto? :slight_smile:
11. jún 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja, ja, ja! Ja som!
11. jún 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale za chvilu idem pre mangel :grinning: Lebo sme akosi zabudli zaplatit mechanikovi a dnes volal, ze ci by sme mu uz nedoniesli tie peniaze :sweat_smile: Tak mu idem donies afto a ja idem elektrickou ucit. Taaak sa mi chce spat. :rolling_eyes:
11. jún 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuha ides ucit elektrickou....? brutalne metody mas :grinning:
11. jún 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko fešandy :slight_smile:
12. jún 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
fiha, to tu este nikto nie je? ja som PRVA? :astonished: :grinning: tak to je urcite prvy aj poslednykrat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako ste spali? ja celkom dobre. pomaly sa uz chystam do nemocky a idem sa okupat. vam poviem teda, som aj dost nervozna... :sweat_smile:
12. jún 2008 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, tak predsa si ma predbehla terezka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ahojky noi vidíš síce oba o pár sekúnd ale predbehla som ťa :grinning: Moja zlatá veľmi tu na teba budeme myslieť, ty máš číslo na Pahu však? Tak keď budeš vedieť že kedy budeš mať maličkú pri sebe tak nám daj vedieť dobre?
12. jún 2008 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze dam vediet terezka. a mozno sa bude dat mat aj notebook na izbe a budu mat internet. tak ak mi dnes nebudu nic robit, poprosim manzela nech mi ho donesie a budem visiet na nete :grinning:
xcela by som si dat 1-lozkovu izbu, aby ma mohol ist hocikedy pozriet :dizzy_face:
12. jún 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka jasné pokiaľ sa bude dať, tak radšej nech máš viac súkromia...A po koľkých dňoch po cisárskom tam púšťajú domov?
12. jún 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky :slight_smile:
Tak vidím, že Zuzanka sa už balí, budeme ti silno držať palčeky :wink:
12. jún 2008 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ahojky :wink:
12. jún 2008 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Terezka ako si sa vyhajala?
12. jún 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani celkom dobre, túto noc Emi bola kľudná - asi si potrebuje po včerajšku poriadne oddýchnuť :grinning: Ale za to by som veru ešte spala :sweat_smile: No zajtra môžem spať do 7, lebo idem potom na chvíľu do školy, tak mám zajtra dovču celý deň :grinning: A poobede ideme k Mirke :wink:
12. jún 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka :wink: dakujem za drzanie palcekov :dizzy_face: a ty sa ako mas?
terezka, neviem po kolkych dnoch. zavisi asi aj od komplikacii a ci bude miminko vporiadku, ale ratam ze po takych 4-5tich dnoch...
12. jún 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka tak ty určite nebudeš mať žiadne komplikácie a ani malá, čiže tak v pondelok - utorok - stredu by si mohla byť už aj doma :slight_smile:
12. jún 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime terez, kedy sa rozhodnu spravit cisarsky (ak si to s nim nerozmyslia :rolling_eyes: ), ale predpokladam, ze mozno az zajtra. na vikend to urcite nebudu nechavat a cez vikend by som tam zbytocne vylihovala, tak urcite to nenechaju na pondelok alebo tak... tak ratam, ze v stredu najneskor by sme mohli ist domov...
ale pre istotu sa dnes nenajem. keby daco.. :wink:
12. jún 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka veď si myslím že po príchode do nemocky ti povedia kedy ti spravia sekciu...A na koľkú máš byť v nemocke?
12. jún 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, a ja som si myslela, ze chodim skoro do prace...
Zazi, tfuj, tfuj, nech vsetko dobre dopadne. Drzim palce!
12. jún 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sharlotta :wink:
terezka, mam tam byt 8.30. onedlho pride manzel a odvezie ma tam
12. jún 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta ahojky, ty chodíš skoro do práce? :grinning: Ja tu budem v pondelok už pred 6-tou :sweat_smile:
Zuzka budeme veľmi veľmi veľmi na vás obidve myslieť a ačakať na správy
12. jún 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka pred 6? :rolling_eyes: To tam spis? Kolko ti trva cesta? Ty chodis autom, vsak?
12. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta preto pred 6, lebo Marek ide v pondelok ráno do roboty a vtedy chodíme z domu spolu autom...Inak prídem do roboty až okolo 6:30, ale v pondelok to bude výnimočne skôr :sweat_smile:
12. jún 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babenky, manzel je tu. ja sa teda zberam. ozvem sa, ked sa bude dat. papa a pozdravujte ostatne :wink:
12. jún 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Zuzka, držkajte sa :slight_smile:
12. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, drz sa!

Viete, co som ja vcera urobila? :astonished: Vcera vcere som sa isla prezliect do pyzama a este ist na vecko a prisla som do kupelne, tricko zo seba som som si vyzliekla, otvorila poklop na wc a sup ho tam! :sweat_smile: A isla som si sadnut na kos na pradlo... :sweat_smile: Uz nech su prazdniny!
12. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Sharlotta to sa ti podaril dobrý kúsok :grinning:
12. jún 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, pomyslela som si, ze uz musim byt velmi mimo, ked uz vyhadzujem tricka do zachoda... :sweat_smile:

Terezicka, ty robis v skole, ked si dobre pamatam? Ci som zase mimo? :confused:
12. jún 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta - si mimo :grinning: V škole robíš ty alebo si nepamätáš? :grinning:
12. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja viem, ze neucis, ale preco som si vzdy myselala, ze robis v skole na sekretariate? :confused: Alebo som nieco zle pochopila? :confused:
12. jún 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok