Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
7. júl 2008

Jani a vieš ako veľmi sa my tešíme? Hlavne sa teraz nemusím obávať či stihne pôrod 😀

jankabelka
7. júl 2008

Chi viem si to predstaviť 🙂

terezicka
7. júl 2008

A ty Janka ako? Vám bolo ako na dovolenke? Sa pochváľ 😉

jankabelka
7. júl 2008

Terezka nám bolo tiež super, boli sme na čerstvom vzduchu, každý deň sme boli na nejakom výlete, užili sme si 5 ročné dvojičky, jedna z nich mala kiahne a pri ich natieraní sme si vypočuli koncert plaču, a vôbec sa mi nechcelo odtiaľ ísť domov a už vôbec nie do práce 🙂

terezicka
7. júl 2008

Veru tak Jani najhorší bol ten dnešný deň pre mňa a to vedomie že ráno musím vstať do práce 😅
A ako pokračujete v snažilkovaní?
Inak zajtra ak nezabudnem tak pridám nejaké foto aj z dovči, aj bruška 😉

annavi
7. júl 2008

ajojte moje...ako???

terezicka
7. júl 2008

Ann ahojky teba som už milión rokov nevidela

zabka
7. júl 2008

Ahojky pekne ranko vam prajem dnes nejako nestiham ale uz som tu.... 😉 😵

terezicka
7. júl 2008

Žabka ahojky som čítala že si bola v poradni minulý týždeň a ako si dopadla všetko ok?

terezicka
7. júl 2008

Žabka a v robote si to už povedala?

zabka
7. júl 2008

Hej vsetko je ok, moj doktor mal dovolenku tak ma vysetril nejaky cudzi, ale nerobil mi sono, tak som bola smutnucka ze som nevidela drobceka ale hadam nabuduce.. Hej povedala som, vsetko v pohode tak sa vytesujem a konecne si to zacinam uzivat, som sa toho bala...Pocuj terez co znamena skrínning take nieco mi napisal ze to nabude budem absolvovat...

terezicka
7. júl 2008

Žabka tak super že všetko ok a kedy ideš na ďalšiu poradňu? A ten skrínning, vydrž chvíľku zistím čo to znamená 😨 Lebo si nie som ani ja istá

adulina
autor
7. júl 2008

ahojte 😀

zabka
7. júl 2008

Tebe to nerobili? No a mam prist zase o 4 tyzdne... 😉

terezicka
7. júl 2008

Žabka isto mi to robili, mne sa zdá že by to mohli byť tie krvné testy na tie vývojové vady 😅
Adulka ahojky

zabka
7. júl 2008

No mne sa tiez zda ... 😉 Ale hladam to

terezicka
7. júl 2008

Riaditeľ mi naváľal roboty tak sa ozvem potom

zabka
7. júl 2008

oki cakam ta 😉

annavi
7. júl 2008

jaaj terka moja...kopec robotky..sa nezastavim od rana..a este aj po praci mame tie vybavovacky ohladom stavby domceka....a asi mi z toho aj mrcha zase meska....... 😒

zabka
7. júl 2008

Mozno meska z uplne ineho dovodu... 😵

annavi
7. júl 2008

jaaj zabkamoja ..ja neviem...min. mesiac som mala 43 dnovycyklus..no na nervy....a tento neviem preco zacina byt zase takyto dlhy...a to som uz zacala pit alchemilku...........hmm..nerozumiem...

zabka
7. júl 2008

No ved hovorim.... 😉 .. A kolky si dnes DC?

annavi
7. júl 2008

no zabka ja neviem..dnes som 33 DC...taketo cykly som mavaala..max.vsak 34 DC...ja neviem a hlavne nerozumiem co sa to so mnou deje..a to DOki povedal ze som oka...aj hormonalny je oka...hmm...

annavi
7. júl 2008

a aj z toho krcka som zmatena...som si ho cely mesiac sledovala...na zaciatku bol tvrdy a vysoko..potom bol makky a otvoreny...a teraz je tvdy a otvoreny...tak ja neviem... 😒

zabka
7. júl 2008

NO podla toho som sa ja ani nikdy neriadila aj ked som zostala tehu tak som to skusala ale nijaku zmenu som nevidela... 😵 No este skus vydrzat tak tri dni a potom vyskusaj test...hm

mirka20
7. júl 2008

ahojte. tak sa vam hlasim uz od mojich rodicov. manzel vcera rano odisiel do Talianska a uvidime ho az o mesiac 😢 som si tak poplakala. este nikdy sme neboli na tak dlho od seba. a este k tomu som dostala mrchu, takze moje bezmrchove obdobie sa asi skoncilo 😖
ann, ahojky, som ta strasne dlho nevidela. ako pokracujete s tym domcekom?
zabka, super, ze je vsetko s fazulkou ok.
terez, vitaj po dovci. velmi sa tesim, ze vam gulas dopadol tak dobre. vidis, ved som ti to vravela. 😉

zabka
7. júl 2008

TO uz tak skoro ti prisla mrcha? Ja som myslela ze to aj rok trva... 😒 ... Aj ja som rada ty nahodou nevies co je to ten bioch.skrining?

annavi
7. júl 2008

jeej ajojky mirka moja..no moooja..je to dlha doba ale nebojaj mesiac zbehne ako voda a ani sa nenazdas a draheho budes mat domenka 😉
no my uz mame vsetky papiere v banke vybavene..uz nam dokonca aj kartu poslali toho milionoveho uctu.. 😀 uz len dnes musime do tej firmy kt. nam domcek bude stavat podpisat zmluvu a ide sa na vec....
no a okrem toho nic nove..snazilkovanie v poslednej dobe zanedbavame...hmm..vela robotky je...aj drahy bol mesiac chory....mal chripku...
no a mne zase meska mrchana........min. cyklus som mala divoky bol to asi ten anovulacny..tak neviem uvidime aky bude tento........

mirka20
7. júl 2008

zabka, to som si myslela aj ja, ze hadam ked kojim, tak mrcha nepride, ale od soboty som mala spinenie a teraz uz je tam aj krv, takze uz je tu. este mozno je to z toho, ze uzivam antikoncepciu, kt. moze sposobit spinenie aj krvacanie aj pocas cyklu. aj ked u mna sa o cykle hovorit neda. ved uvidim, co sa bude dalej diat. ten skrining je asi odber krvi kvoli triplle testom.
ann, to je super, ze uz mate tolko toho vybaveneho okolo domceka. ved uz za chvilu sa budete stahovat 😉 a so snazilkovanim si hlavu nerob. ked to bude mat prist, tak to pride. ta tvoja mrska je riadna potvora, hadam sa umudri a bud nepride vobec alebo uz coskoro
idem zehlit, maminka ma horu pradla popraneho, tak aby som bola trochu uzitocna. a malicka spinka, tak to musim vyuzit.
papa zatial 😵

domka28
7. júl 2008

...ahojte....ja sa chcem spytat...meška mi menzes mam 35 DC,boli ma v podbrusku, aj prsia mam väčsie a bolia ma, robila som s i test, a bol negativny, možem byt aj napriek tomu tehu?su testy 100%???