Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
11. jún 2008

halooo je tu niekto? 🙂

sharlotta
11. jún 2008

Ja, ja, ja! Ja som!

sharlotta
11. jún 2008

Ale za chvilu idem pre mangel 😀 Lebo sme akosi zabudli zaplatit mechanikovi a dnes volal, ze ci by sme mu uz nedoniesli tie peniaze 😅 Tak mu idem donies afto a ja idem elektrickou ucit. Taaak sa mi chce spat. 🙄

meliska
11. jún 2008

fuuha ides ucit elektrickou....? brutalne metody mas 😀

terezicka
12. jún 2008

Dobré ránko fešandy 🙂

zaza_na
12. jún 2008

dobre ranko 😉
fiha, to tu este nikto nie je? ja som PRVA? 😲 😀 tak to je urcite prvy aj poslednykrat... 😝
ako ste spali? ja celkom dobre. pomaly sa uz chystam do nemocky a idem sa okupat. vam poviem teda, som aj dost nervozna... 😅

zaza_na
12. jún 2008

hihi, tak predsa si ma predbehla terezka 😝

terezicka
12. jún 2008

Zuzka ahojky noi vidíš síce oba o pár sekúnd ale predbehla som ťa 😀 Moja zlatá veľmi tu na teba budeme myslieť, ty máš číslo na Pahu však? Tak keď budeš vedieť že kedy budeš mať maličkú pri sebe tak nám daj vedieť dobre?

zaza_na
12. jún 2008

jasne ze dam vediet terezka. a mozno sa bude dat mat aj notebook na izbe a budu mat internet. tak ak mi dnes nebudu nic robit, poprosim manzela nech mi ho donesie a budem visiet na nete 😀
xcela by som si dat 1-lozkovu izbu, aby ma mohol ist hocikedy pozriet 😵

terezicka
12. jún 2008

Zuzka jasné pokiaľ sa bude dať, tak radšej nech máš viac súkromia...A po koľkých dňoch po cisárskom tam púšťajú domov?

jankabelka
12. jún 2008

Dobré ránko kočky 🙂
Tak vidím, že Zuzanka sa už balí, budeme ti silno držať palčeky 😉

terezicka
12. jún 2008

Janka ahojky 😉

jankabelka
12. jún 2008

Ahoj Terezka ako si sa vyhajala?

terezicka
12. jún 2008

Jani celkom dobre, túto noc Emi bola kľudná - asi si potrebuje po včerajšku poriadne oddýchnuť 😀 Ale za to by som veru ešte spala 😅 No zajtra môžem spať do 7, lebo idem potom na chvíľu do školy, tak mám zajtra dovču celý deň 😀 A poobede ideme k Mirke 😉

zaza_na
12. jún 2008

ahoj janka 😉 dakujem za drzanie palcekov 😵 a ty sa ako mas?
terezka, neviem po kolkych dnoch. zavisi asi aj od komplikacii a ci bude miminko vporiadku, ale ratam ze po takych 4-5tich dnoch...

terezicka
12. jún 2008

Zuzka tak ty určite nebudeš mať žiadne komplikácie a ani malá, čiže tak v pondelok - utorok - stredu by si mohla byť už aj doma 🙂

zaza_na
12. jún 2008

no uvidime terez, kedy sa rozhodnu spravit cisarsky (ak si to s nim nerozmyslia 🙄 ), ale predpokladam, ze mozno az zajtra. na vikend to urcite nebudu nechavat a cez vikend by som tam zbytocne vylihovala, tak urcite to nenechaju na pondelok alebo tak... tak ratam, ze v stredu najneskor by sme mohli ist domov...
ale pre istotu sa dnes nenajem. keby daco.. 😉

terezicka
12. jún 2008

Zuzka veď si myslím že po príchode do nemocky ti povedia kedy ti spravia sekciu...A na koľkú máš byť v nemocke?

sharlotta
12. jún 2008

Ahojte, a ja som si myslela, ze chodim skoro do prace...
Zazi, tfuj, tfuj, nech vsetko dobre dopadne. Drzim palce!

zaza_na
12. jún 2008

dakujem sharlotta 😉
terezka, mam tam byt 8.30. onedlho pride manzel a odvezie ma tam

terezicka
12. jún 2008

Sharlotta ahojky, ty chodíš skoro do práce? 😀 Ja tu budem v pondelok už pred 6-tou 😅
Zuzka budeme veľmi veľmi veľmi na vás obidve myslieť a ačakať na správy

sharlotta
12. jún 2008

Terezka pred 6? 🙄 To tam spis? Kolko ti trva cesta? Ty chodis autom, vsak?

terezicka
12. jún 2008

Sharlotta preto pred 6, lebo Marek ide v pondelok ráno do roboty a vtedy chodíme z domu spolu autom...Inak prídem do roboty až okolo 6:30, ale v pondelok to bude výnimočne skôr 😅

zaza_na
12. jún 2008

tak babenky, manzel je tu. ja sa teda zberam. ozvem sa, ked sa bude dat. papa a pozdravujte ostatne 😉

terezicka
12. jún 2008

Pa Zuzka, držkajte sa 🙂

sharlotta
12. jún 2008

Zuzi, drz sa!

Viete, co som ja vcera urobila? 😲 Vcera vcere som sa isla prezliect do pyzama a este ist na vecko a prisla som do kupelne, tricko zo seba som som si vyzliekla, otvorila poklop na wc a sup ho tam! 😅 A isla som si sadnut na kos na pradlo... 😅 Uz nech su prazdniny!

terezicka
12. jún 2008

Teda Sharlotta to sa ti podaril dobrý kúsok 😀

sharlotta
12. jún 2008

No, pomyslela som si, ze uz musim byt velmi mimo, ked uz vyhadzujem tricka do zachoda... 😅

Terezicka, ty robis v skole, ked si dobre pamatam? Ci som zase mimo? 😕

terezicka
12. jún 2008

Sharlotta - si mimo 😀 V škole robíš ty alebo si nepamätáš? 😀

sharlotta
12. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja viem, ze neucis, ale preco som si vzdy myselala, ze robis v skole na sekretariate? 😕 Alebo som nieco zle pochopila? 😕