Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
2. júl 2008

Bianka ahoj! 🙂

Som v praci lebo kolegynka je na dovolenke a novu nemozem nechat samu. V sobotu je sviatok, ale urcite budeme otvoreni a robim. Budem ta cakat. 🙂

Fakt to bude asi tlak, aj niektory den ma strasne bolela a potom zacalo prsat.

adulina
autor
2. júl 2008

ahojte, krasne dopoludnie,
prisla som teraz len na skok, lebo Alex zaspal tak chcem ist von kym je to znesitelne vonku 😝
no dnes sme mali opat noc, kupodivu zaspal len po 20minutach mrncania aj to som ho musela dat na bok a hladkat po chrbte, ale o 9tej spustil rev ako tur, ale dala som dudu a spal dalej, o 10tej sa opat zobudil, ale prevalil sa na bok a zaspal, no ale o 23,30 uz to neslo tak lahko az som mu musela dat papat a zaspal, rekuze fajn, ale opat sa zobudil s krikom a mrncanim o druhej, tak opat zabralo len papanie, uz som bola zufala, ze dufam, ze sa nebude budit takto kazde dve hodiny, ale chvalabohu potom sa zobudil az o 7,15h takze aspon trochu som si pospala.
teraz tiez sa dal presvdcit na spanok az na gauci a preniesla som ho do kocara 🙂
a vy ako v tom horku?

inac mozeme dnes otvorit sampanske, pozývam Vas, lebo dnes oslavujem "krasne" okruhle narodeniny, aj zakusky budú 🙂 😀

pipika
2. júl 2008

Vsetko najlepsie adul!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
cmuk-cmuk

bianka30
2. júl 2008

adulinka vsetko len to naj... cmuuuk

v horku ? desneeeeee ale ako som pozerala taku dlhsiu predpoved malo by to byt ma do 28 - 29 stupnov, co sa este ako tak da zniest...takze asi bude lepsie...

jankabelka
2. júl 2008

Ahojte babule 🙂
Adu všetko najlepšie prajem 😅 takže Alexko mal pernú noc
Pipika ale s prácou opatrne ako sa má fazuľka?
Mirka už sme prišli z dovolenky, a už tretí deň zarezávam v práci a tie dva dni predtým som mala kopec práce tak som sa sem ani nedostala, a čo Rebeka ako sa jej darí?

adulina
autor
2. júl 2008

dakujem Vam velmi pekne koculky 😵

asi to aj viac na tych drobcov vplyva viac a tiez nemozu spat, uvidime, dnes nam pridu namontovat klimatizaciu, tak som zvedava ako sa bude spat, lebo hore mame 30 stupnov a rano som mokra ako mys a to nehovorim o Alexovi 😝

a babule tehule, ale samozrejme aj netehule, ale hlavne tehule davajte si velky pozor na pitný rezim, ked su take horka, viem ako mi bolo minuly rok a doktor ma upozornoval na pitie a hovoril, ze mal aj dost potratov z tepla takze aj 4-5l tekutin.

pipika
2. júl 2008

Adul 3-4l ? To vazne? Ja nevladzem ani liter denne. ☹
Janka,ahoj! Fazulka sa ma dufam dobre. Ale nerobi mi dobre to teplo. 😝

adulina
autor
2. júl 2008

pipi 4-5l, to vazne, a urcite ked su taketo horka sa snaz teda spon 3l, lebo tehulkovanie velmi vycerpava a tieto tepla odvodnuju, snaz sa kvoli fazulke 😉

bianka30
2. júl 2008

pipika to nemyslis vazne? a rychlo okamzite PADAJ do obchodu kup si aspon 1,5 litrovku mineralky alebo nejakej vody, alebo caju a dnes to si to vypijes hehehe . ale nie, treba lebo aj z toho ta moze boliet hlava... musis sa premoct, kup si nieco co lubis a pi.... je to veeelmi dolezite...

adulina
autor
2. júl 2008

no idem lebo sa s Vami tu zakecam a nestihneme ist na vzduch kym sa da. papa a vsetky pite 😀

zabka
2. júl 2008

Adul vsetko len to naj, naj, naj.... 😉 ... Ja idem zajtra k dokimu uz sa neviem dockat...No vidim ze budem musiet aj ja zacat vela pit... 😒

pipika
2. júl 2008

Snazim sa, snazim. Pritom mam pri sebe mineralku, ale mi nechuti. Musim sa nutit pit. 😒

zabka
2. júl 2008

Babo v bublinke ti uz pribralo... 😉 😵 Mne az zajtra... 😀

pahu
2. júl 2008

Ahojte... Prepáčte, keď som sa vrátila od lekára, stihla som pišnúť len 2 príspevky, potom som mala kopec roboty, potom anglinu a potom obed a teraz nám inštalujú videokonferenciu a ja sa to musím naučiť... 😵 Ale podstata veci je tá, že dnes o 14,00 sa dozviem, či idem ešte v piatok na kontrolu... 😵 Doktorka opäť nebola absolútne výrečná, zase nič neviem 😀

pipika
2. júl 2008

Jeeeej zabka, teraz som si to iba vsimla, dakujem. 😵 😵

pahu
2. júl 2008

Ahojček, aj tak tu na mňa veľmi dnes nereagujete.. Ale ja som pod hormónmi precitlivelá, tak si ma nevšímajte 😀
Takže v piatok kontrola, jedni hormóny mi stiahli, mám polovičnú dávku Decapeptylu a Fostimon mi zase pridali, už mám 4 ampulky.. 😕 😀

sharlotta
2. júl 2008

Ahoj Pahu. Ja tomu ani nerozumiem, ze naco su ktore hormony a co to znamena...takze vlastne ani reagovat nemozem. Snazim sa vykopnut z bytu a ist nakupit, aby som nieco navarila. A ty teraz napises...aby som mala zamienku sediet pri PC... 😀

pahu
2. júl 2008

Sharlott 😀 Choď nakúpiť, ja sa teraz stiahnem, spracúvam čerpanie rozpočtu 😀

vejinka
2. júl 2008

pahu ahojcek..precitlivelych je nas tu viac 😀 co znamena dlhy protokol? a teda tak v skratke ako si vlastne teraz na tom??? o tych hormonoch nic neviem takze netusim o com si to pisala..skus to vysvetlit aj nam menej chapavym 😀

pahu
2. júl 2008

Veji, takže... Minulý cyklus som brala antikoncepciu. 21.DC toho istého cyklu (18.6.2008) som začala stimulovať hormónom Decapeptyl (neviem presne na čo je to) a pichám ho stále a budem až do odberu vajíčok, momentálne som si pichla 15 injekcií - do brucha každé ráno. 24.DC (21.6.2008) mi prišla mrcha a 4.DC toho nového cyklu (24.6.2008) som mala 1.folikulometriu a tiež som si začala pichať ďalší hormón - Fostimon 2 ampulky, každé ráno do zadku. 2. kontrola bola 30.6.2008 - folikulometria a zvýšili mi dávku fostimonu na 3 ampulky... Dnešná kontrola teda bola tretia - folikulometria a znížili mi Decapeptyl na polovicu striekačky a zvýšili fostimon na 4 ampulky... Asi ste z toho zmätené, chápem, aj ja 😀

vejinka
2. júl 2008

pahu paneboze sak to musi boliet..ja idem zajtra na krv a uz teraz sa klepem ako to zvladnem.. 😔

kila
2. júl 2008

Ahojte! Ako sa máte? My dobre. Aj Rékuške je už lepšie. Kúpila som jej na oči bórovú vodu a kvapky Ocu flash. Pravé oko už má úplne ok. V ľavom oku má stále hnis. Dúfam, že jej to tiež čoskoro zmizne. Na kontrole u očnej sme ešte neboli, lebo má dovolenku - a aj tak jej nedovolím oko prepláchnuť, takže mi tá kontrola ani nechýba.

kila
2. júl 2008

Budúci týždeň ideme s Rékuškou na očkovanie, rozhodli sme sa aj pre vakcínu proti pneumokokom. Takže naraz dostane dve vakcíny. Strašne sa bojím že bude mať z nich horúčku. 😖 Potom budúci týždeň ideme aj na kontrolu k ortopédovi, lebo veru-veru: Rékuška už bude mať čoskoro 3 mesiace! Neuveriteľné! A nakoniec 13.7. budeme mať aj krstiny. Takže budúci týždeň bude hustý.

kila
2. júl 2008

A my sme konečne začali prerábať kuchyňu. Len nech je to už za nami. Cez víkend k nám príde murár. Kachličky na stenu už máme doma a na podlahu máme objednané. Budúci týždeň ideme tiež objednať kuchynskú linku. Rúru a varnú dosku už máme tiež vyhliadnuté. Čoskoro budem mať novú kuchyňu, hurá! 😀

kila
2. júl 2008

Mirka tak aký bol prvý sexík? 😀 ...ešte aj ten tretí bolí... 😝

kila
2. júl 2008

Adu všetko naj naj naj naj najlepšie! 😵

kila
2. júl 2008

Terezka už len 82 dní! 😀 😵

adulina
autor
2. júl 2008

kilka si tu este? asi uz nie ☹ nemam na teba stastie 😔
dakujem za prianie

kila
2. júl 2008

Som tu! 😅 Malá spinká! 😀

kila
2. júl 2008

Ja som netušila že kojiť bude také ťažké. Ja okolo toho toľko otázok. A práve tí od ktorých by som čakala že ma v tom budú podporovať, tak práve tí ma od toho "odhovárajú". Preto to píšem v úvodzovkách lebo neodhovárajú priamo, ale... napríklad manžel mi vyčíta že nemôžeme nikam ísť, lebo ja kojím každé 2 hodiny a keďže nie som taká že by som malú nakojila hocikde na ulici, tak na dlho neideme nikam; toto leto asi vydržím aj bez kúpaliska; a už by dal malej krupisovú kašičku! Vraj mu to poradila kolegyňa... potom sú z toho doma len hádky... Potom je tu moja mama ktorá ma chce presvedčiť že malá potrebuje umelé mlieko lebo určite mám slabé mlieko keď malá papá tak často. Ale ja som jej povedala, že kým malá bude priberať a ja budem mať mlieko, tak nič iné jej nebudem dať. A čo mi vie vlastne mama poradiť, keď ani mňa ani môjho brata nekojila ani týždeň. Ona sama mi povedala že potom sa postarala o to aby nemala mlieko. Tak nech mi láskavo radšej vôbec neradí.