• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Sharlotta polku z toho čo si napísala je pravda - robím na sekretariáte ale nie v škole :grinning: Robím u cestárov - na ktorých všetci nadávajú :angry: A ja na našich chlapov nedám dopustiť
12. jún 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaj...Uz si spominam :sweat_smile: Idem si asi dat este jednu kavu...Esteze som trafila dnes do prace...
12. jún 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Sharlotta tak to bol dneska teda pre teba úspech a ozaj si v dobrej škole? :grinning:
12. jún 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:
sharlotta: ty si expert, ale je fajn, ze vzdy trafis na MK :grinning:
12. jún 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš Meliska to je ńaozaj pre dnešný deň pre Sharlottu obdivuhodný výkon že na MK došla bez problémov a ešte aj do dobrej témy :grinning:
12. jún 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka: to uz su reflexy :grinning: uz aj ja mam taky vypestovany, zacalo to na moja svadba, kde som stravila rok, potom na chvilku modrastrecha a teraz som tu :grinning: pekne postupne vybudovany reflex
12. jún 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahuuuu: som kukla tvoj albumik, to toto vsetko si ides pichat.....? brekekekeeee
12. jún 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska a keď nejde ani jedna stránka tak vtedy je to pohroma však? Úplná katastrofa :confounded:
12. jún 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka: no to mas pravdu.... potom len kazdych 15 min kontrolujem, ci sa to nahodou nezmenilo
ale na mojusvadbu uz moc nechodim, uz som tam stara nevesta :grinning:
12. jún 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: To my sme uz total stare nevesty, uz si ani svadbu nepamatame :grinning:
12. jún 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
SWharlott, ty popleto :grinning:

Meliska, áno.... Teda okrem Utrogestanu, to sa vkladá tam dole do vnútra :confused: :fearful: Už asi chápete, že som v strese :grinning:
12. jún 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, ja by som bola uz na mraky z toho...
12. jún 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta ale predsa si len aspoň dačo zo svadby dúfam pamätáš :grinning:
Pahu ahojky, no poviem ti pravdu že ti nezávidím toľko všetkého čo máš na tej jednej fotke, blé :sweat_smile:
12. jún 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, ja som na mraky... Odráža sa to na mojom zažívaní, ja si totiž stres prechádzam cez žalúdok a črevá :grinning:

terez, bojim bojim, no ale keďže viem, čo ma potom čaká, tak sa teším :grinning:
12. jún 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem si pozrieť na nete aspoň dačo čo bolo v Lets Dance v nedeľu, tak potom sa ozvem :grinning:
12. jún 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu: to chce kliiiiid :wink: predstav si ten vysnivany ciel... :sunglasses: drzim palceky nech tie injekcie moc nestipu ale hlavne nech zaberuuu co najskor :slight_smile:
12. jún 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez? Normálne si nás vymenila za môjho zamestnávateľa???? Oki, aspoň bude dobrá návštevnosť webu :grinning: Nejaké prémie :grinning:
pahu: ty si taka nasa drogistka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
musim ist trosku popracovat, neskor sa k vam zasa pridam :slight_smile:
12. jún 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska, feťáčka? :grinning: A jasné, však to kvôli tomu cieľu robím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam restiku na promocie, bleeee, neviem, kam mam ist... :frowning2: Pre mna je podstatnejsie dobre jedlo...ako prostredie. Pahu, ty si z BA, porad daco. My mame plan ist do Furmanky v Cunove, ale tam to nevyzera bohvieako.
12. jún 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto ma nema rad :frowning2:
12. jún 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ta mam rada, ale netusim kam by ste mohli ist. :slight_smile:
12. jún 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky :wink: Som z toho uz v strese, v sobotu mam promocie a nemam zajednanu restauraciu. :confounded: Surfujem po nete a neviem si vybrat. :unamused:
12. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada by som ti poradila, ale my do BA moc nechodime. A keby si sa popozerala po okoli. Myslim tym male dedinky.
12. jún 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa chodime najest lacno a dobre a vela. :slight_smile: Takze ja neviem, kam sa da ist na taku akciu. :unamused:
12. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, a pre koľko ľudí? A aký druh papkanice? :wink: Ja viem o veľa reštikách :grinning:
12. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, no tak mi porad, pre 8 ludi, jedno jedlo do cca max 170sk, najlepsie v peeetrzke, Oaza uz je obsadena...
12. jún 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papkanica? Skor masko a slovenske. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, mrkni sa na reštauráciu mýtny domček-petržalský koniec starého mosta, dá sa tam sedieť aj vonku aj vnútri.... majú aj webovú stránku, alebo ja som mala promócie v Danubius reštaurácii, to je na nábreží ale na mestskej strane pri múzeu, alebo som mala svadbu na lodi MARINA, tam je krásne prostredie, sedíš na teraske... Ale tam je to myslím trochu drahšie... :grinning:
12. jún 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok