• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Marse, možno budeš rodiť na Pavlínku? To je ale až 22.6.... Nevydržíš??? :grinning: :grinning: :grinning:

terez, Zazka sa stále neozvala? Už nech to má za sebou :wink: Dúfam že mi čoskoro pípne sms od jej manžela :grinning:
12. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky,
nam sa dnes narodil synovcek :wink: teda presnejsie manzelovi :wink:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2008 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Meliska tak gratulujem :wink: A dúfam, že sa postaráte o sesterničku alebo bratranca :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pahu ja by som aj vydrzala na Pavlinku ale vsetko zavisi ako sa rozhodne mala a lekar :grinning:
12. jún 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marse, ja viem, len som sa pripomenula, aby ste mi zagratulovali k meninám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pohu: neboj postarame, ale nie skor ako sharlotta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pohu=pahu :sweat_smile:
12. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pahu ak budem este v nemocke tak ti napisem neskor dodatocne, snad to pochopis :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marse, to je akceptovateľné ospravedlnenie :grinning: A máš kontakt na niektorú z nás, aby si nám poslala SMS? :grinning:
12. jún 2008 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pahu nie nemam, z vas nemam dat komu info :pensive:
12. jún 2008 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marse, ty trdlo, píšem ti IP :grinning:
12. jún 2008 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá ja sa lúčim, idem už domkov :slight_smile: Pahu keď bdueš vedieť niečo o Zuzke tak mi prosím napíš lebo ja tu nebudem ani zajtra :confounded:
Mirka zajtra som doobedu trochu v škole, ale poobede po 15-tej prídeme a už sa veľmi tešíme :slight_smile:
pa babuľky a pekný víkend prajem :slight_smile:
12. jún 2008 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pahu a ja som Ti odpisala :grinning:
12. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Terez, jasnačka :grinning:
Marse, už som si ťa uložila :grinning:
12. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pahu, tesne za mna si mala zaradit Melisku, my tomame naplanovane spolu :wink: Alebo teda vedla mna...
12. jún 2008 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajojte babulky...ako mate?co nove???ja mam teraz taku mensiu dovcu....oddychujem....
12. jún 2008 o 17:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Annavi :wink: Neviem co je nove, asi zatial nic... Ty sa pochval :grinning:
12. jún 2008 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekne ranko prajem.... :dizzy_face:
13. jún 2008 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte! Vcera som isla spat o polnoci a teraz vyzeram asi takto :rolling_eyes: , ale som v praci len do 10:30, lebo su tu nasi...
A som dnes sama v kabinete, tak celkom relax...aspon ma nikto nebude oberat o pocitac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A moja mama chce, aby som s nou a svokrou isli nakupovat. :confounded: Neznaaaasam nakupovanie! A moja mama je taka, ze ona vojde do kazdeho obchodu. :confounded: :confused: :zipper_mouth: V tomto som uplne ako chlap, radsej by som namiesto nakupovania isla na pivo.
13. jún 2008 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky sharott, ja som dnes v praci tiez iba do 10.00, tak sa vytesujem... Ja nakupujem celkom rada len to by som musela mat pri sebe miliony.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zabka, si ma predbehla, budes v praci kratsie :wink:
13. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte babulky

tak ja sme dnes v praci dufam, ze iba do pol tretej :unamused: :wink:

sharlotta: pozdrav odomna mamcu :wink: sak ty si mozes sadnut na pivo a dievcence nech nakupuju :wink:
13. jún 2008 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Diky, diky, pozdravim. Sa ma vcera pytala, ci nemoze ist so mnou do roboty na hodinu, ze sa bude tvarit, ze je inspekcia :grinning:
13. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ozaj a Marek sa ako ma, kde on byva? Co robi? Kolko maju deti?
13. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: xi xi to by som chcela vidiet.... teda viem si to predstavit :grinning:
13. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pahu tu este asi nie je, aby nam povedala ci nevie nieco o Zazke :dizzy_face:
13. jún 2008 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boooze, vcera som tak spominala na skolku, to boli casy!Kokso a Kupelna este...Ty si chodila s Vladom do triedy, nie?
13. jún 2008 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak Marek maju 1 dieta ak sa teda nic nezmenilo :grinning: a byvaju v PO a je vojak ale moc sa nekontaktujeme :unamused:
13. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pahu tu dnes bola... :confused:
13. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No myslim, ze s Bladkom :grinning: a ani neviem preco nas tak vtedy rozdelili :grinning: ale viem, ze som tam mala prveho vazneho napadnika :grinning: :grinning: :grinning: Tusim nejaky Milanko
13. jún 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok