Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
12. jún 2008

Marse, možno budeš rodiť na Pavlínku? To je ale až 22.6.... Nevydržíš??? 😀 😀 😀

terez, Zazka sa stále neozvala? Už nech to má za sebou 😉 Dúfam že mi čoskoro pípne sms od jej manžela 😀

meliska
12. jún 2008

babulky,
nam sa dnes narodil synovcek 😉 teda presnejsie manzelovi 😉
🙂 🙂 🙂

pahu
12. jún 2008

Meliska tak gratulujem 😉 A dúfam, že sa postaráte o sesterničku alebo bratranca 😀 😀 😀

marse
12. jún 2008

pahu ja by som aj vydrzala na Pavlinku ale vsetko zavisi ako sa rozhodne mala a lekar 😀

pahu
12. jún 2008

Marse, ja viem, len som sa pripomenula, aby ste mi zagratulovali k meninám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meliska
12. jún 2008

pohu: neboj postarame, ale nie skor ako sharlotta 😝 😉

meliska
12. jún 2008

pohu=pahu 😅

marse
12. jún 2008

pahu ak budem este v nemocke tak ti napisem neskor dodatocne, snad to pochopis 😀 😀 😀

pahu
12. jún 2008

Marse, to je akceptovateľné ospravedlnenie 😀 A máš kontakt na niektorú z nás, aby si nám poslala SMS? 😀

marse
12. jún 2008

pahu nie nemam, z vas nemam dat komu info 😔

pahu
12. jún 2008

marse, ty trdlo, píšem ti IP 😀

terezicka
12. jún 2008

Dievčatá ja sa lúčim, idem už domkov 🙂 Pahu keď bdueš vedieť niečo o Zuzke tak mi prosím napíš lebo ja tu nebudem ani zajtra 😖
Mirka zajtra som doobedu trochu v škole, ale poobede po 15-tej prídeme a už sa veľmi tešíme 🙂
pa babuľky a pekný víkend prajem 🙂

marse
12. jún 2008

pahu a ja som Ti odpisala 😀

pahu
12. jún 2008

Terez, jasnačka 😀
Marse, už som si ťa uložila 😀

sharlotta
12. jún 2008

Pahu, tesne za mna si mala zaradit Melisku, my tomame naplanovane spolu 😉 Alebo teda vedla mna...

annavi
12. jún 2008

ajojte babulky...ako mate?co nove???ja mam teraz taku mensiu dovcu....oddychujem....

pahu
12. jún 2008

Ahoj Annavi 😉 Neviem co je nove, asi zatial nic... Ty sa pochval 😀

zabka
13. jún 2008

Pekne ranko prajem.... 😵

sharlotta
13. jún 2008

Cafte! Vcera som isla spat o polnoci a teraz vyzeram asi takto 🙄 , ale som v praci len do 10:30, lebo su tu nasi...
A som dnes sama v kabinete, tak celkom relax...aspon ma nikto nebude oberat o pocitac 😀 😝 . A moja mama chce, aby som s nou a svokrou isli nakupovat. 😖 Neznaaaasam nakupovanie! A moja mama je taka, ze ona vojde do kazdeho obchodu. 😖 😕 🤐 V tomto som uplne ako chlap, radsej by som namiesto nakupovania isla na pivo.

zabka
13. jún 2008

Ahojky sharott, ja som dnes v praci tiez iba do 10.00, tak sa vytesujem... Ja nakupujem celkom rada len to by som musela mat pri sebe miliony.... 😀 😀 😀

sharlotta
13. jún 2008

Zabka, si ma predbehla, budes v praci kratsie 😉

meliska
13. jún 2008

cavte babulky

tak ja sme dnes v praci dufam, ze iba do pol tretej 😒 😉

sharlotta: pozdrav odomna mamcu 😉 sak ty si mozes sadnut na pivo a dievcence nech nakupuju 😉

sharlotta
13. jún 2008

Diky, diky, pozdravim. Sa ma vcera pytala, ci nemoze ist so mnou do roboty na hodinu, ze sa bude tvarit, ze je inspekcia 😀

sharlotta
13. jún 2008

Ozaj a Marek sa ako ma, kde on byva? Co robi? Kolko maju deti?

meliska
13. jún 2008

😀 xi xi to by som chcela vidiet.... teda viem si to predstavit 😀

meliska
13. jún 2008

Pahu tu este asi nie je, aby nam povedala ci nevie nieco o Zazke 😵

sharlotta
13. jún 2008

Boooze, vcera som tak spominala na skolku, to boli casy!Kokso a Kupelna este...Ty si chodila s Vladom do triedy, nie?

meliska
13. jún 2008

Tak Marek maju 1 dieta ak sa teda nic nezmenilo 😀 a byvaju v PO a je vojak ale moc sa nekontaktujeme 😒

sharlotta
13. jún 2008

Pahu tu dnes bola... 😕

meliska
13. jún 2008

No myslim, ze s Bladkom 😀 a ani neviem preco nas tak vtedy rozdelili 😀 ale viem, ze som tam mala prveho vazneho napadnika 😀 😀 😀 Tusim nejaky Milanko