• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
terez, chcelo to uz zmenu, ved svadba uz bola pred rokom a teraz mame nove aktualne veci. inak som pridala aj nejake foto do albumu, tak ak chcete, tak kuknite.
idem do sprchy, lebo som mokra ako mys a hor sa do poradne.
papa :slight_smile:
25. jún 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pa Mirka a daj vedieť ako ste pribrali :slight_smile:
25. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukala som fotecky ale je uz Rebecka velika normalne som sa nemohla vynadivat... :confused:
25. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Žabka však už riadne povyrástla? :slight_smile:
Ja idem poobede k Marekovej sesternici si povyberať vecičky pre malú, tak sa už veľmi teším na to :dizzy_face: A ozaj, v nedeľu som cez fonendoskop počúvala srdiečko maličkej - to vám bol krásny zvuk :dizzy_face:
25. jún 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka: a keby si kupila len nejake tricko s napisom super tato, alebo nieco take, co by malo nieco spolocne c Vasou Emi... nie je to moc drahe a je to mile :wink: akoze take prekvapko k tym okuliarom :wink: :wink:
25. jún 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, pribrali ste a narástli ste :grinning:

Terez, ten nápad s tým tričkom Super tato je supišský :grinning:
25. jún 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ten nápad sa páči aj mne, alev našom meste neviem kde by som zohnala také tričko :sweat_smile: To treba pozerať v akých obchodoch? V detských alebo v dospeláckych?
25. jún 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, ja by som to objednala cez internet na donierku, ale tebe to tuším ponáhľa, však? :fearful: :dizzy_face:
25. jún 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka: ja si spomeniem, niekde som videla internetovy obchod... vyguglim a napisem :slight_smile:
25. jún 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka: je to na stranke bess ale dodacia doba je 10 dni :unamused: tak mozno taky oneskoreny darcek :wink:
25. jún 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa do toho nejak vlozila.... :sweat_smile: ale nasla som rodinnu sadu triciek s napisom : Stastna rodinka :slight_smile: body pre babatko + panske a damske tricko :sunglasses:
25. jún 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pekny darcek ... Uz viem co dam drahemu k narodeninam.... :wink: :dizzy_face:
25. jún 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska a hodíš mi link na tú stránku prosím ťa?
25. jún 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska aj mne pls.do IP.... dakujem ... musim sa predzasobit.. hehehehe
25. jún 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my robíme oslavu až budúcu sobotu ( 5.7. ), ale za to som hovorila o tomto týždni že budúci sme v Tatrách a tam to už asi ťažko pôjde zrealizovať nejaký nákup...Ale poštou by som to vedela objednať a išiel by niekto iný preto na poštu
25. jún 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka a bianka uz to mate v IP :wink:
25. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem
25. jún 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska a dala si aj ze bianka30?? lebo nemam ziadnu IP_????
25. jún 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klikla som zo stranky na tvoju obalocku
ale poslala som to este raz pre istotu
25. jún 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som truba ja som to poslala 2x tereizcke :sweat_smile: namiesto bianke :slight_smile:
25. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska.. nevadi.. uz to mam a je to super... dakujem velmi pekne...
25. jún 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co, rada som sa pokochala na peknych vecickach.. xi xi nejake inspiracie do buducnosti :wink:
25. jún 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si to hneď pozrieť, ďakujem Meliska :slight_smile:
25. jún 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to ze je tam aj moznost si spravit vlastny navrh.. uz vidim ako mi beha manzel (mimochodom terezicka tiez Marek) po byte v novom tricku SNAZILEC..hehehehe nieco urcite vymyslim ...
25. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: bianka ty si expert....
25. jún 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Bianka to je dobrý nápad :grinning: Tak také tričko s tým nápisom čo si vymyslela je úplne perfektné :grinning: A teda vidíš aj ty máš doma Mareka :slight_smile:
Meliska inak ja by som ti asi typla hocijaké iné meno ale že sa voláš Mirka, tak to by ma fakt vôbec nenapadlo
25. jún 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja ale Marek... ked sa kamaratom narodil syn, tak im dal u kamosa spravit tricko JA som TATA KTO JE VIAC a ja som MAMA KTO JE VIAC... ver tomu ze kamarat docela zozal uspech ked v nom prisiel pre manzelku do porodnice... hehehe
25. jún 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda to bol tiež určite dobrý nápis :slight_smile:
25. jún 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka: he he ten nick mam este z mojasvadba a pochadza z mojho priezviska za slobodna :grinning:
25. jún 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odratavam dni po minutach :grinning: Nalada mi kazdou minutou stupa a v bruchu citim mravcenie. Juchuuuuchuuuchuuuu! Uz len 2 dni!!!
A napozajtra ideme domov. :grinning: :dizzy_face: Teda k nasim... :unamused:
25. jún 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok