Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
12. jún 2008

Idem vygooglit. pozerala som Dominiku, ale nie su na nu prilis dobre referencie. A tu Furmanku poznas? A este som rozmyslala nad Vodnikom na Zlatych pieskoch, ale tam nemaju stol pre 8 ludi. ☹

pahu
12. jún 2008

Sharlott a tenis pub? To je hmmm nejaký mlyn..., idem nájsť na nich kontakt...

Ale u Vodníka predsa majú terasu, kde určite 8 ľudí zmestia... 😠

mirka20
12. jún 2008

ahojte 😵
tak som vas prisla na chvilocku kuknut, kym mala spi. vcera sme boli na nasom prvom vylete, vo zvolene v metre. mala bola uplne super. celu cestu prespala, potom bola u starkeho ako medik a cestou spat opat spinkala. super vylet.
tak uz aj zuzka to ma o chvilu za sebou. som zvedava, kedy bude mala lili na svete. terez, nechcem ta strasit, ale uz si na rade 😉

marse
12. jún 2008

ahoj mirka, mala je krasne slniecko a ako citam robi samu radost 🙂 super len nech je zdravucka 😵

mirka20
12. jún 2008

marse, dakujeme. tebe sa to uz tiez riadne blizi. silno drzim paste, nech je porod rychly a s co najmenej bolestivy a nech ste s malou laurinkou obe zdravucke 😉

marse
12. jún 2008

dakujeme moc, buduci tyzden mi to idu uz vyvolat tak dufam ze vsetko bude bezproblemov a rychle 🙂

pahu
12. jún 2008

Marse, máš obrovské brušinko 😀 Ale to je z 35tt, ešte si ho raz cvakni, nech sa pokocháme 😀 😀 😀 a ty budeš mať pamiatku 😉

Takže, najbližšie rodí Zazka - dnes alebo zajtra, potom Marse, potom Terez, potom ja - lebo už budem tehu budúci mesiac, potom Janka a potom sharlotta 😀

zabka
12. jún 2008

Pekny dnik prajem a ja ?????

pipika
12. jún 2008

Pahu a co ja a zabka? Na nas si zabudla. ☹

terezicka
12. jún 2008

Tak som s5, video som si pozrela a bola som si kúpiť aj obed s kolegom 😀
Mirka nestrašíš ma neboj, ja sa už veľmi teším kedy bude Emi pri nás 😵

zabka
12. jún 2008

No veru... 😢

sharlotta
12. jún 2008

No, uz mam rezervovany ten Mytny domcek, dakujem Pahu 😀 milujeeeem ta!

pahu
12. jún 2008

Pipi, Zabka, to je asi preto, že ma zanedbávate... 😒 ☹

Oprava:
1. Zazka
2. Marse
3. Terez
4. Pipika
5. Zabka
6. ja
7. Janka
8. Sharlotta - vidíš? Stále ti nechávam dosť času 😀 Aže ma miluješ? hmmm, oki, beriem na vedomie a keď ma doma odkopnú nasáčkujem sa k vám 😀

terezicka
12. jún 2008

Žabka a Pipika ja som na vás nezabudla nebojte sa 🙂 Veď po mne nasledujete vy dve 🙂
A Sharlotta ty sa nezabudni pripraviť na otehotnenie v najbližšej dobe aby si dodržala poradie 😀

jankabelka
12. jún 2008

Ahojte kočky, boli sme na obede 🙂
Teda Pahu dobré poradie si zvolila, len dúfam že ja nesklamem

terezicka
12. jún 2008

Pahu ale už viac Sharlottu neposuň, nedovoľ aby ju niekto predbehol 😀

pipika
12. jún 2008

Pahu, kto ta zanedbava? Ja?
Iba pre teba: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂

terezicka
12. jún 2008

Pahu akoto že Mesto tieňov zajtra končí???? 😠 Vybav mi ešte jeho ďalšie časti prosím 😅

marse
12. jún 2008

pahu jasne neboj, este chystam urobit posledne fotecky 😉 a ani nehovor mam obrovske brucho a uz by som sa ho rada zbavila, ale tychto poslednych par dni si uzivam 🙂 ale je sranda ze pri Viki som pribrala 16kg a mala som ovela mensie brusko ako teraz ked mam len +10kg 😅

terezicka tak ako sa citis??? vsetko v pohodke??? buduci tyzden ti zacina uz treti trimester, ze??? ako to len leti madonamia 😀

terezicka
12. jún 2008

Marse moja zlatá ani nevrav, veď ešte len včera sa mi zdá že som neveriacky kukala na dve // na teste 😲 A zrazu tu mám pri mene že 26tt 😅 A 3 triemster začína od 27tt? Lebo toto nejako neovládam, mňa keď sa dakto spýta že v koľkom mesiaci som tak poviem v ktorm som týždni a nech si to ráta kto chce ako chce 😀
A ty to ešte zvládaš? Vikinka sa už pripravuje na príchod sestričky?

marse
12. jún 2008

na www.tehotenstvo.academy.sk najdes presne podla PM v ktorom si tyzdni a pod ktory mesiac to spada , pisu ze 27tt je 7.mesiac tehulkovania...no pekne... ani mne sa nechce verit ze uz buduci tyzden budem dvojnasobna mama, mi to pride take nemozne k mojej osobe 😅 😀 ale velmi sa tesim.

Viki to je teraz taky blazonko, uz chysta hracky pre malu, pomaha s vecickami, uplne sa tesi, stale hovori ze moje babo, alebo sa pyta kedy sa Lala ( tak ju vola) narodi, no proste je zlata, tak som rada ze to berie takto , snazim sa aby na sestricku neziarlila, a preto ju do vsetkeho zapajam, a hovorim ze mi musi pomahat a podobne, celkom sa mi to dari, tak som rada 🙂

terezicka
12. jún 2008

Marse ako vieš že na budúci týždeň už bude Laurinka na svete? Ideš na cisársky alebo prečo?
A na tej stránke sa to ale vraj ráta podľa tých lunárnych mesiacov či ako...Takže ti poviem pravdu mám z toho zmätok, ale hlavne že Emi je v poriadku...Ale inak jedna baba v septembrovkách má v albume tabuľku podľa tt v ktorom si mesiaci a je tuším že keď ukončím 26tt+4 tak vtedy mi začne 7 mesiac 😖

pahu
12. jún 2008

Terez, proste si tehuľka zhruba začiatok 7.mesiaca 😀

Marse, možno keď si vtedy toľko pribrala, nevyskočilo ti bruško, ale sa to nejako rozložilo všade okolo 😀

marse
12. jún 2008

tak teraz som z toho debil aj ja 😀 to je jedno v ktorom si tyzdni alebo mesiaci hlavne ze SI a mala je OK 😵

idu mi vyvolat porod, ale klasicky ziadny cisarak. je to koli tomu ze som uz od 30tt otvorena a stale viac a viac sa mi skracuje krcok a otvorena som tiez stale viac, a kedze sa teraz citim dobre, tak dr. povedal ze to mozeme urobit a necakat na nejake komplikacie lebo ja mozem porodit zevraj kazdu chvilu a tych 10 zostavajucich dni uz nehraju velku rolu, tehu mam donosene mala je primerane aj velka a vsetko tak to urobi.
a ja si myslim ze aj koli tomu ze ja ho mam zamluveneho a kedze nechce prist o peniazky a tak sa radsej dohodneme na termine aby tam bol a hotovo.

pahu
12. jún 2008

Marse, dobre si si to vymyslela 😀

marse
12. jún 2008

pahu vsetko je mozne, lebo to co nosim za sebou je nieco ako velka prirucna batozina 😀

terezicka
12. jún 2008

Marse a už vieš aj presne kedy ti vyvolajú pôrod?

marse
12. jún 2008

pahu mojko to ja nie to ten doktor je pekny vychcalek 😀 😀

marse
12. jún 2008

v utorok idem na poradnu do nemocky a vsetko sa dohodneme, ale zrejme stredu rano pojdem na prijem a uvidim ako rychlo sa to spusti ci budem rodit este v stredu vecer alebo sa to zbehne az vo stvrtok , to je vo hviezdach ale tieto dni idu do uvahy 🙂

terezicka
12. jún 2008

Fíha Marse tak tento týždeň bude mať Zuzka pri sebe maličkú, budúci týždeň už aj ty 😵 To je tak super ja sa teším 😵