• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
terez dakuejm, mala je uzasna, porod asi tak, ze o 12,00 som dosla na porodnu sal, o 12,30 mi praskli vodu a o 14,35 bola mala na svete cize len dve hodky bolesti. pre mna opat uzasny porod, uplna malina :slight_smile: citim sa dobre sice este boli trocha sitie ale inak vsetko super, 2 hodiny po porode som uz chodila jak veverica po oddeleni :grinning:
23. jún 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Marse aj ja chcem zažiť taký super rýchly pôrod ako ty :slight_smile: Ale som rada že ste v poriadku, že už maličkú pri sebe a môžte sa z nej teraz vytešovať :slight_smile:
23. jún 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka: neboj sa asi mas len malo zeleza :wink: neboj pustis sa do spenatu ako Pepek namornik a bude to OK :wink:
23. jún 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska tak špenát mi nehrozí určite, takže mi radšej ponúkni niečo iné :grinning:
23. jún 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja uz mam neodolatelne prezdninovu naladu. Uz sa mi strasne nechce. Zajtra mame poradu, takze konecne fajront. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
vratila som sa od gyndosa, som vraj zdrava mlada zena, tak sa tesim :dizzy_face:
dnes nas caka dalsia navsteva, tak musim ist trochu poupratovat, prichystat chlebicky, kym mala spinka.
terez, super, ze mas cukor ok a tie horsie vysledky budu urcite len to zelezo, takze pekne brokolica, spenatik...
marse, super, ze si to mala tak rychlo za sebou. idem kuk foto
23. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marse ďakujeeem :grinning: Ja som nepredpokladala, že mi zagratuluješ ešte tento týždeň, a to máš čas? :wink: Ty brďo, ja by som nevedela kde mi hlava stojí :grinning:
23. jún 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez: šróoobiky :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharlotta: takze ty uz pomaly ale isto vegetis... :wink:
23. jún 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, všetky ste niekam zmizli, aj ja, ale ešte Vám teda poprajem krásny večer :grinning:
23. jún 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Je tu este niekto?
23. jún 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning:
23. jún 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaa ja som tu ... no co uz mate menej ??? krasne ti pribudaju tie tt
23. jún 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, ono to vyzerá až neuveriteľne však? Pamätáš, keď sme stretli Pipiku celú vystresovanú v čakárni? :dizzy_face:
23. jún 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vystresovana som bola aj dnes. Mala som poradnu, ale je vsetko v poriadku. Mame uz 3.4 cm a tiez 2 nozicky a 2 rucicky. :dizzy_face:
23. jún 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekneeeee... to je supeeeeeeeeer sa tesiiim
23. jún 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky, ja som túto noc spala nejako slabšie...A o 3 začalo pršať aj sa blýskalo, ale mne nedošlo že sú to blesky a tuho som rozmýšľala čo biele to vonku svieti :sweat_smile:
24. jún 2008 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko prajem... No mne sa tiez akosi tazko spalo tuto noc... :dizzy_face:
24. jún 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja mozem povedat, ze som skoro ani nespala. Bolo strasne teplo a mangel chrapal. :angry:
24. jún 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte, ja som spala ako zabita tuto noc... asi kvoli tej burke co bola v BA okolo 12,00 v noci ,,,, otvorene okno, trosku studeneho vzduchu... no nic viac nepotrebujem... ( pre vysvetlenie preco nie v Samorine - manzel je na sluzobke ja sama doma nebudem tak som bola u svokrovcov)
24. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:
Bianka, ako si došla do práce? :wink:

Ja som spala v pohode, a už mám v sebe aj novú injekciu :grinning: Od dnes totiž pridávam Fostimon :dizzy_face: A doki mi povedal, že ak by moje telo reagovalo extra extra dobre, možno už v stredu by som išla na odber vajok :grinning: Bojim bojim, ale teším že to už bude :wink:
24. jún 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, u nas ziadna burka nebola. Ale by som prijala teraz dazd.
Pahu super, tesim sa aj ja. :slight_smile:
24. jún 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No paradicka takze uz o nedlho to vypukne hrozne moc moc drzkam palceky... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, aj ja dúfam a verím že to vyjde :wink:
24. jún 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu v pohode, dokonca som aj zaparkovala... tak dufam ze dnes bez pokuty hehehe

pipika v noci tam tym smerom nic nebolo? ja som bola v petrzke a stalo to zato...
24. jún 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze to vyjde s tym pocitam... Potom dame stretko a budeme spolu kocikovat... :wink: :dizzy_face:
24. jún 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tu aj ja :slight_smile: Riaditeľ odišiel, ja by som mala ísť s kolegom tiež do mesta ale som mu nič nepovedala tak neviem neviem...Ale dúfam že do hodinky sa vrátiť neplánuje :sweat_smile:
24. jún 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, ja byvam az za DS, tam ani kvapka nebola.
24. jún 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeej... Som nervózna, idem na WC, zatiaľ len 2.krát... :confounded: :dizzy_face:
24. jún 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu a nezabúdaš pekne papať a piť???
24. jún 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok