Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
16. jún 2008

Prišla som vás na chvíľu kuknúť, lebo mám dosť roboty...Ale teraz obedujem tak som tu s vami 🙂
Inak ste mali vidieť Mirku, sa na chvíľku dotkla môjho bruška a hneď si chcela ísť umývať ruky 😀 Ale ako dobre vyzerá po pôrode, ani na nej nevidno že pred mesiacom rodila 🙂

terezicka
16. jún 2008

No dobre babenky idem pokračovať v práci, aj tak tu asi žiadna z vás nie je 😔

jankabelka
16. jún 2008

Kuk babule, mám akosi veľa robotky tak sa vám nemôžem momentálne venovať zatiaľ pa

pahu
16. jún 2008

Haló, tak ja som bola na obede a teraz by som spinkala 😀

mirka20
16. jún 2008

tak my sme sa vratili z prechadzky. uz sme sa stihli aj napapat, odgrgnut si, tak nam je hej 😅
terez, dakujem za pochvalu 😅

pahu
16. jún 2008

Mirka, aj ja by som si potrebovala odgrgnúť 😀 Nejdeš ma ponatriasať? 😉

A aj ja som si všimla na fotke u Terez v albume, že je z teba opäť modelka 😀

terezicka
16. jún 2008

Tak som tu zas, niečo som už spravila ale ešte ma čosi čaká ale sa mi vôbec nechce, tak som sa rozhodla že vás kuknem a potom si ešte dokončím zvyšok roboty 😅 A práve papám ruskú zmrzlinu 😀

pahu
16. jún 2008

Terez 😉 Ruskú zmrzlinu? Tak to si teda dávate s Emuškou poriadne dobrôtky 😀 Ale ja by som ju teraz nemohla, som prejedená a strášne mi treba spinkať 😀

terezicka
16. jún 2008

Pahu ja som celú noc zle spala, čiže ešte som sa od rána vlastne ani nezobudila 😅 A ani nechcem vravieť čo robila Emma v noci, lebo...A celý deň dneska je total akčná a keď poviem že je kľud tak to akurát zakríknem, čiže radšej nejdem nič vravieť...
Ozaj Pavli a kedy máš deň D? 😅

pahu
16. jún 2008

Terez, keď ja budem mať teraz veeeľa dní D 😀
1.deň D = 18.6.2008 (ooo, už o 2 dni) = 1.injekcia Decapeptyl
2.deň D = 26.6.2008 (ooo, už o 11 dní) = 1.injekcia Fostimon
3.deň D = ?????????? = odber vajok
4.deň D = ?????????? = vkladanie fazuľky
😀 😀 😔 😕 😒 😢 😲 😔 😝 😕 😀 😀 😨 🤐 😵 😵 😀
Asi takto sa cítim....

terezicka
16. jún 2008

Pavli čiže 28.6. by mohlo byť vkladanie vajíčok? A koľko ti ich naraz vložia alebo ako to je?

pahu
16. jún 2008

Terez, nie nie, keďže mám 26.6. 1.inj.fostimonu, cca 11-16 dní potom je odber vajíčok a vtedy aj ich oplodnenie a 3-5 dní po tom je vkladanie 😉 Takže niekedy v 1.polovici júla... Uvidíme ako zareaguje moje telo 😀

terezicka
16. jún 2008

Aha Pahu vidíš nepochopila som to, ale ty si mi to vysvetlila 🙂
Idem ja už pomaly, tak sa majte pekne a vidíme sa zajtra 🙂

pahu
16. jún 2008

Pa Terez, hlavne že teraz to už vieš 😀

jankabelka
17. jún 2008

Dobré ránko dievčence 😉
Ako ste sa dnes vyhajali? ja by som ešte pospinkala ale čo už keď práca volá 😎
Pahu teda držím silno päste na tie dni s veľkým D 😉

terezicka
17. jún 2008

Ahoj Janka tak dneska si ma predbehla 😲 😀 Ja som túto noc spala lepšie ako tú predtým, tak som celkom rada 😕 A dnes idem poobede do poradne, len musím zavolať dokedy tam bude dr lebo tu máme zas poradu 🙄

jankabelka
17. jún 2008

Ahoj Terezka, ale predbehla som Ťa len o kúsok 😉

terezicka
17. jún 2008

Janka ale aj to sa ráta, takže pre dnešok si vyhrala prvé miesto a hlavná cena je................................................. 😀 Neviem čo 😀 😀 😀

jankabelka
17. jún 2008

Jééééééééééj to je krásna cena 😀

terezicka
17. jún 2008

Veru Janka to si váš, som si skoro nohy zodrala kým som ju našla 😀

jankabelka
17. jún 2008

Teda Terezka si mala poriadne ťažkú úlohu 😀 máme o 7 poradu tak na chvíľku Ťa ( Vás ) opustím 🙂

terezicka
17. jún 2008

Janka tak príjemné poradovanie ale nebuď dlho 😉

jankabelka
17. jún 2008

Kuk Terezka už som späť 🙂

zabka
17. jún 2008

Pekne ranko babule... Mne sa dnes tak nechcelo vstavat... 😅 .. Uz druhu noc som zle spala...

terezicka
17. jún 2008

Jej Janka dneska ste mali super krátku poradu 😉

jankabelka
17. jún 2008

Ahoj Zabka, tak dnes by si mala ísť skôr hajať
Terezka veru áno, ale som veľmi rada 😅

zabka
17. jún 2008

No to by som veru mala, lenze aj vcera som isla a aj tak som sa v noci budila... 😖

terezicka
17. jún 2008

Žabka na ten zlý spánok si radšej začni pomaly zvykať... 😖 Teda aspoň v mojom prípade to finguje na 100%...
Idem si ja pripraviť veci na poradu, potom sa vám ozvem keď budem mať kus času

zabka
17. jún 2008

NO len rano sa mi potom tak nechce vstavat.. Najradsej by som ostala v posteli... 😉
Ako to bezi ty uz mas 27tt

pahu
17. jún 2008

Ahojte 😀
No s tým spánkom, neviem neviem 😀 Ja by som spala a to ešte ani nie som tehuľka 😀 Už som rozmýšľala, či si nedám zdiagnostikovať Narkolepsiu 😀