Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
26. jún 2008

No riaditeľa už dorazil, ale nejako tu s ním už do tej 15-tej hádam len vydržím 😅

pahu
26. jún 2008

Terez, no, tak sa s ním pokús teda vydržať, alebo pošli domov aj jeho a nech rovno odvezie aj teba 😀

terezicka
27. jún 2008

Bré ránko prajem, ešte dnešný deň vydržať v robote, zajtra sa ráno môžem vyspať do ružova 😀 A potom ma čaká upratovanie, večer pôjdem k našim, potom pre Mareka, v nedeľu balenie a v pondelok odchádzame do Tatier 😀 Ja sa tak teším 😀 Prídeme v piatok a hneď v sobotu robíme oslavu - guľáš párty 😀

zabka
27. jún 2008

Dobre ranko prajem... No ty si budes teraz uzivat ako ti bude super... my sa tiez chystame cez leto do Tatier, a uz teraz sa velmi tesim...Nas oslava caka tento vikend svokor ma 50... 😵

terezicka
27. jún 2008

Žabka ja som si myslela že tu už budem sama 😅 A počuj keď má tvoj svokor 50, koľko máš rôčkov ty a tvoj mužík? 😕
No my oslavujeme tú manželovu 30 budúcu sobotu 😲 Za 10 minút idem do mesta, ale keď sa vrátim hneď sa ozvem 🙂

meliska
27. jún 2008

ahojte babulky a babatka 🙂
ako sa dari?

terezicka
27. jún 2008

Meliska ahojky 🙂 Darí sa dobre, veď už je konečne piatok 😀
Idem ja na poštu 😝

zabka
27. jún 2008

No terez obidvaja mame 24 😉 Tak sa ponahlaj za nami... 😵 No dnes to moje malo svoj den rano ma takmer 10 krat nadrapovalo tak som stala nad WC misou...Ale uz celkom ok, len som hrozne unavena...

meliska
27. jún 2008

zabka: chuda moje, ale to vies... musi ta trosku aj pozlostit 😉 kopanie este asi moc necitis, tak aspon takto 😉

zabka
27. jún 2008

No to veru necitim akurat sem-tam pichanie... 😉 Normalne zaspavam za pocitacom... Esteze tu nik nie je... 😵
A ty ako? Kedy zacinas snazilkovat?

meliska
27. jún 2008

zabka: este neviem, este cakam do konca roka kvoli praci, ak sa mi podari, co som si zaumienila, tak to este odlozime, ak nie, tak ideme na to 🙂 cize aj tak dobre aj tak dobre 😀

meliska
27. jún 2008

aspon sa neupinam ani na jedno ani na druhe 🙂

zabka
27. jún 2008

Aha, no aspon veru tak na to nebudes mysliet... 😵 A potom sa nechas prekvapit... 😉

meliska
27. jún 2008

asi tak, ale pristihla som sa, ze viac myslim na babo 😅

zabka
27. jún 2008

No asi sa v tebe nieco prebudza 😵

meliska
27. jún 2008

zabka: a v praci si sama, alebo mas okolo seba kolegov? ak nie, tak si na chvilku schrupni 🙂

zabka
27. jún 2008

Uplne sama, ani ziadnych kolegov, cely barag pre seba... Len horsie by bolo keby niekto prisiel a prekvapil.. 😕

meliska
27. jún 2008

Nuz.. tak ta zobudi 🙂

zabka
27. jún 2008

No to by bola sranda 😀

meliska
27. jún 2008

a co to vlastne robis?

zabka
27. jún 2008

ucto 😵

meliska
27. jún 2008

tak to je v poho, placni papierik na dvere, ze "HNED PRIDEM" a zamkni z vnutra... hned ako sa vybubate, tak otvoris 😀 😀 😀

zabka
27. jún 2008

To nemozem ale bolo by to dobreeee... Ved mam naplane okolo 10.30 zdrhnut ale musim si nieco vymysliet... 😵 😉

meliska
27. jún 2008

ahaaaa, tak potom zapalky do oci a do 10:30 nejak vydrzis 😉

zabka
27. jún 2008

No nic ine mi ani neostava 😀 ... A ty ako v praci?

meliska
27. jún 2008

ja zatial dobre, dnes je tu bezvladie 🙂 tusim tu nemam ziadneho sefa 🙂 ale tam kde seda sa radsej nepohybujem 😀

zabka
27. jún 2008

Tak mas tiez veget nie? A kde pracujes?

meliska
27. jún 2008

a tiez asi prchnem o 14:00 😝

meliska
27. jún 2008

zabka kuk do IP

zabka
27. jún 2008

Uz som kukla ...Mas zaujmavu pracu...Nie je to narocne?