Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
17. jún 2008

Ahoj Pahu, aj ja by som hajkala, a ešte ma začalo aj bolieť bruško, takže mrchaňa je opäť tu 🙄 ☹

pahu
17. jún 2008

Janka, aj mňa začína pobolievať bruško, ale ja mrchaňu tento krát očakávam 😉 Nič to, tvoje telo sa zatiaľ ešte iba spamätáva po vyliečení všetkých hávedí 😀 , a teraz už budeš môcť byť tehuľka 😉

jankabelka
17. jún 2008

Pahu ďakujem za podporu, aj ja som tiež mrchaňu čakala ale nechcela som ju privítať 😉

pahu
17. jún 2008

Janka, žiadne vítanie, nech sa k tebe potom už viac krát neteší 😵

jankabelka
17. jún 2008

Áno Pahu už nech k nám nezavíta ďalších 9 mesiacov 🙂

terezicka
17. jún 2008

Tak teraz mám chvíľku tak sa vám môžem venovať 😀
Janka ale aspoň nebudeš mať mrchu na dovolenke, tak to je aspoň dobré 😖
Žabka veru dnes mi naskočil 27tt, ale pravdu povedať ani sa tak necítim že už som tak dlho tehuľka 😅 Veď už o chvíľu je vlastne tehotenstvo za mnou a ja si ho ani nestačím uvedomovať...

pahu
17. jún 2008

Ach jaaaaaj. Ja som strááášne nervózna z tých mojich injekcií... Ty sa hlavne posnaž s drahým prirodzene, lebo ja už som z tohoto všetkého na zbláznenie 😲 😲 😲 😲 😀

terezicka
17. jún 2008

Pahu už to nejako vydrž, už to nebude dlho trvať a budú ti vkladať fazuľku do bruška 🙂 A ozaj koľko vajok oplodnia alebo ako to je? 😨

pahu
17. jún 2008

Terez 😀 Takže, keď už budem brať všetky tie injekcie, záleží od môjho tela, koľko vajíčok, resp.folikulov vyprodukuje... Ale to sa zistí až konkrétne pri odbere vajíčok, lebo nie každý folík znamená zrelé vajíčko 😉 No a vlastne, oni oplodňujú všetky vajíčka, čo mi odoberú, niekedy je to jedno, niekedy 15-20... Existujú 2 spôsoby, jeden taký, že ten proces nechajú na spermijke, nech sa sama prebojuje do vajíčka = to ak je naozaj dosť vajíčok, a druhý vlastne, že spermijku mi napichnú priamo do vajíčka... No a potom sa čaká, koľko z nich sa začne pekne deliť. Vložiť naspäť ku mne ich môže v 3. - 5. deň po oplodnení. Ak je to 3.deň, embrijko má 8 buniek a volá sa to normálna kultivácia, a ak 5.deň po oplodnení, embrijko má 100 buniek a je to predĺžená kultivácia 😀 Ale o tomto všetkom rozhodne embriologiočka až keď ich všetky bude mať v skúmavke a uvidí ako sa mjú 😉 A ešte existuje taká vec, že ihlo poškodia obal embrijka, aby sa ľahšie prichytilo v meternici 😀 No hotová veda 😉

jankabelka
17. jún 2008

Pahu verím Ti, že tie injekcie a tabletky sú už otravné, ale po dovolenke to ideme riešiť aj my, len uvidíme možno sa to ešte podarí aj na dovolenke joj to by bolo úplne geniálne. Ozaj ideme s detičkami - dvojičkami 5 ročnými sú to dievčatká Miška a Klárka, tak som na ne veľmi zvedavá 🙂

terezicka
17. jún 2008

Teda Pahu ty si mi to napísala tak odborne sem, z teba je hotová profíčka na tieto veci...A môžem sa spýtať koľko vás celý ten proces stojí aj s liekmi? 😅

pahu
17. jún 2008

Terez, za lieky som dala cca 9.000,- a celý ten proces záleží od tých počtov a či to budú napichovať, ale minimálne cca 20.000,- 😉 No, dovolenka 😀

Janka, musí sa Vám to podariť, nech nemusíš absolvovať to čo ja 😵

jankabelka
17. jún 2008

Pahu veru, musí sa nám to podariť, lebo ja by som to asi nezvládla

zabka
17. jún 2008

No pahu to bol vyklad... 😉 Moja teta bola akurat vcera na odberoch a mala 12 dobrych a teraz caka 5 dni ze co a ako.... 😵

pahu
17. jún 2008

Idem do mesta, prídem späť asi o hodinku 😀

mirka20
17. jún 2008

ahojte kocky 😵
malicka spi vonku, tak som vas na chvilu prisla pozriet.
pavli, no je to drahe a zlozite, ale urcite to bude stat za to 😉
ja som sa objednala na pondelok ku gyndosovi, uz budeme mat za sebou sestonedelie, takze uz budeme moct zacat robit tutu mutu. ja sa tak tesim. lebo z tejto abstinencie mi zacina trosku sibkat 😅

zabka
17. jún 2008

Ahoj mirka, nemas ziadne nove fotecky?? A Rebecka ako, poslucha? 😵

mirka20
17. jún 2008

zabka, posledne som fotky pridavala v sobotu, tak kuk. a rebeka je zlatucka, sice sem tam ma svoje chvilky, ale inak je to nas poklad 😵

terezicka
17. jún 2008

Mirka no len opatrne s tým ťuťu - muťu, lebo už si pochytala aj moje bruško, teraz začne sexík... 😀
Už nám odišla návšteva čo bola na porade, tak je tu kľud...A ja za nejaké dve hodinky odchádzam do poradne tak celkom fajne...No potom musím čakať do 16:30 lebo idem sestre na prehrávky a domov prídem až pred 19-tou... 😕

zabka
17. jún 2008

Fotecky su krasnucke teda Rebecka je zlatunka.... Uz aj ja chcem take babetko mat pri sebe... 😉 😵 No veru davaj pozor terez ma pravdu je to chytlave

zabka
17. jún 2008

Terez kedy si povedala v praci o tehu? 😵

pahu
17. jún 2008

Haló 😀
Mirka, už si asi zdrhla, však? 😉

mirka20
17. jún 2008

uz som opat tu 😅 ale len na chvilu, lebo mala sa pomalicky odobera do rise snov, tak sa idem k nej pridat, lebo som trosku unavena
terez, neboj, budeme davat pozor 😉

bianka30
17. jún 2008

mirka pozerala som fotky ,,, su super... vobec nevyzeras ze si pred mesiacom rodila a vobec sa mi nechce verit ze mala uz ma mesiac a tyzden... ved vy ste uz velikeeee holky...

terezicka
18. jún 2008

Dobré ránko prajem, ak včera som bola v poradni a všetko je ok 🙂 V piatok idem piť tú sladkú vodu 😅
Žabka ja som to povedala v robote až keď som bola v nejakom 16tt, ale keby som nechcela tak nemusím povedať lebo vtedy na mne ešte nič nebolo vidno 😕
Bianka ty dnes testuješ? 😲 Silno na teba myslím nech to dopadne úplne tak ako si predstavuješ a nájdeš dve //

jankabelka
18. jún 2008

Dobré ránko kočky 🙂
Terezka to je super že je všetko ok a tú sladkú vodu isto zvládneš 😉
Bianka silno držím päste aby boli na testíku // paličky 😅

terezicka
18. jún 2008

Ach práve ma zas naštval náš riaditeľ, dnes má dovolenku a ja o ničom neviem 😠 A to ja mu musím pomaly hlásiť aj to kedy idem na wc-ko a on mi nie je schopný povedať takúto vec....Ale stavím sa, že ostatní kolegovia o tom určite vedia iba ja to neviem 😠

zabka
18. jún 2008

Pekne ranko dievcata, terez nerozculuj sa to skodi.... Takze dnes mas aspon free day... 😉

terezicka
18. jún 2008

Žabka to je jediné pozitívne na tom všetkom, mne to vyhovuje že tu neni, aspoň ma v kuse neotravuje...Zajtra to nejako vydržím a v piatok tu zas nie som ja a vraj ani on, takže v pohode...
A ozaj už vážim 51kg 😀
Žabka a ty sa to kedy chystáš oznámiť v robote?

zabka
18. jún 2008

No parada takze oddychovy den... A kolko si vazila pred tehu? Ja neviem a ani neviem ako to mam povedat... 😅