• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Prišla som vás na chvíľu kuknúť, lebo mám dosť roboty...Ale teraz obedujem tak som tu s vami :slight_smile:
Inak ste mali vidieť Mirku, sa na chvíľku dotkla môjho bruška a hneď si chcela ísť umývať ruky :grinning: Ale ako dobre vyzerá po pôrode, ani na nej nevidno že pred mesiacom rodila :slight_smile:
16. jún 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre babenky idem pokračovať v práci, aj tak tu asi žiadna z vás nie je :pensive:
16. jún 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk babule, mám akosi veľa robotky tak sa vám nemôžem momentálne venovať zatiaľ pa
16. jún 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló, tak ja som bola na obede a teraz by som spinkala :grinning:
16. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme sa vratili z prechadzky. uz sme sa stihli aj napapat, odgrgnut si, tak nam je hej :sweat_smile:
terez, dakujem za pochvalu :sweat_smile:
16. jún 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, aj ja by som si potrebovala odgrgnúť :grinning: Nejdeš ma ponatriasať? :wink:

A aj ja som si všimla na fotke u Terez v albume, že je z teba opäť modelka :grinning:
16. jún 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som tu zas, niečo som už spravila ale ešte ma čosi čaká ale sa mi vôbec nechce, tak som sa rozhodla že vás kuknem a potom si ešte dokončím zvyšok roboty :sweat_smile: A práve papám ruskú zmrzlinu :grinning:
16. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez :wink: Ruskú zmrzlinu? Tak to si teda dávate s Emuškou poriadne dobrôtky :grinning: Ale ja by som ju teraz nemohla, som prejedená a strášne mi treba spinkať :grinning:
16. jún 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ja som celú noc zle spala, čiže ešte som sa od rána vlastne ani nezobudila :sweat_smile: A ani nechcem vravieť čo robila Emma v noci, lebo...A celý deň dneska je total akčná a keď poviem že je kľud tak to akurát zakríknem, čiže radšej nejdem nič vravieť...
Ozaj Pavli a kedy máš deň D? :sweat_smile:
16. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, keď ja budem mať teraz veeeľa dní D :grinning:
1.deň D = 18.6.2008 (ooo, už o 2 dni) = 1.injekcia Decapeptyl
2.deň D = 26.6.2008 (ooo, už o 11 dní) = 1.injekcia Fostimon
3.deň D = ?????????? = odber vajok
4.deň D = ?????????? = vkladanie fazuľky
:grinning: :grinning: :pensive: :confused: :unamused: :cry: :astonished: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning: :grinning: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Asi takto sa cítim....
16. jún 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli čiže 28.6. by mohlo byť vkladanie vajíčok? A koľko ti ich naraz vložia alebo ako to je?
16. jún 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, nie nie, keďže mám 26.6. 1.inj.fostimonu, cca 11-16 dní potom je odber vajíčok a vtedy aj ich oplodnenie a 3-5 dní po tom je vkladanie :wink: Takže niekedy v 1.polovici júla... Uvidíme ako zareaguje moje telo :grinning:
16. jún 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Pahu vidíš nepochopila som to, ale ty si mi to vysvetlila :slight_smile:
Idem ja už pomaly, tak sa majte pekne a vidíme sa zajtra :slight_smile:
16. jún 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Terez, hlavne že teraz to už vieš :grinning:
16. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko dievčence :wink:
Ako ste sa dnes vyhajali? ja by som ešte pospinkala ale čo už keď práca volá :sunglasses:
Pahu teda držím silno päste na tie dni s veľkým D :wink:
17. jún 2008 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka tak dneska si ma predbehla :astonished: :grinning: Ja som túto noc spala lepšie ako tú predtým, tak som celkom rada :confused: A dnes idem poobede do poradne, len musím zavolať dokedy tam bude dr lebo tu máme zas poradu :rolling_eyes:
17. jún 2008 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Terezka, ale predbehla som Ťa len o kúsok :wink:
17. jún 2008 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ale aj to sa ráta, takže pre dnešok si vyhrala prvé miesto a hlavná cena je................................................. :grinning: Neviem čo :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2008 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééééééééj to je krásna cena :grinning:
17. jún 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Janka to si váš, som si skoro nohy zodrala kým som ju našla :grinning:
17. jún 2008 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Terezka si mala poriadne ťažkú úlohu :grinning: máme o 7 poradu tak na chvíľku Ťa ( Vás ) opustím :slight_smile:
17. jún 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tak príjemné poradovanie ale nebuď dlho :wink:
17. jún 2008 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk Terezka už som späť :slight_smile:
17. jún 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko babule... Mne sa dnes tak nechcelo vstavat... :sweat_smile: .. Uz druhu noc som zle spala...
17. jún 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Janka dneska ste mali super krátku poradu :wink:
17. jún 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zabka, tak dnes by si mala ísť skôr hajať
Terezka veru áno, ale som veľmi rada :sweat_smile:
17. jún 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by som veru mala, lenze aj vcera som isla a aj tak som sa v noci budila... :confounded:
17. jún 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka na ten zlý spánok si radšej začni pomaly zvykať... :confounded: Teda aspoň v mojom prípade to finguje na 100%...
Idem si ja pripraviť veci na poradu, potom sa vám ozvem keď budem mať kus času
17. jún 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO len rano sa mi potom tak nechce vstavat.. Najradsej by som ostala v posteli... :wink:
Ako to bezi ty uz mas 27tt
17. jún 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:
No s tým spánkom, neviem neviem :grinning: Ja by som spala a to ešte ani nie som tehuľka :grinning: Už som rozmýšľala, či si nedám zdiagnostikovať Narkolepsiu :grinning:
17. jún 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok